18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Oferta pracy
XooX • 2013-10-24, 18:43
Przeglądając serwis Tablica.pl znalazłem takie oto ogłoszenie:
Cytat:

Agencja ochrony zatrudni pracowników do ochrony muzeum,
Wymagamy:
- komunikatywna znajomość języka Angielskiego w mowie
- obsługa komputera + internet
- znajomość obsługi kasy fiskalnej


Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- stawkę godzinową netto 4,5 ( na początek )
- możliwość rozwoju



Czy to jest jakiś żart? za takie wymagania 4,50zł pensji na godzinę? Quo Vadis Polsko?
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2013-10-25, 15:28 1
Kurwamać, ale wy jesteście ułomni, normalnie życiowe zjeby.
- komunikatywna znajomość języka Angielskiego w mowie
Kurwa, masz umieć powiedzieć 4,50 zł, nie mam tego, i spytać się jak mija dzień, to jest wymaganie?
Dziecko po roku nauki to umie, + używasz tylko jednego czasu, więc w czym ten problem?
W byciu życiową ofermą, która nie poszła na kurs angielskiego z urzędu pracy za free.
- obsługa komputera + internet
No brawo, włącz komputer, wyślij maila, też takie wymagania?
Żyjemy w XXI wieku, to umie każdy, dziecko po informatyce w szkole nawet.
- znajomość obsługi kasy fiskalnej
No też widzę wymaganie, rodem z obsługi włącznika do światła. Zeskanuj kod/wbij numer, podaj kasę/kartę, wydaj resztę OBLICZONĄ, przez ową kasę.
- stawkę godzinową netto 4,5 ( na początek )
Na początek, nadasz się Ci zwiększą, nie nadasz wypierdalaj, tak już jest, nikt Ci nie da dychy za siedzenie na kasie.
Więc nie marudź.
Bo to nie są wymagania.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-10-25, 16:37
Un_Nem napisał/a:

kiedy ty sie kurwa urodziles?
spawacze maja 8zl na godzine - tyle co kasjer w lidlu.
ochroniaz ktory jest ciulniety [tzn ma stopien niepelnosprawnosci] zarobi wiecej od niejednego slusarza/spawacza/tokarza/itd itp.

polska to syf i burdel. tak jest i bedzie.
niby bylo lepiej kiedys ale sie skonczylo. i jak nikt nie zabije tych ciuli ktorzy ruchaja i sprzedaja nasz kraj tak bedzie jeszcze dlugi czas a nawet jeszcze gorzej.



Jesteś spawaczem i zarabiasz tyle co kasjer w lidlu?
Całkiem szczerze...jeśli potrafisz spawać to od ręki mogę Ci wysłać adres firmy która da Ci na łapę około 3 tysi na dzień dobry
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-10-25, 17:08
Nie wiem jak wam ,ale mnie zdziwiło jeszcze oprócz stawki to : komunikatywna znajomość języka Angielskiego w mowie
- obsługa komputera + internet
- znajomość obsługi kasy fiskalnej

Kurwa to w końcu to ma być ochroniarz w muzeum ,czy kasjerka w sklepie z pamiątkami dla turystów ja pierdolee...
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-10-25, 17:11
kawal-chama napisał/a:



Jesteś spawaczem i zarabiasz tyle co kasjer w lidlu?
Całkiem szczerze...jeśli potrafisz spawać to od ręki mogę Ci wysłać adres firmy która da Ci na łapę około 3 tysi na dzień dobry



juz tam nie robie. porobilem 4 miesiace tylko. teraz mam troche lepsza ale kokosow nie ma.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-25, 18:11 2
@PustySocho

Jak taki jesteś mądry to zapierdalaj za te 4,5zł operując angielskim i obsługując kasę oraz jakiś komputer będąc na stanowisku ochroniarza. Czyli co, recepcjonista znający język obcy, kasjer i ochrona w jednym za niecałe 5zł? Jak się tak cenisz to droga wolna, ja za takie pieniądze to bym nawet jednej z tych funkcji nie chciał pełnić. Tacy jak Ty jebią rynek pracy po całości.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2013-10-25, 18:41
Un_Nem napisał/a:

kiedy ty sie kurwa urodziles?
spawacze maja 8zl na godzine - tyle co kasjer w lidlu.
ochroniaz ktory jest ciulniety [tzn ma stopien niepelnosprawnosci] zarobi wiecej od niejednego slusarza/spawacza/tokarza/itd itp.

polska to syf i burdel. tak jest i bedzie.
niby bylo lepiej kiedys ale sie skonczylo. i jak nikt nie zabije tych ciuli ktorzy ruchaja i sprzedaja nasz kraj tak bedzie jeszcze dlugi czas a nawet jeszcze gorzej.



Operator sprzętu terminalowego
Na łapę, **** 17-19, robisz tyle godzin ile chcesz, robota zawsze jest, standard to 200-220h, wypłata minimum 2500zł.

Ale nie jest to taki raj.
Wszystkie składki itp. odprowadzane jest od umowy widmo, na której zarabiasz 80zł/m, wychodzi na to, że na emeryturę dla mojej Babci i za 96lat na moją przeznaczane jest te kilkanaście % z 80 zł !!
Zarabiając ponad 3000zł odprowadzane na jebane emerytury jest kilka złotych !

Druga sprawa, nie masz urlopów.

Trzecia sprawa, dzień na L4 wynosi z 4zł (sednia odprowadzana od tych 80zł).

Czwarta sprawa, uproszczone ubezpieczenie, jeździmy na sprzęcie wartym grube miliony, ładując kontenery w których chuj wie co jest, może to byc nowe BMW które jest warte tylko 300tys., albo kontener nowych PS4 czy tam iSronów, w każdym razie odpowiadamy za to co rozjebiemy.

Piąta sprawa .... umowa zlecenie, dziś pracujemy, jutro nie, nie mamy żadnych praw, jesteśmy czarnuchami jebanymi.

Co do spawaczy to nie wiem o jakich piszesz, zapraszam do portów, stoczni, terminali, na pomorzu. Tutaj rzucając kartony dostaje się 7zł, dobry spawacz z uprawnieniami zarobi u nas dużo, oczywiście wystarczy szczęście... albo prezes jako ziomal.

W każdym razie NIE zapraszam na pomorze.

PS. pod stocznią tablice na samochodach to nie GA/GD, tylko zaczynające się na F, N, C ... sami przyjezdni

PS2. Opisuję firmę pośredniczą, których są setki, a w których pracują tysiące na tych samych przekrętach.

Jak tu ma byc dobrze w tym kraju ?
Warto dodac, że nasz prezes nie musi tego robic aby firma działała, robi to żeby się nachapac ;/
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-10-25, 18:58
Un_Nem napisał/a:
kiedy ty sie kurwa urodziles?
spawacze maja 8zl na godzine - tyle co kasjer w lidlu.
ochroniaz ktory jest ciulniety [tzn ma stopien niepelnosprawnosci] zarobi wiecej od niejednego slusarza/spawacza/tokarza/itd itp.

polska to syf i burdel. tak jest i bedzie.
niby bylo lepiej kiedys ale sie skonczylo. i jak nikt nie zabije tych ciuli ktorzy ruchaja i sprzedaja nasz kraj tak bedzie jeszcze dlugi czas a nawet jeszcze gorzej."

Nie do końca tak jest jak napisałeś. Po pierwsze od ponad 20 lat choruję na cukrzycę i mam stopień niepełnosprawności umiarkowany (bo niby dlaczego mam nie stanąć na komisję i sobie tego nie załatwić) i nie jestem ciulnięty. Ba, jestem bardziej sprawny fizycznie niż nie jeden zdrowy (uprawiam sport regularnie, kiedyś trenowałem boks, mam papiery na instruktora kettlebell). Możliwe, że jestem bardziej sprawny od Ciebie:)
Po drugie pracuję w ochronie i zarabiam najniższą krajową.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-10-25, 20:45
Kurwa już to mówiłem ale powiem jeszcze raz, jak można rozjebać tak piękny kraj?Żeby kurwa ludzie za chlebem i godnym życiem musieli wypierdalać z kraju..żeby utrzymać rodziny i nie mówię tutaj o jakichś prezesinach,studentach po chuj wie czym tylko o ludziach którym w życiu gorzej szło,których nie stać było na studia bądź są ze wsi i muszą sobie wielu rzeczy odmówić lub ich rodzice.Mówię o przeciętnych ludziach którzy nawet za najniższą krajową jak w każdym cywilizowanym kraju powinno chociaż godnie żyć nie martwiąc się co do gara włożyć nie mówię o nowych butach co tydzień czy super ciuchach ale żeby te 1500 starczało na wszystko to jeszcze można byłoby to przeżyć a nie opłaty wyjebane w kosmos,paliwa,jedzenie wszystko drożeje i w takiej warszawie czy innym dużym mieście tego nie widać bo tam akurat więcej ludzi ma kasę niż jej nie ma ale jedźcie do mnie na wschód tam psy dupami już nie szczekają bo zdechły z głodu.|Nie wspomnę o niżu demograficznym i biedzie ludzi których nie stać na dzieci bo przy tysiącu na czysto nie idzie zadbać o dzieciaka jak tu kurwa mać żyć,kraść ? Nie ma co, zabijać kurwa trzeba,żeby te rządowe kurwy zwróciły uwagę na resztę kraju a nie tylko podczas kampanii ? Mam nadzieję,że sąd niedługo nadejdzie i będę mógł wrócić do ojczyzny i żyć godnie!
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-10-25, 20:50 1
Un_Nem napisał/a:

[...]
ochroniaz [...]



i ty sie dziwisz ze dają ci 4.5zł?
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-10-25, 22:36
18 lat, 2,7k do reki, legalnie, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kvasir78 2013-10-25, 22:45
W UK spawacz w mojej fabryce zarabia 14 funtów na rękę za godzinę
Zgłoś