18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Styxu 2023-04-04, 15:53 6
Po cos chyba jest regulamin, jesli wrzutka spelnia kryteria to nie wiem o co bol dupy tyle osob ma. Ludzi proboja zmienic wszystko pod siebie. Jest tyle roznych stron z wypadkami, dziwnymi akcjami, nagraniami wszelkiej masci, jedne mocniejsze inne lagodniejsze. Cos sobie zbalezc mozna. Nie pasuje kontent lub boisz sie zobaczyc cos czego nie chcesz, nie wchodz nie patrz, proste jak konstrukcja cepa, a nie wyjezdzacie z pretensjami bo cos sie nie podoba, bo czegos nie chcecie. W 90% filmikow, po miniaturce i tytule od razu mozna wywnioskowac jakiej sa tresci, jest jeszcze wyszczegolniony komentarz ktory rozwiewa wszelkie watpliwosci w praktycznie kazdym przypadku. Roszczeniowosc i pretensjonalizm na kazdym kroku.
Zgłoś
Avatar
jumbill 2023-04-04, 18:51 1
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Czyżbyś był za cenzurą na sadolu? Mi też sie to nie podoba ale taki właśnie jest świat
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2023-04-04, 21:13
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Usuń to sobie kontu tutaj i załóż na pudelku jak taki wrażliwy jesteś. Materiał pierwsza klasa! Oby takich więcej, a nie jakieś jebane kotki i filmiczki z tiktoka. To jest SADOL do chuja!!!
Zgłoś
Avatar
Gębi 2023-04-04, 23:48 1
Co za pokurw wrzuca takie coś i które gowno to lajkuje ? Za krzywdzenie bezbronnego dziecka najsurowsza kara. Chuj wam w dziąsło zjeby
Zgłoś
Avatar
rey11 2023-04-05, 0:32
Ee tam, to i tak rekreacyjny wpierdol... Wrecz niedzielny
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-04-05, 19:52
motylekwbrzuchu napisał/a:

A skąd wiesz, że te osoby które tak piszą nie miały tu kont dużo wcześniej od ciebie? Zachowujesz się jak rozhisteryzowana baba.



Widocznie twój usuneli bo byłes na tyle zjebany że tu sie nawet nie nadajesz, moze idz na bazar w mikołajkach tam sie odnajdziesz motylkuwdupie, kolega Ci nałozył chuja na motylek ? czy srasz pod prysznicem smierdzący laczku wujka tadka
Zgłoś
Avatar
ruddie 2023-04-06, 0:21
minedsafe napisał/a:

Weź to gowno usuń kurwa. Nie dość ze dzieci to JesCse kurwa złe to wyglada totalnie. Ja rozumiem sadol ale są jakieś granice.



Jak się zaczną granice, to się skończy sadol.
Zgłoś
Avatar
Kontotylkonaharda 2023-04-06, 10:44 1
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-04-17, 1:27
motylekwbrzuchu napisał/a:

A skąd wiesz, że te osoby które tak piszą nie miały tu kont dużo wcześniej od ciebie? Zachowujesz się jak rozhisteryzowana baba.



No wiadomo ze konta ida się jebac w pewnym momencie i zakładasz nowe
Zgłoś