18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
czarny83 2012-09-03, 14:37
o jakim skandalu w Filadelfii mówi ten koleś?
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-09-03, 14:38 2
tuszowanie przypadków pedofilii w kościele przez jakiegoś biskupa
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-09-03, 14:41 10
Szczerze nie mam pojęcia po co to wszystko?
Jeżeli ktoś nie chce to nikt go nie zmusi aby "wierzył", chodził czy chuj wie co.
Więc nie wiem po co tyle spięć w związku z kościołem.
Nie pasuje tobie religia chrześcijańska (lub jakaś inna?) To pierdol to i w nic nie wierz i zachowaj swoje "profesjonalne" komentarze dla siebie).
Pasuje tobie religia. Chuj mnie to ja nie muszę o tym wiedzieć i nie staraj mnie się do niej przekonać.
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-09-03, 14:48 84
Przesada. To jest Sadistic czy Ateistic do chuja? Zdaję sobie sprawę, że są księża pedofile, ale dlaczego od razu wszystkich do jednego wora wrzucać? Jakoś nie przekonuje mnie hamburgerski kutas robiący z siebie pajaca w TV i mimo że lubię kawały o katolikach to te pierdolenie pod publikę przez tego hamerykańskiego prezentera jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnie. Jest to po prostu nie na miejscu. Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napierdalają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyjebać się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.

P.S. Z pozdrowieniami dla wszelkiej gimbusiarni, która powie że katolik się wkurwił. Tak, macie racje.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-09-03, 14:48 4
Przecież Amerykanie to żydzi. Wiecznie poprawny kraj, który najpierw wybił rodowitych mieszkańców Ameryki, później zabawa w niewolnictwo...

Nie popieram KK i jego metod działania. Niech sobie kurwa każdy wierzy w co chce. Jestem tylko ciekaw, czy tak oficjalnie śmieją się z Islamu, albo czarnych. Pewnie nie, bo to kurwa nieetyczne i niepoprawne...
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-09-03, 15:01
Ma ktos nieprzetłumaczone?
Zgłoś
Avatar
Skurwysy 2012-09-03, 15:14
Sprzedali się.
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-09-03, 17:53 1
świetny humor koelga napisał, że jak ktoś nie chce wierzyć to niech nie wierzy... jakby tu chodziło o wiare to nie było by reklam w tv, tu chodzi o kase
Zgłoś
Avatar
toka 2012-09-03, 18:01
@Kubałkę
Najlepsze w tym jest to, że i tak większość ateistów to ludzie którzy obchodzą Boże Narodzenie, zapieprzają z koszyczkiem w święta Wielkanocne.
Znam wielu ateistów i uwierzcie mi prawdziwy ateista ma gdzieś Kościół jako instytucje, bo odrzuca istnienie Boga.
Zgłoś
Avatar
Mantch 2012-09-03, 18:10 1
Kubałkę napisał/a:

Każdy wierzy w to co chce i mimo że muzułmańskie brudasy napierdalają swoje żony i wysadzają się w powietrze w centrum Jerozolimy i innych miast (często europejskich) to nic wielkiego. Lepiej przyjebać się do księdza pedofila i uważać wszystkich katolików za fanatycznych pojebów. Dziękuję za uwagę.



Przecież ameryka od dawien dawna napierdala propagande na islam
Polska częściowo też jest pod jej wpływem.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-03, 18:19
Księdza złapią na ruchaniu kobiet... szatan, ekskomunika, wypędzenie, spalenie na stosie i wywóz na taczkach z gnojem.
Księdza złapią na ruchaniu 8letnich chłopców... ojtam ojtam...
Zgłoś
Avatar
rogalina 2012-09-03, 18:20 2
Dlaczego walczymy z religią? "co cię to obchodzi? Przecież nie chodzisz do kościoła." dlatego, że kościół okłamuje i wyzyskuje moich rodziców, może są dorośli i sami potrafią wybierać ale niestety tak jak ja zostali wychowani w tej religii i są już w tym zbyt długo żeby wyleczyć ich z urojenia

Cytat:

Najlepsze w tym jest to, że i tak większość ateistów to ludzie którzy obchodzą Boże Narodzenie, zapieprzają z koszyczkiem w święta Wielkanocne.



Ja też obchodzę "Boże Narodzenie" mimo, że jestem ateistą, ponieważ mi po prostu zmienił się cel.Nie idę czcić Boga tylko spędzić czas z rodziną. Chcąc nie chcąc katolickie święta stały się tradycją w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-09-03, 18:41 3
To się katole zbulwersowały..
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-03, 18:47 2
rogalina napisał/a:


Ja też obchodzę "Boże Narodzenie" mimo, że jestem ateistą, ponieważ mi po prostu zmienił się cel.Nie idę czcić Boga tylko spędzić czas z rodziną. Chcąc nie chcąc katolickie święta stały się tradycją w tym kraju.



Przyznaj się, zapierdalasz tylko po prezenty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie