18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Okupant nie może cię zniewolic jeśli się go nie boisz.



Wszystko co zycie moze dać przyjemnego ma być dla elit, a wy jesteście po to żeby te pieniądze dla nich wypracować.

2021-04-12, 22:07
Przecież ten gość to kolejny po lempart ,wysłannik lewicy i przez nich opłacony , robia dymy żeby zdobyć elektorat LGBT i pseudo wolności covidowej ,każdy normalny zyje i zarabia zamknęli mi restauracje to otworzyliśmy sklep spożywczy ,kto ma głowę na karku to zyje kto tylko biadoli ten pomaga dojść na strajku dorobić takich pajacy zobaczycie go w sejmie już niedługo ,a wtedy już nie będzie tak bronił swoich idei i waszych ,bo już będzie przy korycie ,taka jest prawda o pseudo obrońców narodu :-( :lol: :mrgreen:

2021-04-12, 23:10
@Mirek19850509- ty w dupie byłeś gówno wiedziałeś, Biedke do lamparta porównał heh no widać jakie masz pojęcie takie same jak o biznesie.Nie ma gorszego wroga wolności od najedzonego niewolnika

2021-04-12, 23:19
Sporo tu resortowych dzieci :roll: :shock:

2021-04-12, 23:20
Zwykła lewacka prowokacja, to jest już nudne.

2021-04-13, 01:08
Kiedyś nienawidziłem policji. Ale ostatnio jak patrze na to rozwrzeszczane, rozpieszczone i przemądrzałe bydło, to zacząłem przegladać jakie warunki trzeba spełnić żeby złożyć podanie o przyjęcie. j***łbym pałą, prądem i gazem tak gorliwie w tą zidiociałą hołotę, że to co robili ubecy i ormowcy za komuny byłoby przy tym niewinnymi pieszczotami kochającej babci. Lejcie hejt, wyj***ne mam.

Ci...........la
2021-04-13, 04:57
k***a co za j***ny śmieć

2021-04-13, 05:55
Nie da sie czytać debili co pie**olą o wolności. Im więcej pie**olicie o braku demokracji tym bardziej jesteście ograniczeni ale umysłowo. Czekam kiedy zaczniecie się przypie**alać do tego że wam każą się poruszać prawą stroną na jezdni.

Niestety kretyni pokroju gościa z filmu nie rozróżniają organu ustawodawczego od organu wykonawczego. No ale ch*j, tak i w szkole bylo, kto nie rozumiał nauki ten najwięcej krzyczał i robil z siebie debila.

2021-04-13, 09:02
Skajłoker to chyba jakiś zakulisowy , ukryty pies. Kundel bury a w piwnicy 2 mundury. W/g niego lepiej się nie pruć i dać się spacyfikować jakiemuś idiocie w masce, mundurze z podstawowym wykształceniem. Zobaczcie jakich młodych adeptów wybierają do takich akcji. Sprane łby już na starcie. Po 15 latach służby w tej rynsztokowej pracy będą mieć tak zajechany czajnik, że tylko wieloletnia izolacja w lesie ich uratuje. JEBAĆ PIS I PO.

fiattt napisał/a:

Kiedyś nienawidziłem policji. Ale ostatnio jak patrze na to rozwrzeszczane, rozpieszczone i przemądrzałe bydło, to zacząłem przegladać jakie warunki trzeba spełnić żeby złożyć podanie o przyjęcie. j***łbym pałą, prądem i gazem tak gorliwie w tą zidiociałą hołotę, że to co robili ubecy i ormowcy za komuny byłoby przy tym niewinnymi pieszczotami kochającej babci. Lejcie hejt, wyj***ne mam.



A potem się obudziłeś w osranych galotach, zjadłeś kanapkę z pasztetem i pognałeś do roboty na budowę po drodze pijąc litrowego Tigera.

2021-04-13, 09:14
skywalker75 napisał/a:

k***a zróbcie jakiś osobny kanał na sadolu na to gówno, jak ekskrementy albo pedalstwo i tam niech to ląduję. Ileż można słuchać tych tych pajaców i prujacych się imbecyli, ewentualnie opłaconych prowokatorów.



Pewnie byś często oglądał bo lubisz być r*chany przez rząd.

Swoją drogą wystarczy założyć 100 kont na sadolu żeby zmienić jego retorykę.

2021-04-13, 11:34
juderaus napisał/a:

A potem się obudziłeś w osranych galotach, zjadłeś kanapkę z pasztetem i pognałeś do roboty na budowę po drodze pijąc litrowego Tigera.


nie porównuj swojego życia do innych. Gdyby nie to, że z reguły nie wstaje przed 11.00, i mam problemy z dyscypliną, to pewnie już byś pałą nie raz dostał ode mnie za szczekanie na tych podpłaconych pseudomanifestacjach.

2021-04-13, 12:28
Ale z was przychlasty

Jeden się znalazł który próbuje egzekwować od policji (XD) prawo, zamiast (tak jak według was powinien) grzecznie spuścić głowę i dać ze sobą robić co tylko chcą to (cytując) pedał, atencyjna k***a, pajac, imbecyl.

A zaraz będzie płacz że "w tym państwie żaden urzędnik nie ponosi za nic odpowiedzialności"

"Lepiej spokojnie porozmawiać i przedstawić swoje racje". Sądy już im przedstawiały swoje racje, RPO tak samo, a do nich nie dociera. Restauratorzy jak robili nalot na 10 radiowozów w środku nocy też próbowali i co?

I gówno. W dupie mają wasze racje.

2021-04-13, 13:44
a sp***alajcie z tym biedką, to jest totalny oszołom. Sklepali go pare razyw legionowie i k***a chodzi wk***ia policję. A psichlasty co mu tutaj tak przytakują to tak samo po ryju powinny wyłapać.

2021-04-13, 15:38
Widzę pan Biedka wyszedł z więzienia i znowu zaczyna pajacować. Szkoda, ze się nie chwali za co siedział tyle lat i jak mu się układał związek z byłą partnerką ;)

2021-04-13, 15:55
@Cycu320 brawo ziom

2021-04-13, 19:34
100noga też miał swoje 5 min teraz jest?? oj Biedna dupa Pana B.