18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Odyniec!
~_Yarko_ • 2020-05-06, 14:18
Uciekajmy do domu!


To chyba naganiacze, bo jeśli myśliwi ... to wstyd.
Zgłoś
Avatar
aradd 2020-05-06, 14:21 31
Widać tę sprawność i tężyznę fizyczną. Z taką gracją wskakiwali na te drzewa, że pewnie ten dzik padł - ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-05-06, 14:23 38
Rozbawił mnie ten co prawie wlazł kabanowi na grzbiet.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-05-06, 14:45 3
widac ze to jakies smietniki, a nie zawodowcy.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-05-06, 14:48 8
Nie ma nic piekniejszego niż dzik zagryzany zywcem przez psy.

Tylko mysliwi to jakies cioty, powinni mies jakas lance, tak jak kiedys polowało się na dziki i przebic dzika owa lancą.

Sadolowe pizdeczki uprzedzam, wilki też zagryzają dzika żywcem, tylko nie ma kto go dobic.
Zgłoś
Avatar
szoopyoku 2020-05-06, 15:11
Dziki są pojebane. Ludzie jak widać też. I tak mi się przypomniała piosenka:
"A na drzewach zamiast liści będą wisieć...."
Zgłoś
Avatar
DRIZZLERE17 2020-05-06, 15:14 2
Wystawić tego dzika 1 na 1 albo nawet 1 na 2 z którymś z tych pchlorzy, ciekawe czy też będą takie "odważne".
Zgłoś
Avatar
michal_rrrrr 2020-05-06, 15:53 4
Tak, to są naganiacze. Kolega poligon6 widocznie swinki na obiad zagryza, ale ja się nie czepiam. A pies kontra dzik 1 na 1 wcale nie kończy się ucieczka, czy śmiercią psa. Po to psy są szkolone. Douczcie się trochę
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2020-05-06, 16:42 4
poligon6 napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niż dzik zagryzany zywcem przez psy.
Tylko mysliwi to jakies cioty, powinni mies jakas lance, tak jak kiedys polowało się na dziki i przebic dzika owa lancą.
Sadolowe pizdeczki uprzedzam, wilki też zagryzają dzika żywcem, tylko nie ma kto go dobic.



zeby na ciebie polowanie urzadzali psami
jak nie potrafisz rozroznic gowna (nawet nie polowania) od poprostu opierdalania obiadu przez wilczka to jesteś tak głupi jak każdy sądzi
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-05-06, 16:48 12
rayner1790 napisał/a:

zeby na ciebie polowanie urzadzali psami
jak nie potrafisz rozroznic gowna (nawet nie polowania) od poprostu opierdalania obiadu przez wilczka to jesteś tak głupi jak każdy sądzi



Rozumiem wilczek podchodzi i bezbolesnie zabija dzika, no i ten obiadek, ja pierdole. jak w przedszkolu.
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-05-06, 16:56 6
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2020-05-06, 17:39 2
poligon6 napisał/a:

Rozumiem wilczek podchodzi i bezbolesnie zabija dzika, no i ten obiadek, ja pierdole. jak w przedszkolu.

\

jebany durniu, jesli nie potrafisz wyciagnac sedna mojej wypowiedzi którym jest to, że zwierze zabija moze i bolesnie ale po to zeby sie najesc, a nie dla uciechy
to chuj ci w dupe
i tak chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-05-06, 17:50 8
rayner1790 napisał/a:

\
jebany durniu, jesli nie potrafisz wyciagnac sedna mojej wypowiedzi którym jest to, że zwierze zabija moze i bolesnie ale po to zeby sie najesc, a nie dla uciechy
to chuj ci w dupe
i tak chuj ci w dupe



Nie ujadaj pizdeczko człowiek zabija dzika też by go zjeść i przy okazji regulować jego populacje. Co do przyjemności wilczki jedzac obiadek z dzika też się cieszą.
Zgłoś
Avatar
Biancaaaa 2020-05-06, 19:04 3
Polowanie dla Zysku czy Przyjemności to Pedalstwo a wszyscy Myśliwi To Huj i Ciota
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-05-06, 19:12 4
poligon6 napisał/a:

Nie ujadaj p*zdeczko człowiek zabija dzika też by go zjeść i przy okazji regulować jego populacje. Co do przyjemności wilczki jedzac obiadek z dzika też się cieszą.



Nie we wszystkim masz rację. Ludzie są pizdami obecnie bo zabijają teraz dla podniesienia swojego spierdolonego ego. Dla żarcia i skóry proszę bardzo jedziemy polować... Aleeeee znam paru "myśliwych" kurwa... Grube, spasione, zapite kabany, które nie potrafią przejść spacerem dwóch kilometrów bo się uduszą. Nie szanuje słabych ludzi, którzy nawet nie swoja praca, czy pomysłem chcą coś słabszego zabić... A jeszcze regulować to sobie mogą spodnie na piździe... Przyroda potrafi sama dobrze sie regulować. Ubili prawie całą populację bobrów, wydrążyli dziury w górach i zamiast powodzi mamy susze. Bóbr na ten przykład zaraz po człowieku jest zwierzęciem o największym wpływie na otoczenie. Dzięki temu gryzoniowi mieliśmy spore zasoby wody (teraz trwa przywracanie gatunku). Moga śmiało kasować gatunki inwazyjne te małokutasiarskie cwel. Najlepiej powinno się zrobić prywatny biznes jakies "safari łowieckie". Zakaz polowania w lasach tylko jesli ktoś chce otworzyć taki biznes na prywatnej przestrzeni droga wolna. Hodowla stworzeń we własnym zakresie od gatunków chronionych po zwykłe prosiaki i sobie odpłatnie jedź zabijać. Są fermy krokodyli na skóry to nie wiem gdzie kłopot. Mogą jechac też na świniobicie na wieś... Niech dadzą rolnikowi 100zł za możliwosć oddania strzału w łeb prosiaka i zaraz na kiełby
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie