18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Aeze 2013-06-06, 0:39 6
Każdy jest kowalem własnego losu. Zamiast płakać jak to chujowo...weźcie się za normalną robotę.
Zgłoś
Avatar
miszcz310 2013-06-06, 0:44 37
@up
Weź się człowieku jebnij w łeb...

P.S. Przedtem jednak zdefiniuj "normalną robotę"
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-06-06, 0:51 15
Na pewno bym się czuł bezpiecznie z taką ochroną
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-06, 3:02 21
Byle debil z zamazanym ryjem i zmienionym głosem może powiedzieć wszystko na każdy temat.

Zaraz nagram swój film ze sobą i zmienię sobie głos i moją szpetną mordę zapixeluje i powiem ,że jestem z MONu i mamy tajne bunkry pod warszawą gdzie przetrzymujemy żywych kosmitów na któryc robimy eksperymenty seksualne z udziałem premiera..... Boje się jednak ,że za dużo osób mi uwierzy.

To tak trochę żartem napisałem oczywiście ale prawda jest taka ,że 90% pracownikw ochrony nie widziało liceum na oczy nawet. To ile by chcieli zarabiać kurwa i za co? Taki pracownik chuja obciągnąć może do dupy jak będzie włamanie. Stanie jak jebana pizda przed ogrodzeniem i zadzwoni po policje a sam chuj nie wejdzie na obiekt.
Cała ich praca to siedzenie na dupie w samochodzie całe dnie i czasem podjechanie na interwencje ,która sprowadza się do zapytania "czy pan tutaj mieszka?" i jak mu powiesz tak to ci odpowie "to proszę zadzwonić do centrali i odwołać alarm".

Sram na taką ochrone. Raz mnie ojebali ze wszystkiego cennego w domu a ci 'licencjonowani' ochraniarze stali jak dwie pizdy przed ogrodzeniem i gówno zrobili. Nawet nie weszli na teren posesji aby sprawdzić czy złodziej jeszcze jest w środku. Stali i kurwa czekali jak dwa jebane chuje na mój przyjazd (a przyjechałem ok 1h po tym jak dostałem telefon z centrali solidu o włamaniu) i kurwa nawet te 2 zjebane pedały po policje nie zadzwoniły.

Ile takie kurwa gówna by chciały zarabiać miesięcznie za nic nie robienie?

Wszystkie te naklejki ochrony na obiektach można sobie w dupe wsadzić i spokojnie rabować bo po 1wsze obiecują ,że ich czas przyjazdu to 5min (tyle deklarował solid i wmawiał mi ,że dojechał po 4min) a w rzeczywistości to 12min (tyle trwał rzeczywisty ich czas przyjazdu wg informacji z kamer monitoringu jakie posiadam od momentu włączenia się alarmu do ich podjechania pod bramę - bo mam własny monitoring zewnętrzny), a po 2gie nawet ci na teren posesji nie wejdą tylko obejdą z zewnątrz.... Doprawdy w chuj ochrona! Ja zostałem ojebany na ponad pół miliona i tyle z tej ochrony mam płacąc 200zł miesięcznie....
Zgłoś
Avatar
repertuaR 2013-06-06, 9:15 6
W tym kraju chyba normalnie mogą zarabiać tylko dziwki i złodzieje.
A i prezesy, i dyrektory.

A człowiekowi byle starczyło na zakupy we francuskiej biedronce.
Zgłoś
Avatar
Obcy34 2013-06-06, 9:57 2
Zmiana regulaminu? Teraz nie będzie można pisać o ciapatych i żydach? No i o czarnych też?
Sadistic się psuje
Zgłoś
Avatar
Iniak 2013-06-06, 10:01
więcej w mcd zarabiam na 3/4 etatu i mam urlop płatny mam wolne na każde egzaminy
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-06-06, 10:01 1
@up

Marna pisze regulamin to co się dziwisz? Co miesiąc dodaje coś nowego (zgadnij why )
Zgłoś
Avatar
Iniak 2013-06-06, 10:04
to jest proste dlaczego tak mało bo prezes ochrony kowalczyk ma na tym zarobic na koniec okaze sie ze prezydenta ochrania moja starsza na rencie zeby taniej było i to sama bo po co wiecej osob im wiecej osob tym prezes ma mniej
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-06-06, 10:16
Każdy kto uważa, że mało może nagrać taki filmik i tak argumentować.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-06-06, 10:25
Ochrona to dobra branża "Dla studenta" dorobić sobie 400-500 zł miesięcznie nic więcej...

Pozdro
Zgłoś
Avatar
Pańcio 2013-06-06, 10:29
Jak nie pasuje to zmień pracę...
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-06-06, 10:30 1
A mnie to szczerze mówiąc chuj obchodzi.
Zgłoś
Avatar
fifif 2013-06-06, 10:39 2
Bo na ochroniarza trzeba się nadawać. Trzeba być zajebiście zbudowanym i mieć ten pociąg do dreszczyku emocji. Wtedy nawet debil może znaleźć w tej branży dobrze płatną pracę. A jak staruszek z brzuchem idzie na ochronę, to niech nie oczekuje kokosów. Nie każdy może pracować wszędzie. Co więcej, nikt nie może pracować wszędzie. Nie ma człowieka, który by się nadawał do każdego zawodu. Więc jak Ci, którzy się nie nadają przestaną się tam pchać to ludzie albo będą zatrudniali drogo, ale dobrych ochroniarzy, albo w ogóle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie