18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wolf3D 2015-03-23, 7:38
Ludzie zapomnieli po co i jak wygląda kara cielesna na dziecku. W biciu dzieci nie chodzi o zajebanie ich pasem tylko o całą otoczkę, rytuał kary a nie o siłe i zaskoczenie.
Zgłoś
Avatar
pakozi 2015-03-23, 7:52
Ja pierdykam, Cinquecento! Ze sto lat takiego wehikułu nie widziałem!
Zgłoś
Avatar
Magnic 2015-03-23, 8:10 1
Ale oczywiście sąd przyjmie wersje żony, bo to kobieta i kobieta nigdy by nie skrzywdziła swojego dziecka ja pierdolę
Swoją drogą scena strasznie dziwna. Łysy który wygląda jakby miał dzieckiem napierdalać po chodniku mówi głosem takiego pizdusia jakby mu jaja ucięli i kameruje płaczące dziecko.
Tak czy inaczej niech żyje polskie sądownictwo
Zgłoś
Avatar
Fedor 2015-03-23, 8:26 1
Ale ten ojciec też cipa, zamiast płakać do kamery powinien ją wypierdolić przez okno z futryną.
Zgłoś
Avatar
s0pel 2015-03-23, 8:31
Zamiast kurwa dziecko uspokoić przytulić to głupi chuj nie ojciec, jeszcze w durny sposób próbuje nagrać "zeznanie" dzieciaczka. Widać, że matka (kurwa) go bije, taki dwu czy trzy latek nie potrafiłby kłamać przy takich emocjach. Ale to nie sposób na udowodnienie winy matki.
DZIECKO KURWA JEST NAJWAŻNIEJSZE I JEGO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA!
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2015-03-23, 9:07 5
Chuj. Zrobiły mi się mokre oczy.
Nie dziwię się, że chciał nagrać zaraz po tym, jak dziecko wróciło od matki. Zbiera zapewne materiał, żeby odebrać jej prawa rodzicielskie. Inaczej w Polsce nie ma szans. Wiadomo, że to jest trudne dla dziecka takie przypominanie, ale co innego ma zrobić... Wkurwia mnie, że wielu zajebistych ojców ma utrudnione kontakt z dzieckiem, bo jego matki na złość im to utrudniają.
Ale jestem wściekła.
Zgłoś
Avatar
Penc 2015-03-23, 9:18
Kurwa, aż łzy do oczu mi napłynęły. Za bicie takiego bezbronnego szkraba powinno się wieszać kurwa.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-03-23, 9:19 4
Ma ktokolwiek kontakt do ojca na filmie? Autorze? Proszę o PM albo odpowiedź w komentarzach jeśli potrzebne jest wsparcie finansowe albo prawne aby odebrać matce prawa.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2015-03-23, 9:19 1
Nie wiem, co to za koleś, ale trzymam kciuki żeby otrzymał prawo do opieki nad tym chłopczykiem. Nie mogę patrzeć na cierpienie dziecka, jak można dwulatkowi zrobić coś takiego na główce? Szmatę powinno się zapakować w czarny worek i wrzucić do Wisły.
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2015-03-23, 9:27 3
PS. na następnym filmie, szczególnie na materiałach przedstawianych w sądzie, choć mam nadzieję, że nie będzie potrzeby na następny film, nie zadawaj dziecku pytań retorycznych, bo w sądzie może zostać to obalone jako wpieranie dziecku.

Poważnie, na YT nie mogę znaleźć oryginału. Ktokolwiek ma więcej info proszę o kontakt.
Zgłoś
Avatar
Dario19850602 2015-03-23, 9:31 2
Zajebałbym od razu. Mam syna 4 latka jakbym go zobaczyl w jakim jest stanie nie reczylbym za siebie
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2015-03-23, 9:35
Lubię jak dzieci płaczą. Muzyka dla moich uszu. Piwerko. A wy "sadyści" się nie posrajcie, sam ból dupy się wylewa z tych komentarzy.
Zgłoś
Avatar
BigBadWolfSS 2015-03-23, 9:36
Kurwa pierdolona. .. szkoda dzieciaka. Trzymam kciuki za ojca
Zgłoś
Avatar
SzTKPch 2015-03-23, 9:42
co za kurwiszon, zajebał bym ją
Zgłoś
Avatar
Pan.Umrzyj 2015-03-23, 9:44
Jak się spierdoli rodzina, to obojgu rodzicom powinno się prawa zabierać i kazać zapierdalać do 28 lat dzieciaka na alimenty (nieważne czy się uczy). Szkoda, że domy dziecka to nierzadko też patologia... Jebać takie domy i jebać system który to osra.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie