18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Okupant nie może cię zniewolic jeśli się go nie boisz.



Wszystko co zycie moze dać przyjemnego ma być dla elit, a wy jesteście po to żeby te pieniądze dla nich wypracować.

2021-04-12, 18:31
k***a zróbcie jakiś osobny kanał na sadolu na to gówno, jak ekskrementy albo pedalstwo i tam niech to ląduję. Ileż można słuchać tych tych pajaców i prujacych się imbecyli, ewentualnie opłaconych prowokatorów.

2021-04-12, 18:38
Biedka na propsie

2021-04-12, 18:38
Znowu ten jebnięty pajac?! To, co robi ta atencyjna k***a, nie ma nic wspólnego z walką o własne prawa. Zwykły kondon uprzykrzający życie psiarni, która chce tylko odj***ć dzień w robocie i wykonuje jakieś zj***ne polecenia wydane odgórnie. Na glebę tego pajaca i zrobić z nim to samo, co z Floydem...

2021-04-12, 18:39
Wszędzie debile....tylko czemu na sadola to przylazlo?

2021-04-12, 18:41
NiemiecWaszPan napisał/a:

Znowu ten jebnięty pajac?! To, co robi ta atencyjna k***a, nie ma nic wspólnego z walką o własne prawa. Zwykły kondon uprzykrzający życie psiarni, która chce tylko odj***ć dzień w robocie i wykonuje jakieś zj***ne polecenia wydane odgórnie. Na glebę tego pajaca i zrobić z nim to samo, co z Floydem...



xD no tak oni zawsze biedni i poszkodowani wykonują rozkazy, tak jak SS w latach 39-45

2021-04-12, 18:41

2021-04-12, 18:43
wgl to zmieńcie nazwę tego serwisu na PISLAMISTIC, naprawdę stonoga miał racje

2021-04-12, 18:49
Kolejny film dla pedałów.

2021-04-12, 18:51
Ja to nie wiem. k***a ludzie nie mają co robić, skąd biorą pieniądze, że mają czas na uprzykrzanie życia innym.

2021-04-12, 18:51
nie żebym bronił policjantów bo to co odwalają teraz przechodzi jakiekolwiek pojęcie (większość z nich nie nadaje się do niczego innego, jak wykonywanie poleceń)
ale niestety taka ich praca.... niejeden może się nie zgadzać z przełożonym albo nawet z obecnie panującą partią, ale ma kredyt ma do wykarmienia w domu 4 mordy, to zaciska zęby i idzie odj***ć te 8 godzin i tylko modli się o to żeby czasami nie być skierowanym gdzieś w jakieś zbiorowiska ludzi....
miałem okazję kiedyś rozmawiać i z żołnierzem i z policjantem dlaczego oni się temu nie przeciwstawią (bunt, zamach stanu, cokolwiek) to mi powiedzieli obydwoje że oni takiej siły nie mają a wyżsi stopniami tak naprawdę mają wyj***ne i trzymają się tylko stołków.... ot cała prawda :/

2021-04-12, 19:03
Wiecie, co z nim zrobić!


2021-04-12, 19:08
Gościu ich znieważa, używa słów wulgarnych a ci stoją jak p*zdy. Bravo policja.

2021-04-12, 19:15
Oni tylko zamierzali uniemożliwić Kaczorowi żeby składał wieńce i znicze gdzie Polaków od roku zamyka po domach. Żeby poczuł skubany jak wygląda życie na które skazuje innych. Inicjatywa słuszna. Szkoda że nie wyszło.

A co do policji. Jakby ich puścili dalej to doszło by do strzelaniny, bo do jaśnie tfu panującego jego ochrona by tłumu nie mogła dopuścić. Taki rozkaz. Pewnie nawet na piśmie na wszelki wypadek dostali. Ani bohaterowie z nich ani tchórze. Po prostu wykonują rozkazy...

2021-04-12, 19:23
największym problemem tuta są emocje, zamiast krzyczeć na policjanta lepiej spokojnie porozmawiać i przedstawić swoje racje, w tym parku były osoby które tak się zachowywały i policja (po spisaniu) ich puszczała

dodatkowy protip na przyszłość; -warto się grupować i rozpraszać, być ciągle w ruchu