18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
ErwinR 2023-04-04, 10:28 4
Ja pierdole... pamietam Sadola sprzed lat gdzie zbierali sie ludzie o twardych nerwach z checia obejrzenia edgy contentu... Ale kurwa zainfekowala nas pierdolona facebookowa grypa... czytam komentarze i wiecej tu Grażyn niz na jebanym pudelku....
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-04-04, 10:43 1
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Nie popłacz się nam tu jeszcze XD
Zgłoś
Avatar
Obitamorda90 2023-04-04, 10:44 1
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



nie posraj sie
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-04-04, 10:52 1
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



no właśnie nie ma granic i za to go uwielbiamy
Zgłoś
Avatar
jajkob 2023-04-04, 10:57 1
Szkoda tego kaszojada bo dzieciak się bronić nie może. Jedyne co to czekać aż dorośnie i się zemści albo druga rzecz, ktoś znajdzie te pipe i sam ja udusi.

A wszyscy którzy mają coś do pizdowatych tatuśków to mam dla was radę. Jak wam się nie podoba komentrze pizdowatych tatuśków zawsze możecie napisać swoje obiekcje na kartce A4. Następnie proszę złożyć tę kartkę na pół i później znowu na pół i wsadzić sobie w dupę.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-04-04, 11:05
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Piwko leci za dobry materiał
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2023-04-04, 11:09
sanon napisał/a:

Ta strona nie ma zadnych granic, musisz zrozumiec istote dzialania tego portalu!
Zawsze mozesz zrezygnowac z ogladania tej strony. Nikt nikogo na sile tu nie trzyma.
Zachowujesz sie w tej chwili jak lewak, co wsadzil gwozdzia w gniazdko i ma pretensje ze go prad kopnal.



Ta strona ma granice, cchyba że jesteś za głupia na zrozumienie regulaminu który to te granice wyznacza.
Zgłoś
Avatar
Bearfly 2023-04-04, 11:23 3
Nigdy tutaj nic nie skomentowałem. Ale kurwa, sam mam dzieci i nie wyobrażam się tak nad nimi pastwić, patrzeć się na to nie da. Kurwo jedna, wypierdalaj, mam nadzieję, że tobie śmieciu tak samo czyniono za młodu. Haaaaaa TFU !!!!!
Zgłoś
Avatar
Siadu 2023-04-04, 12:33
Nie wiem czy bardziej poedrolniętym trzeba być żeby coś takiego robić dziecku czy coś takiego udostępniać i jeszcze mieć z tego radoche?!
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-04-04, 12:45 1
Ten pierwszy filmik normalny, ale ten drugi duszenie dziecka jak tak kurwa można, kara dla takiej kurwy było by duszenie do odcięcia przez miesiąc dzień w dzień i stopy wkładane do gorącej wody na koniec kary by zapamiętało to coś

Kurwa większość konto ma tu parę miesięcy ale wypowiada się jakby kurwa założyła tą stronę, pizdy jebane nie pamiętają tej strony z przed 14 lat ja konto założyłem później dopiero ale to co teraz a kiedyś, wy tu o sadolu gadacie nie było takich gówien wstawiane parchy obsrane wy wypierdalajcie ta strona powinna zostać zamknięta i dostępna dla osób co założyli konto do 2015 roku
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-04, 12:56 1
kosioraldo napisał/a:

Ten pierwszy filmik normalny, ale ten drugi duszenie dziecka jak tak kurwa można, kara dla takiej kurwy było by duszenie do odcięcia przez miesiąc dzień w dzień i stopy wkładane do gorącej wody na koniec kary by zapamiętało to coś
Kurwa większość konto ma tu parę miesięcy ale wypowiada się jakby kurwa założyła tą stronę, pizdy jebane nie pamiętają tej strony z przed 14 lat ja konto założyłem później dopiero ale to co teraz a kiedyś, wy tu o sadolu gadacie nie było takich gówien wstawiane parchy obsrane wy wypierdalajcie ta strona powinna zostać zamknięta i dostępna dla osób co założyli konto do 2015 roku



A skąd wiesz, że te osoby które tak piszą nie miały tu kont dużo wcześniej od ciebie? Zachowujesz się jak rozhisteryzowana baba.
Zgłoś
Avatar
Neoki123 2023-04-04, 14:53
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



To wypierdalaj na kwejka
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-04-04, 15:18
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Ojej, biedactwo. Masz coś na ukojenie nerwów.

Zgłoś
Avatar
TurboChomikZagłady 2023-04-04, 15:21
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Wracaj na demotywatory w takim razie jak oczka bolą
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-04-04, 15:23 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wrócę za jakiś czas poczytać komentarze. Ale nie powiem, siurek lekko się podnosi.



Ten komentarz rządzi. Epicki troll
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie