18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Mecher 2013-09-02, 10:04
Odwaz sie w rzyc !

Pokaze to swojej dziewczynie, jak tylko jakas znajde
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-09-02, 10:15 1
3:24 -wyłączyłem
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-09-02, 10:26
Przecież ja, jak wielu Polaków nie boję się żyć! Ja po prostu nie mam za co...
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-09-02, 10:40
Tak siłka - dla pustogłowego niedorajdy życiowego to pewno jakiś sposób na życie jest.
Lekarstwo na torsje klaty po uświadomieniu sobie jako to jego życie jest ciężkie i pełne wyrzeczeń "masturbując" się na swoim ciałem. Chłopie znajdź sobie robote a najlepiej dwa etaty - rano będziesz wypisywał takie głupoty jak ja i jeszcze Ci za to zapłacą a po południu zapraszam na budowe.
P.S. weź sobie drugie śniadanie - tego gipsu na budowie się nie miesza z wodą w celu spożycia
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-09-02, 10:43 1
Nikt mi nie będzie kurwa mówić jak mam żyć.
Bo życie nie kończy się na wpierdalaniu koksów i chodzeniu na siłownię...
Zgłoś
Avatar
kielbatron92 2013-09-02, 11:31
kapral napisał/a:

nom, noście te swoje "maćki" , porównujcie sobie kto ma większy "mięsień piwny" , tłumaczcie sobie że "ptaszek musi mieć swój daszek" , że "kto nie ma brzucha ten słabo rucha".

a głupi jesteście bo w tym filmie nie chodzi o siłownię. równie dobrze mogłoby to być kolarstwo, albo gimnastyka artystyczna. tutaj chodzi o zrobienie czegoś, "o podniesienie tłustej dupy" sprzed kompa. Ale! to ma dać motywację ludziom w których jeszcze można pokładać nadzieję że zaczną żyć, a nie będą żreć, srać, tyć, tylko po to żeby zgnić.

ObrazekObrazekObrazek

to są trzy osoby, możliwe że w tym samym wieku. ale czym się różnią? który jest lepszy, gorszy? być może pierwszy i drugi ma zajebistą osobowość, jest bardzo inteligentny, zabawny, dobrze zarabia. może drugi to geniusz matematyczny, a trzeci jest zwykłym człowiekiem. ale założę się że jakaś ładna fajna dziewczyna wybrałaby tego trzeciego bo primo nie będzie przez całe lato śmierdział potem, sapał i kleił się do pościeli, secundo nie waży mniej od niej. ale po chuj ja się rozpisuję, your life, your choice.



na wygląda to poleca tylko głupie pizdy które nawet napierdalane przez psychonapinaczy będą z nimi, a potem tylko płacz że sama musi dziecko wychowywać, albo nie ma na żarcie bo koleś jedyne co umie to chodzić na ustawki.
Z tymi napakowanymi to jak z ciapatyki, bo jest sexi a reszta sienie liczy, a nawet do pracy się nie nadają bo po chwili już zmęczeni, a nawet jak nie to "żaden kurwa okularnik kurwa nie będzie kurwa mi mówił kurwa co mam kurwa robić".
a nawet chciałbyś coś z taką pizda porobić to nie bo główka mnie boli, a tu teraz w krzyżu szczyka..
wszyscy są siebie warci..
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-09-02, 11:33
pierwsza polska produkcja jaką widzę, piwko. Dobrze, że są w Polsce ludzie, którzy potrafią nie przepierdalać czasu. Takich ludzi nie da się nie szanować. A hejty pojawiają się od ludzi, którzy mają wyrzuty sumienia bo przepierdolili kolejny dzień.
Zgłoś
Avatar
qeram 2013-09-02, 12:08
jak dla mnie za dużo ę
Zgłoś
Avatar
Rolijng 2013-09-02, 12:20 1
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2013-09-02, 12:21 2


tu macie kotka, bo zdecydowanie jest lepszy niż ten film. nie wiem na jakim oni zadupiu miekszają, ale u mnie każdy znajomy i nieznajomy coś robi, mają pasję, otyłych ludzi jakoś też mało. sterydziarze już mają mózgi wyżarte...
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2013-09-02, 12:50 2
Odwal sie żyd.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-09-02, 14:24
kielbatron92 napisał/a:


"żaden kurwa okularnik kurwa nie będzie kurwa mi mówił kurwa co mam kurwa robić".



wyzywają cie w pracy to teraz sobie spuścisz ciśnienie w internetach?

brawo
Zgłoś
Avatar
LooC 2013-09-02, 15:48 3
Ahahaha, nie chce mi sie nawet czytać tych waszych wszystkich wypocin bo jesteście żałośni. Czy ktoś mówi, że w życiu liczy się tylko siłownia? To jest motywator do działania debile, coś co trzyma cię w ryzach w czasie kryzysu, ale wy kurwa pewnie nawet nie wiecie co to jest kryzys bo zawsze wam mamusia przynosi ciasteczko i herbatke do komputerka o 18:00.

Dla jednego sukces to otwarcie firmy, dla drugiego zdobycie tytułu naukowego, a dla trzeciego osiągnięcie wymarzonej sylwetki.
Póki ćwiczysz - nie jesteś otyły, póki starasz się zarabiać - nie jesteś biedny, póki się uczysz - nie jesteś cymbałem.

chcielibyście tylko żreć i żyć, a życie to ideały, które warte są każdej rzeczy. Pozdro i nara.
Zgłoś
Avatar
javal 2013-09-02, 16:55
tataPszemka napisał/a:

uwielbiam takie gówna... ten kto chce to będzie ćwiczył i robił coś pożytecznego bez oglądania takiego chujstwa, a ten kto ma wyjebane nadal będzie miał wyjebane nawet jeśli obejrzy 24 godzinny maraton takiego syfu



I tu się nie zgodzę, sam co prawda takiej formy nie mam a mięśnie jak kiedyś były dalej są wątłe ale przez 24 lata siedziałem na dupie i nic nie robiłem a potem schudłem 20kg(1,5 roku), motywacja co prawda była ciut inna (min 70 letni ojciec, który sam zaczął biegać/pływać/chodzić na siłownie itp) ale komuś może to pomoże. Przede wszystkim trzeba zacząć zmieniać mentalność i myślenie ludzi a takie "badziewne" filmiki w tym w jakimś stopniu pomagają.
Zgłoś
Avatar
czumulungmaTV 2013-09-02, 17:59
ale pierdolenie i zawsze kurwa sport jebany, a co jeżeli ktoś ma pasję która polega na pracy na komputerze? jest tyle dziedzin życia, ale nie bo motywujący może być tylko sport, a większość z tych imbecyli nawet książek żadnych pewnie nie czyta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie