18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Noriax 2013-11-07, 18:54 3
Faceci w kieckach - to już samo w sobie jest pojebane.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-07, 18:59 1
"Już powoli rzygać sie chce tym wszystkim ile można?? Wolę być katolem niż pier^&^%$%# muslimem , polska zawsze była krajem katolickim i dobrze mi z tym ."

Jesteś po prostu konformistą - jakbyś się urodził w Iranie to dobrze było by ci z tym, że panuje islam. Po prostu zgadzasz się na wszystko jak leci.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-11-07, 19:15 8
Co to za demogogia, że jak ktoś ciśnie po pedofilach w kościele i ich durnych wypowiedziach to od razu lewak? Jakieś pedały z tęczą na obrazku to mają być niby jakąś ripostą? Chodzi o to, że klecha pedofil jest kryty i nie trafia do pierdla jak ten bez sutanny, takie trudne?
Zgłoś
Avatar
Riotstarter 2013-11-07, 19:39 1
Smiejecie sie, ale klechy w Polsce jeszcze dluga beda ludzi za nos wodzic
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-07, 20:23 3
Zarammoth, chciałeś argumentów to je podałem. Ale jak zwykle nikt na nie odpowiada, każdy lewak nabiera wody w usta jak wychodzi na jaw wasza ignorancja. Brutalne zderzenie z rzeczywistością (w tym przypadku statystykami) i nagle nie jesteście tacy wyszczekani.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-11-07, 21:35
no zdjątko z ciotami, przepyszne
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-07, 22:13 1
@wiesiors4:
Czy w którymś miejscu powiedziałem, że księży pedofilów jest ogrom? To po co mi wyskakujesz z liczbami. Powiedziałem ci już wcześniej, ale powtórzę: 1. Zatajanie spraw. 2. Tłumaczenie, że to dzieci wina, że "lgną" do księży i prowokują zachowaniem. Do tego ten obrazek nawiązuje - do robienia z siebie ofiar. Ultrakatolicy są tak samo nienormalni jak lewaki: Jeden dostaje wytrysku jak usłyszy o tym, że pedofil jest księdzem, a drugi będzie z tej właśnie przyczyny bronił takiego - gdyby to była osoba świecka, ba lewak czy muslim to by nie wyskakiwał ze statystykami, ani nie czekał na źródło tylko huuraaa!, do ataku.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-11-07, 23:47
po zdjęciu widzę że to aleja prowadząca na jasną górę. Moje miasto, takie sławne
Zgłoś
Avatar
Els 2013-11-08, 0:04
Kościół sam sobie strzela w stopę, nie podejmując konkretnych działań aby rozwiązać problem pedofilii w szeregach kapłanów, podkłada się i zachęca do nagonek. Jestem przekonana, że księża pedofile to jedynie niewielki odsetek całości duchowieństwa, ale że jest to zjawisko takie, jakie jest budzi ogromne emocje. Powinni w końcu zacząć szastać ekskomunikami to by się skończyła impreza.
Swoją drogą, jakoś nie porusza się zbytnio problemu seks turystyki pedofilijnej, tak popularnej wśród bogatych zachodnich biznesmenów. Jak się dobrze przyjrzeć to co drugi stary spasiony oblech to pedofil.
Zgłoś
Avatar
xKajman 2013-11-08, 0:09 1
Może zacytuje rapsy:

"Jak ludzie w domach mają potem się szanować,
Skoro takie rzeczy robią słudzy boży w domu Boga?"

Chodzi o to, że zwykły pedofil to zjeb, któremu nie należy ukręcać jaj, a od razu kark.
A ksiądz to jeden z przykładów dla ludzi, osoba cnotliwa, żyjąca według Dekalogu. A skoro ksiądz wkłada ręce dzieciom pod koszulki i się tłumaczy tym, że one go gwałcą, to co to kurwa za przykład dla ludzi?

Ogólnie można by tych naczelnych fanklubu Boga wyjebać na zbity pysk
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-11-08, 0:25 3
Co to za riposta kurwa Wiesior, do kogo niby? Wbijcie sobie do łbów, że nie trzeba być lewakiem aby być ateistą, wystarczy myśleć.
Tak samo mnie bawi jeden jak i drugi obrazek, i tak samo rzygam na widok pedoksięży jak i tych ciot.
Zgłoś
Avatar
Konsument89 2013-11-08, 0:53 1
A co jeśli Wam powiem, że wystarczy rozgonić pałami tą bandę pedałów i problem będzie rozwiązany bez pomocy kościoła?
A co jeśli Wam powiem, że wystarczy znieść celibat w Kościele katolickim i problem pedofilii rozwiąże się sam, bez pomocy "oświeconych w gender"?

A tak na poważnie: obydwa problemy z Kościołem katolickim (pedofilia) oraz z gejami (parady pedałów i inne) można rozwiązać bez pomocy "przeciwnej strony". Wspieranie jednej drogi jako jedynej opozycji jako "mniejszego zła" jest fałszem i służy tylko i wyłącznie popieraniu Kościoła/pedałów.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-11-08, 5:10 2
Cytat:

To jest jakaś zabawa? Mam zripostować obrazkiem?


A to musze być pedałem, żeby mieć racjonalny pogląd ws. kościoła i móc się z niego śmiać?? Ach, cóż za nieprostolinijne myślenie.
wiesiors4 napisał/a:

Wygrałem, suki


No tak technicznie rzecz biorąc wciąż przegrywasz.
Zgłoś
Avatar
ptasznik 2013-11-08, 7:39 1
Takie wiesiorsy nie potrafią zrozumieć że gdyby nie ukrywanie przez kościół faktów, ignorancję, przenoszenie księży to nie było by tych przypadków 27 tylko np. 270 czy 2700 a to robi różnicę chyba

A w Piotrkowie chłopiec uratował księdzu życie - wykrył mu guza na jądrze.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-08, 10:09
dnr napisał/a:

Co to za riposta kurwa Wiesior, do kogo niby? Wbijcie sobie do łbów, że nie trzeba być lewakiem aby być ateistą, wystarczy myśleć.


Wystarczy myśleć... tylko że w takich sytuacjach jak ostatnie afery z pedoksiężami myśli za was tvn i bezgranicznie ufacie w każde słowo mediów. Więc sory, to nie jest myślenie.

milosciprzyjazn napisał/a:


A to musze być pedałem, żeby mieć racjonalny pogląd ws. kościoła i móc się z niego śmiać?? Ach, cóż za nieprostolinijne myślenie.


Cóż za nadinterpretacja i imputacja. Niektórzy dobrze wyszkolili się w sztuce przekręcania słów i imputowania ich. W końcu nic takiego nie stwierdziłem niestety 2 ludzi o wątpliwej inteligencji dało się złapać w tą pułapkę tak trzymaj
Cytat:

No tak technicznie rzecz biorąc wciąż przegrywasz.


W tym przypadku przegrało twoje myślenie.

ptasznik napisał/a:

Takie wiesiorsy nie potrafią zrozumieć że gdyby nie ukrywanie przez kościół faktów, ignorancję, przenoszenie księży to nie było by tych przypadków 27 tylko np. 270 czy 2700 a to robi różnicę chyba


Tak, bo wśród policjantów, nauczycieli i hydraulików pedofile się nie kryją, debilu tylko księża "ukrywa" fakty, każdy inny pedofil od razu biegnie na komendę i skarży na siebie i innych pedofilów
Cytat:

A w Piotrkowie chłopiec uratował księdzu życie - wykrył mu guza na jądrze.


Mam nadzieję, że dostałeś przyziemniej lizaka za ocalenie mu życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie