18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
perun88 2012-01-25, 23:30 44
Ja to pierdole, zakładam kominiare i idę na robotę
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-01-26, 0:03 36
Finalna mowa z Dyktatora Charliego Chaplina jest nieśmiertelna.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-01-26, 0:35 2
chuj tam z filmem (fajnie się to ogląda) ale akcent mnie rozpierdala.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-01-26, 1:45 80
szczerze mówiąc ... zatkało mnie więc nie wiele skomentje .. widze tylko ,że nasz świat dopadła wielka nieświadomość .. ludzie żyją jak we śnie .. niczego nieświadomi ..przypomina to jednego wielkiego matrixa , boje się żyć na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-26, 2:00
gdyby jeszcze naprawde tak zrobili:P
Zgłoś
Avatar
Krzyż 2012-01-26, 2:51 1
Wie ktoś jak sie nazywa utwor grajacy w tle?
Zgłoś
Avatar
anotherbrick 2012-01-26, 3:22
@krzyż utwór z Incepcji Hansa Zimmera z tego co kojarzę chyba Waiting For A Train ale nie jestem pewien. btw świetny soundtrack

edit// raczej to jest 'Time'
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-01-26, 3:24 18
Gdzie jest wybuch?! Uciąłeś najważniejszy moment filmu kiedy budynek rządu eksploduje, wypierdala w powietrze.
Zgłoś
Avatar
lubie_lizac_sobie_jaja 2012-01-26, 3:38 4
Wielka mi twórczość... zmiana każdego podmiotu w "INTERNAUCI" i dodanie w tle soundtracku z "Incepcji". Phi. Jest to wystarczająco budujące bez pompatycznego utworu w tle, bez przemiany zdań w populistyczną mowę. Oryginał wystarcza.

No ale dodając już muzykę, można by pokusić się o odrobinę mniej spopularyzowany kawałek, jak na przykład "A way of life" z Ostatniego Samuraja, "Journey to the line" z Cienkiej Czerwonej Linii, czy "Chavaliers De Sangreal" z Kodu Da Vinciego.

W sumie "Roll Tide" z Karmazynowego Przypływu, z początkowym spokojnym wejściem też dobrze się nadaje, a Hymn z Polowania na Czerwony Październik również nadaje się, jednak biorąc pod uwagę iż jest tam śpiew, dość dominujący, a tutaj mamy mowę, to niezbyt to się zbiera w całość. Gdyby tak wyciągnąć same instrumenty z tego utworu... to może by coś wyszło.
Zgłoś
Avatar
Szouek 2012-01-26, 4:15 174
Rewolucja ! Burdy, palone flagi rządowe, bojkot, tłumy na ulicach z pochodniami, kominiarki, pały i mołotowy... nie mogę się doczekać Aż mi się łezka w oku kręci jak pomyślę o zjednoczonych kibicach, kierowcach ludziach z internetu, wszystkie subkultury i wyznania z jednym celem. Takie skromne marzenie.
Zgłoś
Avatar
Pandorium 2012-01-26, 7:01 3
Jeszcze troche i ludzie wyjda na ulice bo tak byc niemoze -.-
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-01-26, 7:24 25
Towarzysz Stalin miał takie powiedzenie: "Dajcie mi człowieka, a paragraf na niego się znajdzie". Nie jestem hakerem i nie potrafię wyciągnąć z czyjegoś komputera brudów, ale założę się, że każdy z tych polityków którzy głosowali za ACTA ma coś na sumieniu (bzykanie z dziećmi, kochanki, tajne konta w bankach itd).
Zgłoś
Avatar
szomek4444 2012-01-26, 7:54 1
ma gadane jebany , jest pierdolniecie jest piwo , restekpa
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-01-26, 8:12 90
kurde taka Holandia i Niemcy odłożyli podpisanie ACTA a donek pierwszy dupe wylizać Hamerykanom pobiegł...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie