18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Od Zera do Pakera
matx • 2010-03-21, 17:12
Wszystko dzięki treningowi i silnej woli.

- 365 dni na siłowni.


- 4 lata na siłowni.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-03-21, 19:22
Wiadomo, suplementy tez wchodza w gre w wielu przypadkach. Ale same "dopalacze" nic nie daje, mozna spuchnac ale o sylwetce trzeba zapomniec.
Zapomnialem wspomnac w opisie, dieta jest niezbedna.
Zgłoś
Avatar
owiecs 2010-03-21, 19:34
A w połowie filmiku to lato było chyba, bo opalony jak diabli
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-03-21, 19:36 18
owiecs napisał/a:

A w połowie filmiku to lato było chyba, bo opalony jak diabli


Jeśli filmik jest dzień po dniu z 365 to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że kiedyś trafił na okres letni.
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-03-21, 20:07
Co do pierwszego filmiku.
Jak będe chodził na siłowne też sie opale ?
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-03-21, 20:09 1
yoshi napisał/a:


Jak będe chodził na siłowne też sie opale ?


Możliwe, ale raczej po drodze na nią i z powrotem.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-03-21, 20:14
aexalven napisał/a:

chodzisz nagi po ulicy?


Ja? Nie, no co Ty. Jak już wychodzę to tylko nocami i całkowicie ubrany.
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-03-21, 20:28 9
Siłownia super sprawa, ćwiczę już długi czas, raz okres ćwiczeń w domu, teraz z powrotem na siłownie. Powiem wam że te uczucie jak chodzicie np po szkole, patrzycie w lustro, przechodząc obok niego, albo jak musicie kupować coraz większe ciuchy nie dlatego że rośnie się w górę(broń borze w brzuchu) jest zajebiste. I to bardzo działa na laski, chodzi mi w sensie, np podczas seksu czy innych zbliżeń, bardziej się podniecają jeżeli wcześniej nie miały faceta z wyrzeźbionym ciałem. Nie biorę żadnych odżywek, chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu, nie trzymam diety, piję alkohol(w dużych ilościach) i cały czas rosnę. Moja waga się nie zmienia bo tkanka tłuszczowa którą spalam zamienia się w tkankę mięśniową. Nie można się jednak forsować na siłowni. Trwałe efekty są możliwe do osiągnięcia tylko i wyłącznie poprzez mozolne treningi, branie czegokolwiek pomaga ale chwilowo, jeżeli przestanie się brać traci się to co się zdobyło. Polecam ćwiczenia dla samego siebie. Daje dużo do samooceny. Każdy musi od czegoś zacząć, nie trzeba jakoś wyglądać żeby chodzić na siłownie, bo niby są tam same koksy, z czasem się to zrozumie, ale trzeba wydać te 50-100(czasem nawet więcej) pieniędzy na karnet i ćwiczyć. Polecam również basen, wyrabia triceps, plecy, klatkę i barki, formuje ciało i wyrabia partie mięśni których nie wyćwiczyło by się w ten sposób na siłowni. Trochę się rozpisałem, mam nadzieję że nie zanudziłem tylko komuś właśnie pomogłem zdecydować czy wybrać się na siłkę. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-03-21, 20:32
Panek pizga 180kg na klatę ........ jedną ręką
Zgłoś
Avatar
Adi0303 2010-03-21, 20:34
Everal - "to bardzo działa na laski, chodzi mi w sensie, np podczas seksu czy innych zbliżeń, bardziej się podniecają jeżeli wcześniej nie miały faceta z wyrzeźbionym ciałem" - to świetne
Zgłoś
Avatar
blacha89 2010-03-21, 20:43
Obaj wg postawili raczej na ćwiczenia rzeźbę (szczególnie ten pierwszy), niż na ćwiczenia siłowe, no ale efekt całkiem niezły, choć ten na pierwszym filmiku wydaje mi się, że to kilku różnych gości niż jeden i ten sam(wydaje mi się, że zmienia się nie tylko muskulatura, ale też rysy twarzy, no ale nawet jeśli to ten sam to tylko gratulować efektu.
Co do 6 Weidera daje niezłe efekty, ale wielu ją zaczynało, a niewielu skończyło bo wymaga ona przede wszystkim samozaparcia.
No a Bogu na odżywkach owszem da się osiągnąć taki efekt, ale jeśli się takich odżywek nie stosuje z głową to równie dobrze można szybko stracić efekty pracy na siłce gdy przestanie się regularnie ćwiczyć lub zacznie się chlać. Ćwiczenia bez odżywek trwają może dłużej, efekt jest mniej piorunujący, ale bardziej trwały, no i tu w raz z rzeźbą idzie w parze współmierna siła.
Zgłoś
Avatar
Kadi 2010-03-21, 20:47
blacha89 napisał/a:

wydaje mi się, że to kilku różnych gości niż jeden i ten sam(wydaje mi się, że zmienia się nie tylko muskulatura, ale też rysy twarzy, no ale nawet jeśli to ten sam to tylko gratulować efektu.



Może na siłowni wpierdol dostawał
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2010-03-21, 21:25
Sorry ale przez rok na sucho takiego czegoś nie zrobisz. Przestanie chodzic to bęzie wyglądął gorzej niż na samym początku.
Zgłoś
Avatar
Kooron 2010-03-21, 21:29
matx napisał/a:

Wiadomo, suplementy tez wchodza w gre w wielu przypadkach. Ale same "dopalacze" nic nie daje, mozna spuchnac ale o sylwetce trzeba zapomniec.
Zapomnialem wspomnac w opisie, dieta jest niezbedna.



chcesz powiedzieć że na koksach ciężko się tak wyjebać ?
Sam chodzę 3 rok trenuje intensywnie dieta + suple czasami a znam gości którzy w 3 miechy na koksach wyglądają lepiej odemnie...
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-03-21, 21:37 2
aexalven napisał/a:

Nie czytałem całości, bo nie znasz pojęcia akapit ale...
Chwalisz się czy żalisz?


Myślę o tym jak żałosny jesteś. Stawiam flaszkę że najcięższym ćwiczeniem jakie wykonujesz że rozwarcie zwieraczy na kiblu jak i dostanie się do niego. Nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojęcia. Chociaż nie, moment. Sprawdź czy od walenia gruchy, jednej ręki nie masz większej od drugiej.
Zgłoś
Avatar
wojtas696 2010-03-21, 21:39 1
Proszę bardzo znalazłem kolesi z pierwszego filmiku
Kod:
http://haha.nu/interesting/go-fitness/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie