18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
osa79 2013-11-07, 17:05 11
Co przeszkadza księdzu w seksie ??

- Tornister
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-07, 17:41 253
To jest jakaś zabawa? Mam zripostować obrazkiem?

Wygrałem, suki
Zgłoś
Avatar
macleod 2013-11-07, 17:43 22
wiesiors4 napisał/a:

To jest jakaś zabawa? Mam zripostować obrazkiem?
Obrazek
Wygrałem, suki



Proboszcz i wikary zdjęli swoje szaty ?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-07, 17:44 12
Zanim zaczniecie pierdolić o nagonce to macie tu ciekawy artykuł wprost z ultrakatolskiej Frondy:
fronda.pl/a/skandaliczna-wypowiedz-ksiedza-dzieci-wchodzily-do-lozek-d...

"Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci „wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka"

Za takie jebane pedofilskie tłumaczenie się powinien dostać kulę w łeb. I jeszcze to:

"Postawienie takiej tezy, że czasami dzieci prowokują do czegoś, nie jest też tak do końca bezpodstawne"

@up: Tylko tłuku katolicki jest różnica. Dwa pedały siebie jebią świadomie, za zgodą. A ruchanie dziecka to wykorzystywanie. W dodatku pedofile kościelni są ukrywani i tłumaczeni w popierdolony sposób. Idź z tą swoją argumentacją w chuj.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-07, 17:46 22
Zarammoth napisał/a:

@up: Tylko tłuku katolicki jest różnica.


Ah ta miłość bije od lewactwa niczym żar od ognia
Zarammoth napisał/a:

Idź z tą swoją argumentacją w chuj.


Jeszcze nawet nie próbowałem argumentować i nie będę się starał statystyki i logiczne argumenty na lewactwo nie działają

Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-11-07, 18:00 4
@up: Ty jesteś księdzem, że tak się boisz tych obrazków, zboku?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-07, 18:00 11
@wiesiors4: To ma być riposta? A statystyki nic tu nie mają do rzeczy. Pisać będziesz, że więcej pedałów jest pedofilami. Wiem, bo jesteście obrońcy katolickich księży przewidywalni. Tylko, że:
primo - pedał to nie zawód, a ksiądz tak,
po drugie - pedał nie broni się argumentami o rozbitych rodzinach i dzieciach lgnących do nich,
po trzecie - żadna organizacja ich nie ukrywa i nie przenosi do innej parafii,
i po czwarte - nie uczą ludzi moralności, nie zaglądają innym do łóżka, nie pobierają pieniędzy za to pierdolenie o grzechu.

EDIT: Aha, jeszcze jedno. Wśród księży, każdy z tych pedofilów musi być automatycznie pedałem, bo przecież maca chłopców, nie dziewczynki. A przecież nie istnieje ponoć orientacja - pedofil.
No i na koniec, jednych i drugich równo do piachu. A za bronienie zboków, tylko dlatego, że są księżmi też powinien być kat.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-11-07, 18:17 2
to nie tak na powaznie?
z tym marszem?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-07, 18:31 1
jest nagonka na kościół po to żeby inni pedofile mogli sobie bez przeszkód po cichutku molestować
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-11-07, 18:33 26
Na ilu świeckich przypada jeden ksiądz? W ciągu ostatnich 10 lat skazano w Polsce 27 księży. To 0,07% wszystkich księży. Statystycznie więc co roku przez ostatnie 10 lat zamykali 2,7 księdza. Zaokrąglijmy do 3. A jak myślicie pacany, ile zamknięto pedofili ogólnie w ciągu tych 10 lat? Ponad 6 tysięcy. Więc ilość pedoksięży to jakieś pół promila odnosząc to do ogółu. Uświadomię to na innym przykładzie.
Mamy 6000 pedofilów i 27 księży pedofilów. Dajmy na to, że każdy z nich skrzywdził 1 dziecko. Mamy więc 6027 skrzywdzonych dzieci. Ale szum jest tylko o te 27, które dzieci.
Jeśli ktoś zamierza mi tu wyjechać z tekstem typu: "ale księża uczą moralności i tym bardziej nie powinni..." to od razu mówię że to najbardziej popierdolony argument lewactwa w nagonce na księży.
Pomyśl jeden z drugim. 6027 skrzywdzonych dzieci. Każde z nich ma traumę do końca życia. Według waszej żelaznej logiki 27 z nich jest bardziej skrzywdzonych, bardziej skrzywionych....
Widzicie wy zajmujecie się tylko pedofilią wśród księży a resztę dzieciaków macie w dupie! Burzę robicie tylko wtedy, gdy to ksiądz okazuje się pedofilem.

Plecionkarz napisał/a:

jest nagonka na kościół po to żeby inni pedofile mogli sobie bez przeszkód po cichutku molestować


Czasem też tak mi się wydaje
Wołek napisał/a:

Powiem to jeszcze raz: nie ważne czy pedofilem jest ksiądz, nauczyciel, polityk czy twój stary, każdego powinno się potraktować 9mm w potylicę


Święte słowa kolego ale dla lewactwa ksiądz pedofil jest gorszy od piekarza-pedofila. Jebana logika lewactwa.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-07, 18:34 5
Powiem to jeszcze raz: nie ważne czy pedofilem jest ksiądz, nauczyciel, polityk czy twój stary, każdego powinno się potraktować 9mm w potylicę
Zgłoś
Avatar
z................k 2013-11-07, 18:35 1
Już powoli rzygać sie chce tym wszystkim ile można?? Wolę być katolem niż pier^&^%$%# muslimem , polska zawsze była krajem katolickim i dobrze mi z tym .
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-11-07, 18:41 1
@wiesiors4

nie wiedzialem ,ze Twoi rodzice są aż tak postępowi
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-07, 18:52 1
@marekrybnik: A kto ci broni być katolem? Przecież to nie = bronić księży na każdym kroku.

Właściwie po co wam księża? To nie mroczne wieki, gdzie chłop pańszczyźniany nie mógł przeczytać biblii sam, bo był analfabetą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie