18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Odbijany w Radlinie
WeedLover • 2019-11-15, 12:22
Cytat:

W ubiegłą niedzielę po 17.00 patrol ruchu drogowego został skierowany na ulicę Korfantego w Radlinie, gdzie doszło do potrącenia. Mundurowi ustalili, że kierowca opla, jadąc w kierunku ulicy Rybnickiej, potrącił przechodzącą przez "pasy" dziewczynę. 15-latka odbiła się od samochodu i wpadła wprost pod jadącego z przeciwnego kierunku volkswagena, kierowanego przez 19-latka. Piesza z poważnymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Jej stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny i jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak widać na nagraniu, warunki atmosferyczne tego dnia były trudne, a widoczność ograniczona. Wiadomo, że kierowcy byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.





Źródło
Zgłoś
Avatar
u................t 2019-11-15, 12:24 95
Przełazić zaraz za autobusem i nie zwolnić patrząc czy nic nie nadjeżdża to też trzeba mieć fantazje...
Zgłoś
Avatar
traf 2019-11-15, 12:29
@up miała i wylądowała
Zgłoś
Avatar
Matt 2019-11-15, 12:32 20
Samochód ważniejszy pierwsze poszedł sprawdzić czy nic nie rozwalil hehe
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-15, 12:33 28
ulthart napisał/a:

Przełazić zaraz za autobusem i nie zwolnić patrząc czy nic nie nadjeżdża to też trzeba mieć fantazje...



Wjeżdżać na pasy, widzieć autobus i nie pomyśleć, że jakiś debil może zza niego wyjść pomimo tego, że masz obowiązek zachować czujność i dodatkowo masz świadomość, że jak kogoś jebniesz to masz przepierdolone to jest dopiero fantazja.

Laska pozbawiona instynktu samozachowawczego ale w tym przypadku wina kierowcy.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2019-11-15, 12:48 28
Wiewór napisał/a:

Wjeżdżać na pasy, widzieć autobus i nie pomyśleć, że jakiś debil może zza niego wyjść pomimo tego, że masz obowiązek zachować czujność i dodatkowo masz świadomość, że jak kogoś jebniesz to masz przepierdolone to jest dopiero fantazja.
Laska pozbawiona instynktu samozachowawczego ale w tym przypadku wina kierowcy.



Nie pierdol, że w tej sytuacji ty byś zwolnił przed przejściem, bo podejrzewałbyś pieszego wychodzącego z za autobusu.
Albo jesteś zawalidrogą, albo zrób prawojazdy.
Laska nie miała grama wyobraźni, że w taka pogodę nikt jej nie zauważy na przejściu. Wg prawa wina kierowcy, ale moim zdaniem dobrze głupiej cipie.
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2019-11-15, 12:55 46
Misiek_KRK napisał/a:

Nie pierdol, że w tej sytuacji ty byś zwolnił przed przejściem, bo podejrzewałbyś pieszego wychodzącego z za autobusu.
Albo jesteś zawalidrogą, albo zrób prawojazdy.
Laska nie miała grama wyobraźni, że w taka pogodę nikt jej nie zauważy na przejściu. Wg prawa wina kierowcy, ale moim zdaniem dobrze głupiej cipie.



Kurwa jest tak wiele wypadków tego typu ze nie trzeba być naprawdę filozofem aby coś takiego przewidzieć. Przed pasami trzeba zwolnić, a gdy jest ograniczona widoczność i coś zasłania drugą stronę pasów to nawet się zatrzymać . Przypominam ze w większości ofiarą takich wypadków są dzieci bez instynktu samozachowawczego albo stare babe które gdzieś ten instynkt straciły i spieszą się na autobus.
Zgłoś
Avatar
Xxxwroclaw 2019-11-15, 13:04 8
ewidentnie Pani nie śledzi strony sadistic
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-11-15, 13:21 28
Misiek_KRK napisał/a:

Nie pierdol, że w tej sytuacji ty byś zwolnił przed przejściem, bo podejrzewałbyś pieszego wychodzącego z za autobusu.
Albo jesteś zawalidrogą, albo zrób prawojazdy.
Laska nie miała grama wyobraźni, że w taka pogodę nikt jej nie zauważy na przejściu. Wg prawa wina kierowcy, ale moim zdaniem dobrze głupiej cipie.



widać że nie masz prawka, nie znasz przepisów i jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-11-15, 13:26 4
sensualna napisał/a:

widać że nie masz prawka, nie znasz przepisów i jesteś debilem


Nawet kobieta ma większe pojęcie na ten temat. Wiesz co Misiek_KRK? Wstydź się i zapadnij pod ziemię
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-15, 13:56 16
Misiek_KRK napisał/a:

Nie pierdol, że w tej sytuacji ty byś zwolnił przed przejściem, bo podejrzewałbyś pieszego wychodzącego z za autobusu.



Dokładnie kurwa tak robię za każdym razem w takiej sytuacji bo z góry zakładam, że jakiś idiota kamikaze będzie przebiegał za autobusem po pasach.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-11-15, 14:23 17
Wina tu jest najbardziej rodziców. Ja moim tłukłem od gnoja do głowy, tam i z powrotem, aż już mi się tym chciało rzygać, że mają się rozglądać po 3 razy, nie patrzeć tylko przed siebie przechodząc przez ulice, nie ważne, czy na pasach, czy nie, tylko cały czas kontrolować co się dzieje po bokach. O bezmyślnym przebieganiu na drugą stronę, bo tramwaj, pociąg, autobus, prom kosmiczny ucieknie nawet nie wspomnę... Mało tego, miały zapowiedziane, że jeśli doszło by do takiej sytuacji, to jeszcze im kurwa poprawię, za bycie jebaną amebą umysłową z brakiem instynktu samozachowawczego... Podziałało jak najbardziej chociaż chwilę to trwało, ale jak już widziałem, że weszło to im w nawyk i robią to odruchowo, wiedziałem, że mogę być spokojny...
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-11-15, 14:23 34


Pewnie pod drugiej stronie jezdni, czekał już na nią jakiś typ z "ptasim mleczkiem"
Zgłoś
Avatar
shiters 2019-11-15, 14:27 5
ładna lekcja wychowania do zycia w spoleczenstwie. wpierdalac sie pod koła gdy nic nas nie chroni to jest szczyt glupoty. kierowca mial obowiazek ja puscic, ale serio kurwa, jak ktos ma kropelke oleju w glowie to wie, ze jak sie zagapi, zamysli, ktos go oslepi to nie bedzie pieszego widzial. jakby sie sralo i walilo nidgy nie ufa sie kierowcom wchodzac na przejscie. podstwowa potrzeba czlowieka to bezpieczenstwo, jest najwyzej w hierarchii potrzeb, a tutaj kurwa nie wiem, zero wyobrazni
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-11-15, 14:31 5
No nie wiem. Guliszon wyszedł zza autobusu w ogóle nie rozglądając się w prawo. Dobrze, że autobus jej nie przejechał, bo też by mu wlazła pod koła.
Co do trudnych warunków, to bym się kłócił. Cała szyba w błyszczących kropkach, pada deszcz, a tu mu guła pcha się pod koła. Nie wiem, ale kiedyś uczyli żeby nie wchodzić zza jadącego pojazdu na jezdnię i rozglądać się w obie strony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie