18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Avatar
kurabezkosci 2012-11-01, 11:47
nie masz powietrza w ukladzie masz zablokowane kola...tak powinno byc.
Zgłoś
Avatar
Tytussek 2012-11-01, 12:01 1
No i wspólnymi siłami rozkminiliśmy. Bez powietrza hamulce były zablokowane więc nie mogli go popchnąć. Więc kierowca pizda odblokował hamulce jak do holowania. Gdy autobus zapalił to hamulce i tak nie zadziałają. No i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
kapral 2012-11-01, 12:12
kręcone debilem
Zgłoś
Avatar
rad-an 2012-11-01, 12:13
My na popych odpalaliśmy wikiński drakkar na środku fiordu.
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-11-01, 12:48 1
@k18t
taki chuj, pojazdy ciężarowe (w tym też autobusy) mają hamulce działające na innej zasadzie-nie ma ciśnienia są zamknięte jest ciśnienie są otwarte, dla bezpieczeństwa, jakby coś się zjebało z hamulcami, ciężarówka/tir/autobus zatrzyma się w miejscu a nie pojedzie przed siebie. Hamując spuszcza się ciśnienie z układu. Dlatego tak co jakiś czas psikają, uchodzi nadmiar ciśnienia w układzie. Więc nie wiem co się stało, może kierowca nie ogarnął...
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-11-01, 12:59
Nawet jak mu te hamulce jebły, to nie mógł po prostu wrzucić wstecznego?
Zgłoś
Avatar
ronalny 2012-11-01, 13:05 2
OK ale czemu nawet na zwolnionym tempie nie zapalaja sie swiatla STOP??!!! i
wlasnie k18T jakbys znal zasade budowy silownika hamulcowego wiedzialbys ze w srodku jest mega hiper sprężyna która bez cisnienia w ukladzie blokuje hamulce i nie mowy aby kolo sie obrócilo, dopiero przy ~6 atm zaczyna zwalniac silownik pozwalajac obrócic kołem...
Zgłoś
Avatar
Xyrcis 2012-11-01, 14:34
Ale mnie wkurwiają wasze komentarze - o co chodzi? A oto kurwa że wstawiacie gwiazdki i cenzurejecie wulgaryzmy, no do chuja pana jesteśmy na kwejku czy na sadisticu? Co za zlamione cioty z was są.
Zgłoś
Avatar
c24rny 2012-11-01, 14:49 1
k18t napisał/a:

Już wyjaśniam co się stało, autobus ma hamulce zasilane sprężonym powietrzem, podczas postoju ciśnienie z układu zjebało nieszczelnościami, a kompresor napędzany silnikiem nie zdążył napompować układu w tak krótkim czasie i dla tego zakurwił w płot



To ciekawe bo w normalnych 'ciezarówkach' dopoki nie zrobisz cisnienia w ukladzie to ci hamulce nie puszcza. Wiec ktos tu pierdoli..
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-11-01, 14:50 1
@up to wstawianie gwiazdek jest automatyczne, ty pojebany człowieku
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2012-11-01, 14:50
nie w plot tylko w konktetne ogrodzenie murowano-zelazne a nie w jakis plot,plot to moze byc ale z drewna sadysci.
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-11-01, 14:56
Pieczara666 napisał/a:

Ale mnie wkurwiają wasze komentarze - o co chodzi? A oto kurwa że wstawiacie gwiazdki i cenzurejecie wulgaryzmy, no do chuja pana jesteśmy na kwejku czy na sadisticu? Co za zlamione cioty z was są.

Zgłoś
Avatar
lionix 2012-11-01, 14:58 2
k18t napisał/a:

Już wyjaśniam co się stało, autobus ma hamulce zasilane sprężonym powietrzem, podczas postoju ciśnienie z układu zjebało nieszczelnościami, a kompresor napędzany silnikiem nie zdążył napompować układu w tak krótkim czasie i dla tego zakurwił w płot



jak by nei było powietrza to by nie ruszył bo by były hamulce zaciśnięte

chyba że by je ręcznie zwolnili przy kołach ale wtedy to w ogóle już by hamulców nie było
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2012-11-01, 16:20 2
Lajonix to ja musze na sadistica wchodzić żeby Cie spotkac?

Kupią szpraja, pomalują i będzie git...
Zgłoś
Avatar
kamilos870 2012-11-01, 18:13 1
lionix ma rację jakby nie było powietrza w układzie to autobus by nawet z miajsca nie ruszył. Sam jezdze zawodowo ciężarówką i czaje o co chodzi. Browar dla ciebie leci. pzdr.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie