18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Oferta pracy
XooX • 2013-10-24, 18:43
Przeglądając serwis Tablica.pl znalazłem takie oto ogłoszenie:
Cytat:

Agencja ochrony zatrudni pracowników do ochrony muzeum,
Wymagamy:
- komunikatywna znajomość języka Angielskiego w mowie
- obsługa komputera + internet
- znajomość obsługi kasy fiskalnej


Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- stawkę godzinową netto 4,5 ( na początek )
- możliwość rozwoju



Czy to jest jakiś żart? za takie wymagania 4,50zł pensji na godzinę? Quo Vadis Polsko?
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-10-24, 18:47 58
kiedy ty sie kurwa urodziles?
spawacze maja 8zl na godzine - tyle co kasjer w lidlu.
ochroniaz ktory jest ciulniety [tzn ma stopien niepelnosprawnosci] zarobi wiecej od niejednego slusarza/spawacza/tokarza/itd itp.

polska to syf i burdel. tak jest i bedzie.
niby bylo lepiej kiedys ale sie skonczylo. i jak nikt nie zabije tych ciuli ktorzy ruchaja i sprzedaja nasz kraj tak bedzie jeszcze dlugi czas a nawet jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-24, 18:49 4
Hahaha, chyba pierwszy raz w życiu pracy szukasz
Zgłoś
Avatar
XooX 2013-10-24, 18:52
Nie, poprostu nie widziałem tutaj dawno takich syfiastych ofert pracy więc wrzuciłem.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-10-24, 18:56 16
Ale za to zagwarantował możliwość rozwoju Idź Pan w chuj
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-10-24, 19:07 8
Przy takiej stawce, jak rozumiem, internet ma mieć własny?
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-10-24, 19:15 1
XooX napisał/a:

Nie, poprostu nie widziałem tutaj dawno takich syfiastych ofert pracy więc wrzuciłem.



jak jeszcze szukalem pracy pare miesiecy temu to widzialem 80% takich ofert.
urzednik gdzies tam za 1600 brutto "na poczatek"
5000 umiejetnosci kursow i lat doswiadczenia.

pracownik ochrony za 800zl brutto 1/8 etatu z "doswiadczeniem" bo przeciez kurwa naciskac guzik i swiecic latarka nie kazdy umie.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-10-24, 19:39 9
@UP

Nie zapomnij o orzeczeniu, o niepełnosprawności, tak samo w przypadku kierowcy - Bez tego ni chuja nie masz szans dostania się na te stanowiska. Lubisz jeździć samochodem ? Sprawia Ci to przyjemność ? Połam sobie nogi w chuj.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-10-24, 19:42 1
jeżeli chodzi o pracowników ochrony to zazwyczaj prace dla emerytów, niepełnosprawnych lub rencistów. Pracodawca ma za zatrudnianie takich ulgi podatkowe. A zdrowe osoby załatwiają sobie zaświadczenia o niepełnosprawności by dostać taką pracę. I pieniądze państwowe lecą w przekręt brawo. Nie jest to 100% firm
Zgłoś
Avatar
XooX 2013-10-24, 19:50
Jeszcze pół biedy jak dla mnie gdy zatrudniają rencistów i emerytów nawet za te 4,50 zł. Jednak gdy wymagają znajomości języka obcego, umiejętności obsługi komputera, kasy fiskalnej i sprawnego poruszania się po internecie to ewidentnie kierują ofertę do młodych.......a to jest już żal.
Zgłoś
Avatar
okrężnica 2013-10-24, 19:53
XooX napisał/a:

za takie wymagania 4,50zł pensji na godzinę? Quo Vadis Polsko?



Widze gościu, że sie zderzyłeś z realiami rynku pracy. Wymagania dupy nie urywają, ale dostałbyś taką pracę prędzej gdybyś Ty sobie urwał dosłownie.
A problem z pojawianiem sie takich ofert polega na tym, że dopóki znajdą się ludzie, którzy zgodzą się pracować za takie pieniądze, dopóty takie ogłoszenia będą się pojawiać. Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-10-24, 20:00 3
Widziałem ostatnio kilka ogłoszeń o pracę dla ochroniarza, dwa z nich urzekły mnie szczególnie.
We wspomnianych dwóch ogłoszeniach, pracodawca szukał studenta ze średnim, bądź ciężkim stopniem niepełnosprawności.
20 latek podpięty do respiratora się nada?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-24, 20:22 4
He he a w większości państw europejskich ci sami Polacy (czy już "Polaczki"? Odpowiedzcie sobie sami) którzy w kraju rypią za 5, 6 zł za godzinę z uśmiechem na ustach "bo przecież kryzys jest, pracy ni ma, trza brać co jest za każde pieniądze" narzekają na stawki rzędu 7-8 euro na rekę "bo za takie grosze to nie opłaca się z domu wychodzić"
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2013-10-24, 20:42 14
spawacz za 8pln/h... dobre dobre xD
nie wiem gdzie ale chyba na podbeskidziu
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-24, 20:49 3
Chuj, że stawka 4.5 złotych kurwa, ale umowa zlecenie? Dzizys kurwa ja pierdolę...
I ten tekst-możliwość rozwoju. Chyba niedorozwoju.
Na słuchawkach w jednej zjebanej firmie dawali mi 6 złotych na rękę za godzinę na umowie zlecenie to im powiedziałam "dziękuję, wypierdalam".
A też wymagania takie, że dziękuję. Aha i jeszcze gościu z tekstem- Pani nie sprzedaje produkt, tylko siebie.
Dzięki- za 6 zeta/h.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie