18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Od Zera do Pakera
matx • 2010-03-21, 17:12
Wszystko dzięki treningowi i silnej woli.

- 365 dni na siłowni.


- 4 lata na siłowni.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-03-21, 22:35
Kooron napisał/a:



chcesz powiedzieć że na koksach ciężko się tak wyjebać ?
Sam chodzę 3 rok trenuje intensywnie dieta + suple czasami a znam gości którzy w 3 miechy na koksach wyglądają lepiej odemnie...


chcialem powiedzec, ze to nie jest sposob na wyrzezbienie sobie sylwetki.biorac same koksy nie wyrobisz sobie sylwetki tylko przypakujesz a to nie jest to samo.
Zgłoś
Avatar
Macioszny 2010-03-21, 22:35
na 1 filmiku tylko boxerki i kolor skory sie zmieniaja, nie wiem o co Wam chodzi.
na 2 inna bajka, igla 5 omka, tescik i deczka, niedobry urwisek koksik
Zgłoś
Avatar
pixelkiller 2010-03-22, 14:01
pewnie do platkow sniadaniowych dorzucali mu kreatyne ^^
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-03-22, 22:55 2
Pierwszy się naprawdę nie postarał, w rok przy dobrze ułożonym treningu i diecie mógłby zdziałać 3x tyle.

Po drugie, to szkoda, że większość ludzi, którzy nie mają dużego pojęcia o siłowni każdą odżywkę uważa za sterydy i koksy. Większość odżywek to substancje, które i tak wchłaniamy z normalnego jedzenia, tyle że wydzielone z niego. Jeśli jest się nastawionym na konkretne cele, trzeba przyjąć konkretne środki. To tak, jakby chcąc zdać maturę z chemii uczyłbyś się całego programu liceum - biologii, matmy, historii. Białko w wiadrze to też odżywka, a sterydy są brane w większości przez dresów, którzy myślą, że w tydzień wyrobią coś, na co trzeba pracować latami.

A po trzecie, to stul pysk aex. Everal nie napisał tego, żeby się wylansować i myślę, że każdy przeciętny niezakompleksiony człowiek jest w stanie to zauważyć, ale wystarczy poczytać twoje posty, żeby dojść do wniosku, że jednak nie należysz do nich. Teraz wyśmiewasz faceta za to, że czymś się pochwalił, napisał o czymś co robi i na czym się zna, a sam w innym temacie chwalisz się, jaki to nie jesteś dobry w CSa. Kurwa, przez takich ludzi jesteśmy w mentalnej dupie - jeśli komuś coś się udaje, a - o ja pierdole! jeszcze się tym CHWALI! to trzeba go zjebać, zjechać, zniszczyć i zdeptać. nooo, chyba, że to 'JA' się chwalę, bo ja mogę.
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-03-23, 8:37 2
Teraz się okazuje, że połowa sadistica wyciska 632kg na klatę kolanem. Drugą sprawą jest chyba średnia wieku fascynacji siłką 16-19 ;p.. bez urazy dla ćwiczących
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-10-04, 23:00
I co pakierzy? Zaczeliście trenować? Jest już październik
Zgłoś
Avatar
panmorda 2013-07-29, 21:02
wystarczy systematyczność i godzinka dziennie plus dużo magnezu (pastki dyni) i jaj kurzych... Kolana Ci schydły
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-07-29, 22:10
Palenie najpierw trzeba rzucić.
Zgłoś