18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Chyba już ten Pan kiedyś tutaj był. To jego nowy film i tym razem mówi nam prawdę o naszej "emeryturze"...



Mam tylko nadzieję, że któregoś dnia nie okaże się, że...
Kanał yt: /user/Najzeros

Mój pierwszy post, ale pewnie ch*j to kogo obchodzi ;]
Zgłoś
Avatar
Szalony_Człowiek 2013-09-06, 23:55
nie dożyję do emerytury :/
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-07, 0:03 1
Nie oglądałem jeszcze, ale w ciemno wam powiem, że ludzie w moim wieku i młodsi nie zobaczą ŻADNYCH EMERYTUR. I nie ważne czy te osoby będą w OFE, czy w ZUS. System finansowy zbankrutuje, a jak sektor finansowy zbankrutuje, to nikt nie pożyczy ZUS na wypłatę bieżących zobowiązań.

Naprawdę mam wyjebane czy nie wypłaci mi żyd z wiejskiej, czy żyd z wall street.

Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2013-09-07, 0:06
dawać to na youtube i wrzucać gdzie sie da
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2013-09-07, 0:08
Mam dość !! Non stop kuźwa ktoś zagląda do mojej kieszeni. Muszę swoją pracą utrzymywać to spierdolone padło zusowskie.
Zawsze kurwa ludzie pamiętajcie. Jakiekolwiek firmy państwowe mające przynosić korzyść ekonomiczną to gówno, ściema i chujnia jak 102.
Dlaczego ? bo to gówno ustanawia sobie prawa które wobec siebie ma egzekwować. Każdy kto potrafi kuźwa podzielić przez 26 przez 2 zrozumie o czym mówię.
Wypierdolić to wszystko. Precz z centralną gospodarką i centralnym ośrodkami gospodarczymi w państwie, wypierdalać i oddać mi moje pieniądze.

Huj mnie boli że kilka tysięcy nieudaczników straci nagle pracę. Mam w dupie, nie uznaje waszej złodziejskiej pracy bo u prywaciarzy byście podłogi zamiatali. Taki huj.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-07, 0:10
No i kurwica człowieka bierze jak słyszy słowo "ZUS"... jak chcą zlikwidować dziurą to niech to kurwa zamkną...niech ludzie sobie sami odkładają po 200zł z wypłaty do skarbonki z napisem "na emeryturę" lub jak kto woli do banku na procent... jaki kurwa problem?...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-09-07, 0:31 2
Najzabawniejsze z tego wszystkiego jest to, że OFE w dużej mierze inwestowały w obligacje państwowe, a teraz te obligacje przejdą do ZUS-u. Donek z Rostowskim trują, że OFE niebezpieczne bo to gra rynkowa na giełdzie i nie można emerytów narażać na chaotyczne wzrosty i spadki na giełdzie, a to OFE pożyczało państwu pieniądze i teraz te pieniądze zostaną znacjonalizowane przez zaksięgowanie zamiast "dług", "zysk". Nie ma to nic wspólnego z jakąś elementarną uczciwością, właściwie tak się zachowuje dres na osiedlu, który podchodzi do dzieciaka i mówi "pożycz" 5 złotych.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-09-07, 2:36
@KrisCFC, właśnie tu wkrada się błąd logiczny. Lewica uważa, że ludzie nie są w stanie sami o siebie zadbać dlatego wszystko jest ustanawiane centralnie, przez rząd: gdzie pracujesz, jak długo, za ile i wszystko co związane z Twoim życiem musi być kontrolowane przez rząd. Jeśli rząd nie ma w czymś udziału to jest to nielegalne tudzież niebezpieczne.
Zgłoś