18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
31scorpio4 2023-04-04, 2:50
aerio kurwa to filmiki z bicia dzieci nic nie wnosza
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-04-04, 4:21
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń k***a. Nie dość ze dzieci to JesCse k***a złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Usuń konto, nie loguj sie to nie bedziesz mogl wejsc na harda, nie odpalaj, nie otwieraj powiek. Masz 4 opcje podrzucam, żebyś nie musiał oglądać

Ps. Przepraszam moja wina to jest na zwykłym chyba. To można wrzucić na hard, żeby wrażliwe osoby nie widziały i tyle
Zgłoś
Avatar
Colossus 2023-04-04, 5:56 1
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



A gdzie są tw granice? Jak dorosłemu na żywca chuj ucinają czy co? Ja dzieci nie mam i oglądam ten filmik jak każdy inny czyli. Może gówniak zasłużył, nie pomyślałeś?
Zgłoś
Avatar
clooks 2023-04-04, 6:17 2
Obroncy rzygomiotow do ataku. Trzeba byc wykreconym zjebem zeby obcinania lbow pasowalo ale lanie obsranego kaszojada juz nie.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-04-04, 6:59
onucek napisał/a:

.... ja pierdole



dzieci pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
Retsam 2023-04-04, 7:32 3
piwko z miejsca az sie morda cieszy jak sadolskie pedały kwiczą
Zgłoś
Avatar
uFo125 2023-04-04, 7:39
suborg, Pedofil?? Z misikiem przez klawiaturę się macałeś??
Zgłoś
Avatar
Kubelele 2023-04-04, 7:57 4
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Jak masz jakieś granice to wykurwiaj z sadola
Zgłoś
Avatar
sanon 2023-04-04, 8:43 8
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Ta strona nie ma zadnych granic, musisz zrozumiec istote dzialania tego portalu!
Zawsze mozesz zrezygnowac z ogladania tej strony. Nikt nikogo na sile tu nie trzyma.
Zachowujesz sie w tej chwili jak lewak, co wsadzil gwozdzia w gniazdko i ma pretensje ze go prad kopnal.
Zgłoś
Avatar
OdbytBiskupa 2023-04-04, 8:51
Sztruks napisał/a:

Po chuj wrzucać takich degeneratów?


Bo ten co wrzucił skończył 10 lat i cieszy się, że jest na tyle duży, że matka napierdala go po ryju, a nie pasem, jak kiedyś. Sadol zmienia się w przedszkole, ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
trebles121 2023-04-04, 9:13 5
Autor Suborg wrzuca same chore rzeczy ale to dobrze ja lubię być świadomy ludzkiego zła które nas otacza i które ie jest nigdzie pokazywane. Dziękuję że jesteś ptysiu, a wszystkim frajerom z małymi siurkami wypierdalać z tego portalu jak wam nie pasuje
Zgłoś
Avatar
Zpider 2023-04-04, 9:38 2
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Nie zesraj się.
Zgłoś
Avatar
Cthulux 2023-04-04, 9:46 3
Kurwa mac... niech sie wkręcają w tokarki, motopizdy rozpierdalaja, allahy wysadzaja czy podcinaja innym gardla, brudni astronauci przpalaja. Nawet niech juz beda filmiki z czarnuchami obijajacymi mordy białym Panom... ale kurwa nie dzieci... prosze... furia jaka wemnie wzbiera kiedy widze taki filmik, albo sama swiadomosc takiego istnienia, rozpierdala mi caly dzien funkcjonowania... automatycznie mam ochote poswiecic nastepne 2 lata zycia zeby nauczyc sie jak namierzac takir gowno jak dorosli na tych filmikavh, a potem tam pojechac i bezlitosnie pastwic sie na scierwe.... kurwa, nie niewinne dzieci
Zgłoś
Avatar
vexart 2023-04-04, 9:50
JebacJP2 napisał/a:

Pierwszy filmik to zwyczajny wpierdol pasem. Nic takiego.



i przyduszanie kolanem jak georga floyda.
Zgłoś
Avatar
Czeczenito 2023-04-04, 10:23
Ni chuja nie rozumiem podnoszenia rąk na dzieci, tak samo jak na zwierzęta, istoty mniejsze od siebie, które nie maja szans się obronić. Rozumiem ze to sadol, ale patrzeć się nie da. Kompletnie nic nie wnosi to do życia dziecka poza strachem przed rodzicem. Kompletnie popierdolony model wychowania ze starych lat. Tak, stary tez mi wpierdolił kilka razy i jedyne co z tego pamietam to strach mając obecnie kilkuletnie dziecko nie wyobrażam sobie czegoś takiego mu zrobić. Patrzeć obojętnie na krzywdę innego dziecka tez się nie da, wiec jakby przy mnie to ktoś zrobił to od razu dostaje na pizde.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie