18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
booore 2013-01-30, 20:37 48
Nie.
Rozsądna Polka.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-30, 21:04 4
Pamiętam, stare dzieje, tez tak kiedyś szukałem pracy, prawie 1,5 roku i tylko jakaś szemrana akwizycja i chuju-muju telemarketing za najniższą krajową na umowę-zlecenie. Wyjechałem z tej pipidówy, na zachód od Odry od razu 3 najniższe polskie pensje, umowa o pracę, opłacona emerytura, żyć nie umierać! Wy też musicie się odważyć!
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-01-30, 21:20 2
"Sporo umiem, a jeszcze szybciej się uczę" Polonistka jebana z logiki spierdalała w szkole.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-30, 22:50 5
Ja też szukam i coraz bardziej mam ochotę wyjechać z tej chujni.
Zgłoś
Avatar
ZoruniD 2013-01-30, 23:34 2
Pracy szukacie?! Mówicie, że nie ma pracy?! Praca jest! Ale nie u nas w kraju...
Zgłoś
Avatar
mati_and1 2013-01-31, 0:17 8
Co z tego, że są ludzie którzy chce coś zmienić jak rząd ma to w dupie i jak wyjdzie jakaś inicjatywa obywatelska to ją wypierdala do kosza, co z tego jak i tak stado baranów przy kolejnych wyborach pójdzie głosować na rudego złodzieja żeby czasem drugi bliźniak nie doszedł do władzy i odwrotnie. Zresztą szkoda słów, jak tu żyć jak wszędzie umowa zlecenie i jebiesz tak czy siak na czarno a banda przy korycie przyznaje sobie premie po 40 tys. Dopóki nie znajdzie się ktoś kto by ich wypieprzył w powietrze to się nic nie zmieni a świnie przy korycie będą dalej śmiać się nam w twarz.
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-01-31, 1:11
szara Polska rzeczywistość
Zgłoś
Avatar
liSSek 2013-01-31, 1:30 2
To sobie popracowała... predzej dojedzie na ogorku do Betlejem!
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-01-31, 1:31 5
Nie możecie znaleźć pracy we własnym kraju to może po prostu nie macie kompetencji do wykonywania żadnej dobrej pracy do kurwy nędzy, nie możecie tutaj znaleźć pracy a co kurwa u szwabów albo na wyspach będziecie inżynierami ? Może wpierw tak spojrzeć na siebie do czego się nadajemy? Jedyne czego chcę od państwa to żeby się odjebało od moich pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-01-31, 1:34
Ogarnięty pracodawca, zatrudni takiego gościa. Dlaczego ? Bo jest kreatywny !
Będzie kreatywnie zapierdalał łopatą !
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-01-31, 1:37 4
Was to chyba popierdoliło.
Mam 23 lata, żadnego wyuczonego zawodu i z radością studiuję sobie filozofię. Ostatnich pięć lat przepracowałem za barem, lecz gdy widmo rozmaitych uzależnień zaczęło poważnie spoglądać mi w oczy rzuciłem to w pizdu i zacząłem dzwonić po znajomych, znajomych znajomych, w końcu nawet na ogłoszenia z gazet zacząłem odpowiadać. Miesiąc nie minął, a zahaczyłem się jako technik estradowy mając zerowe doświadczenie i mizerne kwalifikacje. Owszem, trzeba się nazapierdalać bo praca ciężka, ale na koniec miesiąca przypływa mi 2,5-3 tyś złotych, zależnie od ilości koncertów jakości kontraktów i jeszcze kilku innych pierdół którymi nie chcę Was zanudzać. Da się? Da się. Można? Można!

Wniosek: praca w Polsce jest, tylko ludziom się robić nie chce!
Przykład mojego kolegi: chciałem go wkręcić do mnie do firmy, to popracował 3 dni i powiedział, że jemu sie nie chce wstawać o 6 (!!!) rano; woli całe dnie siedzieć przed kompem.

Konkluzja:
Przestańcie pierdolić, że w Polsce nie ma pracy! Jak ktoś umie myśleć to fajne i opłacalne zajęcie sobie znajdzie. A nierobom i tępakom STO CHUJÓW W DUPĘ. Pierdolę was hejtujące omułki.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2013-01-31, 1:44
heh drodzy mili, ja pracuje w Niemczech i zarabiam około 2500-3000ojro na miesiąc, ale się tym nie chwalę, bo rzygam życiem tu, codziennie marze żeby wrócić do pl i zarabiać z 3000zl minimum ale jak to widzę to tylko się bardziej załamuje, i przypominam sobie słowa starego "jesteś pojebany ze chcesz wrócić"... a ja chce.. ale do czego...
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-01-31, 2:01 4
BongMan napisał/a:

Ja też szukam i coraz bardziej mam ochotę wyjechać z tej chujni.


Zgłoś
Avatar
f................7 2013-01-31, 3:12 1
Ja też szukam pracy. Ostatnią wypowiedziałem z racji szefa-chuja. Pracę można znaleźć, ale moi drodzy trzeba bardzo uważać. Na każdym kroku pracodawca chce zrobić cię w chuja, a niektórzy nawet nie udają, że jest inaczej.

W dużym stopniu sytuację na rynku pracy popsuliśmy my sami, idąc za byle tysiąc złotych, na jakąś chujową umowę-osranie albo o dzieło. Pracodawcy się nauczyli, więc jest jak jest i pretensje możecie mieć jedynie do kolegów i koleżanek, którzy - jak ktoś już wspomniał - mając wykształcenie poszli do pracy, która nie daje im satysfakcji ani pieniędzy, bo bali się, że innej nie znajdą, itp. itd. Trzeba się cenić, jeśli coś sobą reprezentujemy.

Mnie się nie spieszy. Jeszcze znajdę pracę, w której nie będę traktowany jako wróg, czego i Wam życzę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie