18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Pysio0 2013-10-11, 11:37 3
Jakbym miał tak brzydką żonę/ dziewczynę to też bym się na wszystko wkurwiał.
Ale, że to rurkersi to nawet jestem po jego stronie
Zgłoś
Avatar
totek93 2013-10-11, 11:50 1
Gówno prawda, jebany hamerykański grubas im zazdrościł, sam chciał jeździć, ale pierwszy kontakt z deską skończył się utratą jedynek i obiciem grubej hamburgerykańskiej dupy. Zlał ich pod pretekstem takim, że niszczą asfalt.

Czytałem o tym ... o.O
Zgłoś
Avatar
gmbs 2013-10-11, 11:51
Obudził się, zobaczył dupsko żony, wkur..ił się a że jej zaj...ć nie mógł to wyskoczył na pierwszego jaki się nawinął ... a że rurki to nawet dobrze wyszło.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-10-11, 11:57 2
popierdoleni brytyjczycy, co mówią jakby kalafior wpierdalali...
Zgłoś
Avatar
enzoparis 2013-10-11, 12:03
Czego oczekiwać od właściciela Passata?!?!
Zgłoś
Avatar
eXo^^ 2013-10-11, 12:07 3
jak dla mnie dziad to jebany chuj i tyle, pojeździć leszczom nawet nie da, pierdolony angol :F
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-10-11, 12:24 11
buszta2 napisał/a:

Też by mnie wkurwiało jakbym na kacu musiał słuchać plastikowych popierdułek pod domem. Na skate park wypierdalać.



taaa... bo lepiej kurwa w domu siedzieć przed kompem i piwska pić..pozdrawiam kolegę
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-10-11, 12:49 1
Też bym się wkurwił jakby mi pedalstwo w rurkach całymi dniami pod oknem zapierdalało...
Zgłoś
Avatar
ramsio332 2013-10-11, 12:59
Wkurwiająca baba , gdyby nie ona....
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2013-10-11, 13:05 8
Zgromadzenie cebulactwa na sadolu. Ludzie ogarnijcie dupy i przestańcie wszystko dookoła hejtować, ja rozumiem że taka mentalność naszego narodu, ale do kurwy nędzy, to źle że młodzi wychodzą na powietrze i zażywają kurwa odrobimy ruchu? Kij z tym że komuś się to nie podoba, jak się kurwa nie podoba to zamknąć się na chacie w pokoju i skręcić blanta lub otworzyć browara i napierdalać w lola. Tyle, dziękuje.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-10-11, 13:16
Mają mieć wybaczane chamstwo, bo młodzi czy bo nie siedzą w domu? Słyszałaś dźwięk kółek na betonie? To weź go sobie puszczaj w pętli po kilka godzin dziennie. Ciekawe ile wytrzymasz. O niszczeniu murków nawet nie wspomnę...
Zgłoś
Avatar
nobeczek 2013-10-11, 13:30
zjebana muzyka, nic nie słychać
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-10-11, 13:44 3
CiociaSmiglo napisał/a:

Zgromadzenie cebulactwa na sadolu. Ludzie ogarnijcie dupy i przestańcie wszystko dookoła hejtować, ja rozumiem że taka mentalność naszego narodu, ale do kurwy nędzy, to źle że młodzi wychodzą na powietrze i zażywają kurwa odrobimy ruchu? Kij z tym że komuś się to nie podoba, jak się kurwa nie podoba to zamknąć się na chacie w pokoju i skręcić blanta lub otworzyć browara i napierdalać w lola. Tyle, dziękuje.



Milcz cioto jeżeli nie masz do powiedzenia niczego mądrego. Tu nie chodzi o zakaz aktywności fizycznej ale o przeszkadzanie innym. Gary umyłaś?
Zgłoś
Avatar
OCB 2013-10-11, 13:47
@up
Po co te nerwy?

A Ty CiociaSmiglo, jutro ślub jak nie masz jaj
Zgłoś
Avatar
mich.maciag 2013-10-11, 14:14
powinni mu porzadnie wjebac, ahhhhhhhh
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie