18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Od inetrnetu WON!
S................n • 2012-01-22, 0:00


Wypowiedź Jana Pietrzaka na temat cenzury, którą chce wprowadzić rząd który ma tak wiele wyborców między innymi internautów...
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-22, 15:21
@up

Ogólnie masz rację, ale jedno ważne ale - na gadanie głupot trzeba uważać niezależnie od poglądów - ŻADNE KONCESJE NA WYDOBYCIE GAZU ŁUPKOWEGO NIE ZOSTAŁY PRZYZNANE. Nie da się przyznać czegoś, czego wartości nie znamy bo jest nie oszacowana. Dlatego wydano koncesje poszukiwawcze w liczbie 100. Z czego oczywiście dzisiaj już wiemy, że ok. 30 zostało kupionych za łapówki. Najwcześniej za 2-3 lata będą przyznawać koncesje na wydobycie. Oczywiście, należy bardzo pilnie się temu procesowi przyglądać bo złoża gazu i ropy w łupkach (a przy okazji inne ciekawostki wychodzą) są naprawdę zajebiście duże. Wiadomość z pierwszej ręki ;P
Zgłoś
Avatar
kadol7 2012-01-22, 16:02
mądrze chłop gada, lepiej bym tego nie ujął. piwko dla Pana
Zgłoś
Avatar
czeski 2012-01-22, 16:28 1
vass napisał/a:

tylko dla tego żeby przypadkiem oszołomiony Jaruś nie wygrał.



A czytałeś chociaż programy którejkolwiek partii? Czytasz gazety? Masz własny mózg? Czy jak pelikan łykasz wszystko co Ci podrzucą? Do tego jeszcze się cieszysz bo w telewizji mówili, że Polska jest zieloną wyspą, musimy oddać mld dla ratowania euro albo pracować do 67 roku życia żeby Włosi albo Niemcy nie musieli.

Poza tym jak się okazuje co do S. nie wszystko jest jasne.

a teraz możesz się obrazić.
Zgłoś
Avatar
hiitman 2012-01-22, 16:43
@jatsko
Jestem pod wrażeniem rozsądku i sensu Twojej wypowiedzi. Nie mówię tego z sarkazmu. Ciekawi mnie tylko skąd masz takie informacje skoro media są pod kontrolą rządu. Jeśli jest to Twoja własna, prywatna obserwacja i efekt zainteresowania, to co się dziwić, że przeciętny człowiek jest sterowany telewizorem. Ja osobiście nie wiem komu mam wierzyć, a w wolnej nie studiuję polityki bo zawsze uważałem, że cała historia naszego kraju to cztery słowa "szlachta, chlanie, liberum veto" i nic prócz kolejnego rozbioru tego nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Xakiz 2012-01-22, 17:54 1
vass napisał/a:

Panu Jankowi trochę odjebało na stare lata.
Następna ofiara teorii spiskowych PIS



Walnij się w łeb i to mocno...
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-22, 17:54
hiitman, wystarczy poszperać po necie poczytać dokładnie artykuły na ostatnich stronach gazet. Powiem ci, że w zachodniej prasie, nawet niemieckiej, jest więcej prawdy na temat tego co się dzieje u nas, niż w naszych mediach.

Liluh, z tym gazem to mi teraz namieszałeś, zdaje mi się, że czytałem o tych koncesjach na jakimś blogu nt. przekretów ryżego i jego szajki, całość była potwierdzona linkiem do strony jednego z poważniejszych polskich tygodników, jak uda mi się znaleźć to wrzucę
Zgłoś
Avatar
Mroziu 2012-01-22, 18:18 1
Bez znaczenia czy jest za PO czy za PIS, choć nie wiem skąd te "domysły"... no ale ważne że dziadzio dobrze gada, popieram w 100%.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-01-22, 18:19
demonkuba16 napisał/a:

Nie lubię bełkotu takich ludzi...nie daje piwa bo nie wytrzymałem nawet minuty słuchania jego głosu...



Masz rację. Za ciężki materiał jak na twoją głowę...
Zgłoś
Avatar
Tyler. 2012-01-22, 18:44 4
Zgadzam się z jatsko, większość ludzi głosuje na medialny pijar partii a nie na jej osiągnięcia. Co nie zmienia faktu że prezes Kaczyński nie jest najlepszym reprezentantem tej partii bo ma trochę zawiści historycznej w stosunku do niektórych państw(Jak my w zasadzie wszyscy ale uważam że politycy powinni być biegli w ukrywaniu takich sympatii lub ich braku). PiS się w zasadzie sprawdził z 18% bezrobocie zeszli do 12, a teraz PO ma problem na utrzymanie tego. A możecie mówić że to kryzys że to migracja itp.. Ale fakt jest faktem

Poza tym kwestii "zielonej wyspy", wiecie dlaczego Polska ją jest? Bo rząd nie zareagował na kryzys, w GB jest kryzys bo rząd próbował zareagować z zwolnił wiele osób w administracji. Bezrobocie wzrosło, płacę zmalały przez co też i podaż siadła. A PO co zrobiło? Nic, i mieli farta że to wyszło nawet na dobre. "W Polsce nawet kryzys sie nie udał"- tu jest głębsza prawda

A na koniec jeszcze o krótkowzroczności w działaniach PO, by pozyskać trochę kasy którą i tak nieudolnie wykorzystają choćby na najdroższe w budowie autostrady w europie a które np. miedzy Krakowem a Katowicami są w ciągłych remontach genialny minister finansów Rostowski zamknął Fundusz Demograficzny. Ten fundusz miał być zabezpieczeniem finansów Polski jak przyjdzie niż, za kilkanaście lat spodziewam się sporych problemów. Zresztą też z Lokalnych wiadomości wiem co PO chciało zrobić z jednymi zakładami w moim mieście, chciała sprzedać za 1/10 kwoty jaką ta fabryka zarabia w ciągu roku!!!!! A co najważniejsze zakłady są rentowne, ja jestem zwolennikiem by cześć kapitału był państwowy by niejako samofinansować kraj

Też sie mówiło po państwie policyjnym PiS, a teraz jest podsłuchów 2-3 razy więcej niż za PiS- i co media już nie robią afery. PiS był jaki był ale przynajmniej dbał o interesy Kraju a nie podlizywał się UE sprzedając tym samym Polske. Trochę mocne słowa na koniec, ale taka prawda- teraźniejszy rząd nie jest asertywny. Zachowujemy się jak służący UE zamiast jak jej Partnerzy
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-22, 19:34 2
Zauważcie, że platformowskie lemingi nie udzielają się tutaj, bo dyskusja jest na poziomie, przedstawiamy fakty, dane, statystyki, więc przeciętny widz TVNu nie może zająć stanowiska w takiej dyskusji. Gdybyśmy rzucali mięsem, zaraz pojawiłoby się stado yntelygentnych krzycząc: "kaczyński to wariat", "jak pis wygra to koniec". Prawda zawsze wygra, tylko trzeba ją przedstawiać spokojnie, na poziomie.
Zgłoś
Avatar
sveq 2012-01-22, 20:23 2
hiitman napisał/a:

@jatsko
Jestem pod wrażeniem rozsądku i sensu Twojej wypowiedzi. Nie mówię tego z sarkazmu. Ciekawi mnie tylko skąd masz takie informacje skoro media są pod kontrolą rządu. Jeśli jest to Twoja własna, prywatna obserwacja i efekt zainteresowania, to co się dziwić, że przeciętny człowiek jest sterowany telewizorem. Ja osobiście nie wiem komu mam wierzyć, a w wolnej nie studiuję polityki bo zawsze uważałem, że cała historia naszego kraju to cztery słowa "szlachta, chlanie, liberum veto" i nic prócz kolejnego rozbioru tego nie zmieni.



No właśnie tutaj leży pies pogrzebany. W mediach nie mówią prawdy, a jeśli już mówią to nie całą to robią to w taki sposób, że odwracają kota ogonem, albo nie mówią o wszystkim (i odwracają kota ogonem).
Niestety, dzisiaj jedynie można prawdę przeczytać w internecie na niektórych prywatnych blogach lub portalach. Ale niedługo (tfu, tfu) te informacje zostaną nam odebrane.
Tak, ACTA ma między innymi na celu ograniczyć jedyny wolny przekaz informacji. Ciemność widzę, ciemność.

A no i tak przy okazji:
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2012-01-22, 21:02 1
vass napisał/a:

Panu Jankowi trochę odjebało na stare lata.
Następna ofiara teorii spiskowych PIS



Takie marionetki jak ty wierzą, że w smoleńsku samolot rozbili najebani piloci, lepper sam się powiesił, a WTC strącił Bin Laden

Co ma do rzeczy partia ?? Trzymam się z dala od tej farsy pis-u po i pedałów z partii palikota, ale się nie zdziw jak kiedyś zablokują sadistica. Żeby ciebie chronić
Zgłoś
Avatar
sveq 2012-01-22, 21:17 1
No nie przesadzaj z tym samolotem.
Zgłoś
Avatar
Bad-Motherfucker 2012-01-22, 21:38
sadystaxx napisał/a:



Takie marionetki jak ty wierzą, że w smoleńsku samolot rozbili najebani piloci, lepper sam się powiesił, a WTC strącił Bin Laden

Co ma do rzeczy partia ?? Trzymam się z dala od tej farsy pis-u po i pedałów z partii palikota, ale się nie zdziw jak kiedyś zablokują sadistica. Żeby ciebie chronić



Stary dobrze prawisz! Jestem "ZA"! Btw. Co do dyskusji...już nawet nie chce mi się odnosić do wypowiedzi wielu marionetek uważających, że ACTA będzie dobrym krokiem w obronie praw autorskich. Powiem tylko tyle KAŻDA INGERENCJA W WOLNOŚĆ JEDNOSTKI JEST POSUNIĘCIEM KARYGODNYM! Pierdoli mnie UE, pierdoli mnie prawdo UE i pierdolą mnie tumany z PE, TU JEST KURWA MAĆ POLSKA!!! i won z wywodami o dobroci UE!

PinkRose napisał/a:



Wolność w internecie nie polega na ściąganiu muzyki, filmów, książek i plagiatowania wypracowań. ACTA ma temu zapobiec.



Przeczytaj dokładnie moją wypowiedź...CAŁĄ! Tu nie chodzi o piractwo, bo piractwo akurat ganię, ale chodzi o INGERENCJĘ W OGÓLNIE POJMOWANĄ WOLNOŚĆ. Tak jak powiedziałem, ograniczenia są wprowadzane "małymi posunięciami", i każdy wcześniejszy krok toruje drogę następnemu! To jest normalna kolej rzeczy. Zobaczymy co będzie za rok. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-01-23, 1:40
To całe pierdzielenie o cenzurze Internetu to stek bzdur, moim zaniem, bo trude do zrealizowania... Ludziom się chyba nudzi, bo jak nie koniec świata to koniec Internetu... I w sumie to smutne, że ludzie tak panikują, kiedyś nie było Internetu i jakoś się żyło... Ale z drugiej strony obym miał racje, że ta ACTA to stek bzdur, bo do czego konia bym walił? Całe szczęście mam coś na dysku i kilka w wersji analogowej (gazetki)...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie