18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
d................s 2014-04-16, 13:18 2
phalaphael napisał/a:

@up: Jak już jakimś cudem wyprowadzisz się od rodziców, zrozumiesz że aby żyć trzeba zapierdalać "u zyda" na chleb i wódkę.
I choćbyś obejrzał 1000 filmów o kreatywności i odrzuceniu wyścigu szczurów, świata nie zmienisz, a wygląda on tak że z "kreatywności" i całego tego górnolotnego pierdolenia to się może utrzymać 0,002% populacji. Reszta musi ryć w gównie jak jej możni zagraja inaczej pójdzie na bruk i zdechnie pod mostem. Smutne ale prawdziwe.



Trzeba zapierdalać u żyda... To podejście niewolnika. Zresztą... Powoli dochodzę do przekonania, że im ktoś głośniej krzyczy o swojej złej sytuacji materialnej i niemocy, tym większą jest niezdarą. Bo 99% narzeka na brak perspektyw siedząc wygodnie przed telewizorem. 1% z kolei, nie mając nic, wybija się. To nie jest tak, wbrew waszemu przekonaniu, że oni podpisali pakt z diabłem: oni kurwa próbowali, a nie tylko darli japę na forum! Macie w możności jedynie zmienienie siebie, świata już nie! Więc skupcie się na swoich możliwościach, nie na cudzie!!!

Poza tym... Mój przyjaciel był w stanie przeżyć za 800 zł miesięcznie przez pół na niepłatnym urlopie, żeby pograć sobie na gitarze basowej, którą właśnie sobie sprezentował (takiej ciężko wypracowanej, za 8 kafli ). To nie jest tak, że wy wszyscy jesteście do czegoś przymuszani: wy sami na sobie wymuszacie!

jatutylkopacze napisał/a:

Po co się wpierdala? Niech żyje koleś swoim światem jak dziecko kwiat. Ja przykładowo, żeby zarabiać pieniądze, MUSZĘ być na bieżąco z informacjami ze świata, za to mogę potem robić rzeczy, które on pokazuje. Za co skoczę ze spadochronem? Za przyjaciół? Mam nie oglądać telewizji np bo to mnie zgubi? Chuj mu do tego co robię...



Z ciekawości - czym się zajmujesz?
Zgłoś
Avatar
ganja125 2014-04-16, 13:22
powinno leciec zamiast reklam w tv
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-04-16, 13:55 1
Polecam powrót do czasów przedneolitycznej rewolucji.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2014-04-16, 14:23
To może w ogóle zrezygnujmy z technologii i wróćmy do grzebania pędraków z ziemi i mieszkania w szałasie, przecież wtedy wszyscy byli tacy unikatowi, nikt nie dyktował mody, każdy pracował tyle, by się w miarę najeść i mieć spokój.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-04-16, 14:29
Koleś mówi o tym że media mówią nam jak mamy żyć, mówi że to złe. Wiec jednocześnie sam zmusza innych do tego żeby żyli tak jak on mówi. I gdzie niby ta wolność?
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2014-04-16, 15:07
No

to tera idę na jointa
Zgłoś
Avatar
Kain_93 2014-04-16, 15:09
supergrzybo1 napisał/a:

''O kurwa, ma rację!'' - powiedziało 100% widzów tego filmiku, po czym 99,99% pójdzie się zalogować na fejsbuka, oglądać ''Taniec z gwiazdami'' albo ''Ekipę z Warszawy'', czytać ''50 Twarzy Greya'' i ogólnie nurzać się w całym mainstreamowym gównie popijając to Fasbergiem.



Co jak co ale to piwo jest dobre przecież mimo, że jest z biedronki. Więc o co ci chodzi ? :/
Zgłoś
Avatar
FaustPL 2014-04-16, 15:41
hipsterskie gówno
Zgłoś
Avatar
p................s 2014-04-16, 16:20
konsymenty jebane
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2014-04-16, 16:22
Diux napisał/a:

Co to za muzyczka w tle?


Czy jest dla ciebie problemem jedno kliknięcie? Zlituj się człowieku..
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2014-04-16, 16:23 1
No i chłop mimo, że mówi z sensem (choć trzeba trochę z dystansem do tego podejść, jak do wszystkiego) to użytkownicy Sadistica zjebali go na centy "bo ćpun", "bo hipster", "bo mówi mądrzej ode mnie to chuj mu w jedzenie", a jak ktoś jeszcze pisze, że telewizja nie ogłupia to już w ogóle pytań brak.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2014-04-16, 16:59 1
To co?? Wszystkie publiczne media mam rzucić?? Nawet REDTUBE ??
Zgłoś