18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
maksymilian45 2015-11-29, 23:33 35
Gdyby był biały, dałbym piwko. Kolor zobowiązuje mnie do wypicia piwa. Fakty są takie że ojciec ma na głowie chustę z więzienia, synalek też prawdopodobnie był w poprawczaku. Techniki których uczy syna są praktykowane w pierdlu. Zbyt duże ciuchy wskazują na to że zostały ukradzione.
Zgłoś
Avatar
Adejdas1 2015-11-29, 23:33 191
Cytat:

Ale i tak jakieś pizdy napiszą, że to jest złe bo wyrośnie przez takie praktyki na przestępce



Po pierwsze, oczywiście to jest dobre, chłopak ma umieć co nieco już od najmłodszego, zawsze się tam w podstawówce poszarpie z rówieśnikami to już wiesz że z twojego syna ciota nie wyrośnie.

Po drugie, nikt nie stwierdzi że wyrośnie na przestępce przez te praktyki... Wyrośnie na przestępce bo jest po prostu czarny
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-11-29, 23:39
Przeciez widac, ze stary z gangu

@down

a na saucie w szikago, to gnaty same strzelaja;)
jeszcze go kurwa nie zlapali, albo znow spierdolil... opcji masz kilka miszczuniu...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-11-29, 23:41 4
robur69 napisał/a:

Przeciez widac, ze stary z gangu

gdyby był z gangu to z dzieciakiem jedynie widziałbysię przez szybę
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2015-11-30, 0:23 4
Polnischefuhrer napisał/a:

Ale i tak jakieś pizdy napiszą, że to jest złe bo wyrośnie przez takie praktyki na przestępce



nie musi wyrastać, już jest czarny
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2015-11-30, 0:59 3
Gdybym był poważnym człowiekiem napisał bym:
"Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność"

Ale że takim człowiekiem nie jestem.
To cóż ćwiczy przed pierwszym napadem
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-11-30, 2:02
Szukam dla Ciebie dobrej mocnej złotej łopaty.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-11-30, 5:56 3
Może lepiej niech się skupi na edukacji a nie na tym jak komuś przypierdolić, z resztą kogo ja oszukuję...
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2015-11-30, 7:03 6
stary na bezrobociu to ma czas na takie rzeczy
Zgłoś
Avatar
pedoen 2015-11-30, 11:50 7
pierwszy murzyn który ma ojca
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-11-30, 14:46
Uczenie dzieci napierdalania się to jakieś barbarzyństwo. Poczytałby jakieś książki, pouczyłby się, a nie jakieś bezsensowne ciosy ćwiczy.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-11-30, 14:51 6
hoszo napisał/a:

Uczenie dzieci napierdalania się to jakieś barbarzyństwo. Poczytałby jakieś książki, pouczyłby się, a nie jakieś bezsensowne ciosy ćwiczy.

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2015-11-30, 14:51 1
Gnój 2+2 policzyć nie będzie umiał, ale za to będzie umiał prześladować białe dzieci w szkole.

Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.


Do jakich wy kurwa szkół chodziliście? Specjalnych? Do poprawczaka? Raz w szkole (a w zasadzie po szkole) się biłem i serio uważam że jest jakieś tysiąc wartościowszych rzeczy do nauki dla gówniarza od napierdalania się.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2015-11-30, 15:02 1
Wygląda jak Wesley Snipes w "Demolition man".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie