18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
ThunderZ 2011-05-20, 8:42
chociaż długopis mogłeś zmienić jak ocenę sobie wystawiałeś na czerwony =)
Zgłoś
Avatar
stroggo81717 2011-05-20, 9:59
to "a wpierdol chcesz" mocne
Zgłoś
Avatar
Joseph Fritzl 2011-05-20, 10:15 5
@ThunderZ Ocena i wszystkie uwagi są na czerwono jebany daltonisto. Praca jest orginalna. Nie zrobiłem jej sam bo kurwa po co?
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-05-20, 11:25 1
jeśli nawet prawdziwe to i tak słabe jak piczy włos.
Zgłoś
Avatar
MówMiPanie 2011-05-20, 15:49 21
Nie ma to jak dopisać "A wpierdol chcesz" na pracy, której nauczyciel już nie zobaczy... +10 do szacunku ludzi korytarzy.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-05-20, 16:09 6
Tak, tak. W 4 klasie mają pismo jak po studiach.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-05-20, 18:10 27
Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe ,ze jego matka jest nauczycielką i w trakcie oceniania dała mu obejrzeć prace z napisem "a w pierdol chcesz" ,ktora uczeń musiał dopisać dopiero po zobaczeniu oceny? Chyba ,ze teraz uczniowie w podstawowce uczą się teleportacji i się jej do domu teleportował, napisał i znów się odteleportował.
Zgłoś
Avatar
korooo 2011-05-22, 16:08
up@
Po oddaniu prac dopisał ten wpierdol, wjebał w zeszyt, po jakimś czasie nauczycielka zbierała zeszyty do sprawdzenia i znalazła to. Ale i tak te pismo jakieś za ładne.
Zgłoś
Avatar
Executtor 2011-05-22, 16:12 1
@WhyMe? dokłądnie! Zobaczcie powtarzające się litery - od kiedy dziecko w 4 klasie ma różne style i charaktery pisma np. litera "j" lub "rz" czy też "y" psina jest w kilku różnych rodzajach, poza tym przyjrzyjcie się zdaniu "Możliwość dalszej kolonizacji" ...dla mnie to fake!
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-05-22, 16:18
kurwa... mógł gówniarz na sadola wbijać to byśmy mu więcej o mudżynach powiedzieli
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-22, 16:48 14
Dobrze, że mamy na sadolu grafologów.
Zgłoś
Avatar
m................r 2011-05-22, 18:06
"w pierdol" <facepalm>
Zgłoś
Avatar
szkaru 2011-05-22, 18:12
Tak, ja jestem specjalistą od grafologii, ksw, wypadków lotniczych i formuły 1, proszę zadawać pytania
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-05-22, 18:16 6
Executtor napisał/a:

@WhyMe? dokłądnie! Zobaczcie powtarzające się litery - od kiedy dziecko w 4 klasie ma różne style i charaktery pisma np. litera "j" lub "rz" czy też "y" psina jest w kilku różnych rodzajach, poza tym przyjrzyjcie się zdaniu "Możliwość dalszej kolonizacji" ...dla mnie to fake!



Velture napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy jak to możliwe ,ze jego matka jest nauczycielką i w trakcie oceniania dała mu obejrzeć prace z napisem "a w pierdol chcesz" ,ktora uczeń musiał dopisać dopiero po zobaczeniu oceny? Chyba ,ze teraz uczniowie w podstawowce uczą się teleportacji i się jej do domu teleportował, napisał i znów się odteleportował.



@Executtor

Może dlatego kurwa, że to praca w grupach młocie ? No tak skąd masz wiedzieć jak to wygląda jak nigdy do szkoły nie chodziłeś.

@Velture

Oczywiście milordzie, już przechodzę do rzeczy. Gdybyś więcej się uczył, a mniej "szerloków" oglądał to też byś do tego doszedł, otóż praca została oddana do oceny, nauczycielka ocenia, oddaje do wglądu i zabiera prace do domu jako "dowód", żeby mały śmieć nie kłamał potem, że dostał 6. Autor pewnie znalazł ją gdzieś na biurku.

Myślenie nie boli kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie