18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Ileev 2013-04-19, 22:49
Co za kurwa różnica w jakim kraju mieszkam. Gdyby losy potoczyły się inaczej to byście się cieszyli, że jesteście Ruskimi/Niemcami/itd i teraz też byście mówili "mamy najlepszą historie, nasi przodkowie walczyli o nasz kraj blelbleble" tylko, że zamiast słowa "POLSKA" byłoby coś innego.

Gdybyście musieli walczyć za dany kraj to wtedy zgadzam się, moglibyście się cieszyć z przynależności do danego kraju. Jednak gdy większość z was gówno zrobiła dla Polski bo jedynie pracujecie/uczycie się to tak samo moglibyście to robić w innym kraju.

Obawiam się, że wskaźnik ilości patriotów gdyby doszło do wojny zmalałby o jakieś 80% bo najprościej jest być patriotą gdy nie trzeba nic robić.
Zgłoś
Avatar
geragerappa 2013-04-20, 0:00
Przydałaby się muzyczka z Benny Hilla
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-20, 0:59
Przewijało się w komentarzach, że kultura to nie tresura. Odpowiem, bzdura! Wychowanie człowieka działa na takiej samej zasadzie jak tresura zwierząt. Dlatego wyjątkowo ważne jest wychowanie odpowiednio dzieci i zdrowa presja społeczna oparta na zdrowych wartościach. To rodzice mają wpoić swoim dzieciom co jest dobre, a co złe. Bo jeśli człowiek "nasiąknie" tymi złymi cechami, to najczęściej ma problemy w późniejszym życiu. Prosty przykład, jeśli dziecko było rozpieszczane - najczęściej nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z podstawowymi rzeczami, bo całe życie rodzice go wyręczali. Dlatego dziecku należy dawać jakieś obowiązki, stopniowo i z wiekiem coraz bardziej odpowiedzialne by przygotować go do samodzielności. Musi też ponosić konsekwencje swoich błędów. Dziecko zachowuje się bezczelnie, lekceważy rodziców? Musi znać konsekwencje sprawiedliwej kary. Łącznie z karą cielesną, bo lepsze to niż by Twoje dziecko miało skończyć w więzieniu - bo wychowałeś go na osobę, która nie liczy się z niczym.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-04-20, 3:15 2
Może jaranie się Japonią to pedalstwo, ale jaranie się Polską to głupota.
Zgłoś
Avatar
Skull123 2013-04-20, 10:04
Mogli dać jeszcze efekt Till Shifta, fajnie by wyglądało.
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-04-20, 10:41
o kurwa, maeryka ma bogatsza historie niz Polska, naprawde ajkis smiec to napisal?
Zgłoś
Avatar
rahuza 2013-04-20, 11:27 1
DUST DEbIL
Geniuszu tak przedstawić można każdą historię , wszystko zależy od sposobu opowiedzenia i od IQ osoby która ją pisze , gdzie w tym przypadku jest nawet ujemna( idź do Guinessa może jakiś rekord pobiłeś) do co historii innych krajów ta wspaniała historia Rosji zaczyna się gdzieś po 1612 roku jak robiliśmy sobie z Moskwy pole biwakowe.Naucz się co to Prusy bo Prusy i Niemcy to dwie różne rzeczy , Prusy to państwo a Niemcy to już nazwa ogólna całej federacji tej germańskiej hołoty. I jak Boga kocham usuń tą ciote avataru bo nie po to mój pradziadek bił tych pedałów pod Warszawą w 1920 żeby teraz takie niedowartościowane dziecko szpanowało Leninem w internecie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-04-20, 13:30
rachujza, ja pierdole, uderz w stół, a nożyce się odezwą -_- Otóż ty nie pobiłeś rekordu Guinessa w głupocie, ponieważ tacy idioci jak ty są uważani za niedoścignionych mistrzów i to oni rozdają laury zwycięzców. Na dodatek trochę dziwi mnie, że określasz moją inteligencję jako ujemną, mimo, że streściłem historię Polski, z czego większość z pamięci. Wspomnę jeszcze, że o każdej historii tak się nie da opowiadać, ponieważ większość państw ma o wiele bogatszą i ciekawszą historię.

Po pierwsze, historia Rosji zaczyna się przed rokiem 900, kiedy to powstała Ruś Kijowska, jeszcze przed Mongołsko-tatarską inwazją (igiem). W 1612 owszem, Polska jako jedyna utrzymała Moskwę 2 lata i została pokonana przez powstanie motłochu

Niemcy natomiast uważają się za spadkobierców Prus, a przed nimi każdego księstwa z osobna i to dlatego kiedy Himmler w 1945 czytał Hitlerowi o "cudzie domu Brandenburskiego", było to z książki "Historia państwa Niemieckiego".

Co do dziadka, to trzeba było, żeby walczył lepiej w 39', to może teraz miałbym Piłsudskiego. A tak na serio, to chuj cie obchodzi co mam w avatarze, bo "to je sadistic" i nie uznaje się tu tematów tabu (wspomnę jeszcze o trolingu, ale to już i tak za dużo jak na ciebie).
Dodam jeszcze, że w 1920 Armia Czerwona cierpiała na dyzenterię i to był jeden z głównych czynników zwycięstwa Polski

Krótko mówiąc historii nie znasz, idiotą jesteś, a na dodatek srasz kiedy ktoś napisze prawdę. Zapraszam do NOP lub Frondy, tak znajdziesz swoje miejsce
Zgłoś
Avatar
halobiba 2013-04-24, 21:41
'Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.' J.Piłsudski
Zgłoś