18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bezem 2013-10-11, 14:16
Szkoda, że frajerom nie najebał :/
Zgłoś
Avatar
enjoy7 2013-10-11, 14:30 2
Kaskader_Mike napisał/a:

Pewnie mu curke rucha*ą



co mu ruchają ?
Zgłoś
Avatar
BaruEM 2013-10-11, 14:43 1
Co za głupie pizdy, szczególnie ten w czapce, trzymał go za fraki to się mało nie zesrał. A jak przyjechali koledzy to deską zaczyna machać, jebać to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-10-11, 15:08
xblazex napisał/a:



taaa... bo lepiej kurwa w domu siedzieć przed kompem i piwska pić..pozdrawiam kolegę



Nie siedzę w domu jeśli mam wolną chwilę od pracy i rodziny to wsiadam na quada i jadę w las a nie pod oknami komuś hałasuję. Proste że młodzież musi się wyszaleć ale po to budują miejsca do tego przeznaczone. I może zgrzeszę ale piwa nie lubię stanowczo wolę wyborową.
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-10-11, 15:12
HariDee napisał/a:

Jebac pedalow w rurkach.

gej jestes?
Zgłoś
Avatar
Nabs 2013-10-11, 15:20
CiociaSmiglo napisał/a:

Zgromadzenie cebulactwa na sadolu. Ludzie ogarnijcie dupy i przestańcie wszystko dookoła hejtować, ja rozumiem że taka mentalność naszego narodu, ale do kurwy nędzy, to źle że młodzi wychodzą na powietrze i zażywają kurwa odrobimy ruchu? Kij z tym że komuś się to nie podoba, jak się kurwa nie podoba to zamknąć się na chacie w pokoju i skręcić blanta lub otworzyć browara i napierdalać w lola. Tyle, dziękuje.



Co w z tym cebulactwem macie? Nie kapuje tego. Ty też ogarnij dupę bo większość tutaj wrzuca głównie na to że kolesie w rurkach zapierdalają, i za co kolwiek wpierdol im się należy (w sensie za bycie metroseksualną ciotą). Druga sprawa jest taka że widzisz co jest na filmiku, a nie wiesz co kolesie robili poza filmikiem, więc lepiej wróć do kuchni, a myślenie i ocenianie zostaw tym którzy nie tylko o ilości płynu który muszą użyć do umycia naczyń, myślą.
Zgłoś
Avatar
myha 2013-10-11, 15:35 2
U mnie na ulicy też tacy pojebani ludzie mieszkają którym przeszkadzało że dzieci chodzą po dworze i jeszcze się odzywają. Kontakt z policją miałem już w wieku 7-8 lat bo wzywali na nas Policje za to że się bawimy na ulicy i im przeszkadzamy:P
Najgorsze w starych ludziach jest to jak zapomną jak to jest być młodym.
Co do filmiku to ja czekałem aż któryś zajebie temu staremu pajacowi deską w łeb i wgniecie go w asfalt.
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2013-10-11, 15:36 1
Nabs napisał/a:



Co w z tym cebulactwem macie? Nie kapuje tego. Ty też ogarnij dupę bo większość tutaj wrzuca głównie na to że kolesie w rurkach zapierdalają, i za co kolwiek wpierdol im się należy (w sensie za bycie metroseksualną ciotą). Druga sprawa jest taka że widzisz co jest na filmiku, a nie wiesz co kolesie robili poza filmikiem, więc lepiej wróć do kuchni, a myślenie i ocenianie zostaw tym którzy nie tylko o ilości płynu który muszą użyć do umycia naczyń, myślą.



Pozdro jeśli jesteś tak ograniczony że nie potrafisz zaakceptować ubioru innych. Jakoś kurwa nie zauważyłam żeby osoby na tym filmiku wyglądały jakoś szczególnie tragicznie, poza tym skoro już zaczynamy hejt na rurki, równie dobrze mogłabym zacząć jeździć teraz po dresach, ale kurwa po co. Nie moje życie nie moja sprawa, niech sobie chodzą w rurkach czy w czymkolwiek innym co mnie to kurwa obchodzi. Tak samo teksty o kuchni czy zmywaniu naczyń stało się tak nudne i wałkowane że aż mi się srać zachciało. Pozdrawiam również Twoją przyszłą żonę, chciałabym zobaczyć na własne oczy jak zamykasz ją w kuchni i walisz do niej takimi tekstami. Dobra, koniec wywodów bo żem się wkurwiła.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-10-11, 15:38
@HariDee Dla nich to przyjemność. Sam se ich jebaj
Zgłoś
Avatar
myha 2013-10-11, 15:44
CiociaSmiglo: przecież wiadomo że na sadisticu siedzi w huj lewaków uważających się za prawicowców, którzy chcieli by żeby świat był stworzony z klonów takich samych jak oni, tak samo ubranych z takimi samymi fryzurami, z takimi samymi przekonaniami, preferencjami itd, a jak ktoś nie pasuje to do piachu go.
Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza- to ich główne hasło.
Jak już napisałem najśmieszniejsze jest to że uważają się oni za prawicowców pomimo że ich poglądy jako żywe są wyjęte z komuny i społeczeństwa klonów.
Zgłoś
Avatar
kamilll99 2013-10-11, 15:59
chujowa muza
Zgłoś
Avatar
Wojtalson 2013-10-11, 16:11
Cytat:

Jebac pedalow w rurkach.



Cwel...
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-10-11, 16:16
Hahahaham przyjeb w czapce kozak przy kumplach, a jak tatuś trzymał go za szmaty, to sie poryczeć chciał... standard
Zgłoś
Avatar
tomek7lol 2013-10-11, 16:36
Niech sobie jeżdżą ale np akcja z 0:08...pedał wjeżdża dechą na zajebisty płotek/ogrodzenie...widać, że nowe lub świeżo malowane, ja bym zaje*ał!
Zgłoś
Avatar
Leneczka 2013-10-11, 16:46
Cytat:

Jebac pedalow w rurkach.



Takie marzenie czy już obietnica?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie