18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Ognisty podmuch
Pantilion • 2022-07-19, 17:39

W Hiszpanii (prowincja Zamora) rolnik próbował ratować plony i ledwo sam uszedł z życiem.
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-07-19, 20:57
Nie dość, że plonów nie uratował to jeszcze sam pędzi z ogniem na garbie i więcej podpala
Zgłoś
Avatar
cavern69 2022-07-19, 21:03
Pantilion napisał/a:

Spychając ziemię i tworząc rodzaj buforu między ziemią, a plonami (przestrzeń bez łatwopalnego zboża). Halman jesteś tak z natury zjebany, czy coś się wydarzyło strasznego w twoim życiu?



...ruchał twoją starą - i ta trauma jest nie do zaleczenia...
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2022-07-19, 22:13
Takie podmuchy potrafią zapierdalać po po 80km/h, co prawda stricte wiem to w kontekście pożarów lasu ale myślę, że na takich polach również bez problemu może osiągnąć prędkość absolutnie nieprzewidywalną i przekraczają możliwość ucieczki. Polecam zapoznać się z terminem "Burza ogniowa" - przejebana rzecz!
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2022-07-19, 22:14
Chyba nie wiedział, że z braku tlenu silnik w koparce może zgasnąć na amen.
Zgłoś
Avatar
maupa78 2022-07-19, 22:22 1
Chuj wie co ten polglow bez szkoły chciał osiągnąć. Also rolasa nie szkoda.

Mam nadzieję że dopłat w tym roku nie dostanie. Przecież nic nie wyprodukował.
Zgłoś
Avatar
schab07 2022-07-19, 22:34
i oczywiscie myslicie ze akurat ktos tam stal i nagrywal przypadkiem? Wcale sie nie zdziwie jak to wogole ujecie z czegos innego naiwniacy kurwa wszystko lykną z tej jebanej tv bez odbioru leccie po kase dla ukaincow i 4 szczepionke
Zgłoś
Avatar
Yatusza 2022-07-20, 1:29
Halman dziecko w wieku dwudziestu paru lat.. Który jest zadufany w sobie.Myślący że zjadł wszystkie rozumy. A tak naprawdę to chłopak który jest sam bez dziewczyny ,kolegów,pracy Jego życie zaczyna i kończy się w internecie(wielokrotne jaranie się ile to piw nazbierał za filmy). Żyje i karmi się złośliwością w stosunku do innych. Ot taki to człowieczek.. dziękuję Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-07-20, 3:34
Yatusza napisał/a:

Żyje i karmi się złośliwością w stosunku do innych. Ot taki to człowieczek.. dziękuję Dobranoc.



dzień dobry, tak, jestem wampirem energetycznym...
Zgłoś
Avatar
jedi007 2022-07-20, 7:52 5
mniej więcej wygląda to tak

sorki, nie załadował mi się filmik w komentarzu powyżej

Zgłoś
Avatar
wiskas 2022-07-20, 9:52
Halman napisał/a:

proszę o dodatkowe wyjaśnienia, jak próbował uratować plony? chyba że to jakaś pojebana zagadka?



Chciał osiągnąć taki efekt jak na filmie poniżej
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2022-07-20, 9:58
schab07 napisał/a:

i oczywiscie myslicie ze akurat ktos tam stal i nagrywal przypadkiem? Wcale sie nie zdziwie jak to wogole ujecie z czegos innego naiwniacy kurwa wszystko lykną z tej jebanej tv bez odbioru leccie po kase dla ukaincow i 4 szczepionke



Niezły z ciebie foliarz. Nie stał tam pewnie przypadkiem, bo wiedział, że jego sąsiad/kolega/ktoś będzie próbował przeorać pas.
Do tego tekst z pizdy o szczepionkach. Ty to musisz być przyjebany na żywo dopiero.
Tak na marginesie, to zamiast za spiski, to weź się za słownik. "W ogóle" to poprawny zapis.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-07-20, 11:52
nie probowal ratowac plony a kopac row zeby zapobiedz rozprzestrzenianiu sie ognia wedlog jednych z angielskich wiadomosci.
Zgłoś