18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Plastykpl 2019-12-24, 20:39 108
I to jest kurwa ojciec a nie jakieś pizdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyjebałbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napierdala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-12-24, 20:41 5
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-12-24, 21:46 36
No i prawidłowo że go dojebał..... A wrestling to jebana gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-12-24, 22:00 4
Chyba muzułmanin. Oni tak wyrażają opinię o kobietach. Szczęka szersza od obręczy mózgowej, broda , tak jakoś pasuje do Muhammeda.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-12-24, 22:18 2
silwerbalk napisał/a:

No i prawidłowo że go dojebał..... A wrestling to jebana gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk



A ktoś twierdzi inaczej? Bo się obsrałeś pięknie...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-12-24, 22:34 3
silwerbalk napisał/a:

No i prawidłowo że go dojebał..... A wrestling to jebana gra aktorska a nie sport bliżej mu do teatrów niż do walk



No co ty nie powiesz Einsteinie! Dziękuję, ze podzieliłeś się ze światem tą niesamowitą tajemnicą.
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-24, 22:56 1
Hehe dobre. Dobre
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-12-25, 0:06 10
Plastykpl napisał/a:

I to jest kurwa ojciec a nie jakieś pizdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyjebałbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napierdala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.


Jakby i się chciało to bym załozył milion fejkowych kont tylko pot o żeby postawić ci piwo.
Jak potrzebujesz daj numer konta na pw - dostaniesz na prawdziwe.

sam bym skurwiela oklepał wszystkim co mam pod ręką.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2019-12-25, 2:19 2
Plastykpl napisał/a:

I to jest kurwa ojciec a nie jakieś pizdy w rurkach i bez skarpetek robiące codziennie godzinny mejkap. Jakby ktos opluł moje dziecko wyjebałbym fagasowi nie zastanawiajac sie czy dobrze się napierdala czy tylko udaje. A jak widac po filmie to jedna klasa aktorska z C. Ronaldo.



piękne, piwo jak skurwysyn taka beczka po chuju fest. Wygrasz nie wygrasz to powinność pierdolony jemioł ale się zeźliłem
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-25, 3:27 8
Znając realia wrestlingu, nawet ta scena była wyreżyserowana i odegrana
Zgłoś