18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Polnischefuhrer 2015-11-30, 15:37 4
thewhitestar napisał/a:

Gnój 2+2 policzyć nie będzie umiał, ale za to będzie umiał prześladować białe dzieci w szkole.

Do jakich wy kurwa szkół chodziliście? Specjalnych? Do poprawczaka? Raz w szkole (a w zasadzie po szkole) się biłem i serio uważam że jest jakieś tysiąc wartościowszych rzeczy do nauki dla gówniarza od napierdalania się.

A słyszałeś kiedykolwiek debilu o czymś takim jak wszechstronność i "człowiek renesansu"? Byś się zdziwił, ale na treningi MMA czy boksu chodzą nawet informatycy, by uprawiać sport rekreacyjnie
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-11-30, 16:18
Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.


Normalni ludzie ani się nie biją ani nie płaczą, tylko zgłaszają pobicie na policję.
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2015-11-30, 16:31 3
Komenty dotyczace negowania treningu samoobrony sa pisane przez pizdy zyciowe, ktore jedyny wysilek fizyczny maja przy masturbacji swojego ojca w wannie. Co do filmiku, ojciec i tak pojdzie siedziec, a za kilka lat i syn. W wiezieniu samoobrona sie przyda.
Zgłoś
Avatar
Penis_Rodman 2015-11-30, 16:38
ojciec na jednego strzała
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-11-30, 17:16
i tak dostanie kose w brzuch albo kule w płuco i tyle będzie z technik karate czy srate
Zgłoś
Avatar
p................i 2015-11-30, 17:20
Czarny ojciec? Coś mi tu fejkiem śmierdzi
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2015-11-30, 17:26
Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty?



Nie kazdy musi trenować sztuki walki. Lepiej dobrze zarabiać i opłacić paru bezmózgów, żeby zrobili co trzeba. Pytania?
Zgłoś
Avatar
x2345x 2015-11-30, 18:09 1
Czarny z ojcem? wtf? to jakiś prank
Zgłoś
Avatar
zydzyd 2015-11-30, 22:07 1
Adejdas1 napisał/a:



Po pierwsze, oczywiście to jest dobre, chłopak ma umieć co nieco już od najmłodszego, zawsze się tam w podstawówce poszarpie z rówieśnikami to już wiesz że z twojego syna ciota nie wyrośnie.

Po drugie, nikt nie stwierdzi że wyrośnie na przestępce przez te praktyki... Wyrośnie na przestępce bo jest po prostu czarny



mistrzu kurwa
Zgłoś
Avatar
bomba245 2015-11-30, 23:29
Postura tego ojca to mnie rozpierdala.
Co jak co i tak nie będzie później co zbierać.
Ktoś postrzeli z gnata bądź kosa w żebra i koniec dobrego.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2015-12-01, 8:49
Spodziewałem się że stary przypierdoli małemu.
Zgłoś
Avatar
korniszon_mocy 2015-12-01, 18:19
Powiedzieć, że czarny może wyrosnąć na przestępce, to troche tak jakby powiedzieć, że olej może być tłusty :v
Zgłoś
Avatar
zip0 2015-12-03, 2:24
Czarny... Ojciec? Zajmuje się swoim dzieckiem?!?
Na dziś wystarczy internetów.
Zgłoś