18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
adzios 2010-02-04, 3:42
miał ale raka mózgu!!!!!!!!!! tego mu nie wykryli do końca!
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-02-04, 20:04
Wygląda jak by ćpał od rana do wieczora...
Zgłoś
Avatar
Neko-san 2010-02-04, 21:18
ja również piwko dla głównego bohatera mógł go zapić jak to rak wątroby <hahaha> prawdziwy okaz zdrowia
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-02-04, 23:01
aa dobra, pomogę wam:
en.wikipedia.org/wiki/The_Onion
Zgłoś
Avatar
deesys 2010-02-05, 2:30
Medycyna - za trudne pojęcie, najlepiej je zaneguje, bo inaczej wyjdzie ze czegoś nie wiem i jestem głupi.
W pl ogół starych ludzi nie przyjmuje swoich leków, albo przyjmuje je nieregularnie, ... Po co im renty na leki skoro ich nie biorą ??
Pacjencie, wszystkich lekarzy instersuje historia twojego nudnego życia, której nikt inny nie chce słuchać nawet jak z nim pijesz. Bardziej fascynująca jest jednak twoja umiejętność przenikania wzrokiem przez drzwii gabinetu lekarskiego by widzieć że lekarze sie obijają. Fakt, tylko w psychiatryku wciskamy ci leki do gardła, gdy jesteś zapięty w kaftan, ... I nie, nie służba zdrowia, tylko OCHRONA ZDROWIA - jest różnica, ...
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-02-05, 3:50
deesys, o co Ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
deesys 2010-02-11, 22:47
Chodzi mi o to że wielu ludzi - pacjentów nie prestrzega tego co mówi lekarz, i to jest smutne bo to podatnicy płacą dosłownie za te błędy, ... gdy później trzeba takiego utrzymywać i wykonywać drogie badania i zabiegi, bo nie chciało mu sie podjąć leczenia na poćzątku gdy było najefektywniejsze i relatywnie tańsze, ...
Jak któś nie studiował medycyny to niech nie podważa tego co lekarze orzekają ... NIE WOLNO mówić o czymś o czym sie pojecia nie ma, ...
Zgłoś