18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Avatar
J................S 2013-09-01, 22:55 27
uwielbiam takie gówna... ten kto chce to będzie ćwiczył i robił coś pożytecznego bez oglądania takiego chujstwa, a ten kto ma wyjebane nadal będzie miał wyjebane nawet jeśli obejrzy 24 godzinny maraton takiego syfu
Zgłoś
Avatar
BlackMamba 2013-09-01, 23:01 1
@up

A Przemek wie, że Pan mu się wyebał na profil jak był na siłowni ?
Zgłoś
Avatar
smoku1206 2013-09-01, 23:05 18
@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-09-01, 23:06 2
smoku1206 napisał/a:

@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.


mądrasku nie znasz mnie więc nie pisz co ja robię a czego nie
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2013-09-01, 23:07 1
Akurat pośród "motywacyjnego" shitu to stoi dość wysoko bo jest świetne no i Polskie.



Jeszcze to jest genialne. ehh dzisiaj to jakaś kulminacja.
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-09-01, 23:46 1
Przecież na kfd ponczek szukał info jak teścia wrzucać.
Zgłoś
Avatar
MrBlackHat 2013-09-02, 0:28 1
Zmarnowałem właśnie kilkadziesiąt sekund swojego życia! Może podrzucić ktoś filmik z kotem który gra na pianinie?
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-09-02, 1:06 6
@up
Epic Score - I still have a soul

smoku1206 napisał/a:

@tataPszemka: Ja właśnie dzięki takim filmikom od ponad roku codziennie jestem na siłowni i dosyć mocno zmieniłem swoje życie. A ty siedź dalej na dupie i nic nie rób.



No tak, bo motywacja to tylko siłownia i robienie z siebie goryla. Wszyscy naukowcy, którzy siedzą teraz książkach (fizycy, którzy na prawdę zmieniają świat na lepsze) to przecież "ci, którzy siedzą na dupie i nic nie robią".
Zgłoś
Avatar
Klint Westwoood 2013-09-02, 1:10 13
pierdolenie o szopenie. Czemu te wszystkie pseudo motywacyjne filmiki przedstawiają spoconych troglodytów na siłowni i wmawiają nam, że oni robią coś ze swoim życiem i żebyśmy byli tacy jak oni.

Może ktoś kiedyś zrobi filmik motywacyjny o tym jak bardzo dużo trzeba poświęcić czasu, pracy i życia żeby nauczyć się całkować, ewentualnie żeby zmotywować do nauki?
Zgłoś
Avatar
a................2 2013-09-02, 1:11 2
@tataPszemka

No kurwa dobra, ale są ludzie którzy potrzebują trochę motywacji, żeby coś ze sobą zrobić. Nie wszyscy są tacy, że kurwa wstają i lecą kurwa poćwiczyć, pobiegać, cokolwiek. Moim zdaniem zajebiście, jeżeli sadistic przyczyni się do tego, że jakiś kurwa otyły spaślak weźmie się za siebie. I nie ważne czy zobaczy "filmik motywacyjny" na sadisticu czy na kwejku. Ktoś kiedyś na forum napisał, że słabo że nie ma filmików motywacyjnych dla przyszłych naukowców, to też byłaby super sprawa. Trzeba o tym pomyśleć.
Zgłoś
Avatar
U................u 2013-09-02, 1:14 1
Tiaaa bo moimi życiowymi ambicjami jest chodzenie na siłownie i robienie rzeźby , jakie to głębokie .
Zgłoś
Avatar
bubosz 2013-09-02, 1:23 2
Szczerze powiedziawszy, naprawdę mnie to motywuje do dalszego działania.
Zacząłem biegać jakoś w połowie wakacji, aż w końcu osiągnę swój cel. (Tak jestem grubasem)
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-02, 1:31 9
Jakby życie polegało na napierdalaniu hantlami a jedynym problemem byłby brak motywacji do majtania sztangą na siłce to co drugi człowiek byłby milionerem. Niestety kilku błaznów nabuzowanych treningami uważa, że coś osiągnęło i próbują dawać rady innym, a w rzeczywistości byle pan w garniturze może im zabrać wszystko, czyli małe mieszkanko w blokowisku jeśli takie chociaż mają na własność i w sadzić pod most, bo w życiu liczy się coś więcej niż bicek.
Zgłoś
Avatar
sinda 2013-09-02, 1:33 3
Tego goscia mi sie osobiscie dobrze slucha:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie