18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ojoj tragedia w Calias
Hoofner • 2016-09-21, 10:40
• Afgańczyk zginął przy próbie nielegalnego przedostania się do Anglii
• Organizacje charytatywne winią za śmierć chłopca brytyjski rząd
• Nastolatek jechał do mieszkającego w Anglii brata i powinien był uzyskać wizę
• 15-latka przejechało kilka ciężarówek po kolei

Jak informuje organizacja dobroczynna Care For Calais, 15-latek dostał się na dach tira, jadącego do terminalu promowego. Kierowca zaczął jechać zygzakiem i strącił chłopca na jezdnię, gdzie został przejechany przez trzy lub cztery kolejne ciężarówki. Żadna z nich nie zatrzymała się, co jest we Francji traktowane jako przestępstwo. Francuska policja poszukuje kierowców tych tirów.

Prokurator Calais, Pascal Marconville powiedział "Timesowi", że w tym roku na drogach do portu promowego i tunelu pod Kanałem La Manche zginęło już 12 mieszkańców obozu uchodźczego zwanego "dżunglą". Jak dodał, w przeszłości kierowcy meldowali o wypadkach i mieli wyrzuty sumienia, ale po atakach ze strony imigrantów przestali mieć skrupuły.

Jak się ocenia, wśród około 10 tysięcy mieszkańców "dżungli" jest ponad tysiąc nieletnich. Organizacje pomocowe twierdzą, że trzem czwartym z nich przysługuje prawo wjazdu do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkają członkowie ich rodzin. Tymczasem od początku roku wizy uzyskało tylko 67.

Koniec zabawy z Tirowcami, tak jest jak się ma gówno zamiast mózgu.
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2016-09-21, 13:17 148
Biedni tirowcy... będą musieli czyścić gówno z opon...
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-09-21, 13:50 58
A socjozjeby jak zwykle przypierdolą sie do zwykłych pracujących ludzi.
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2016-09-21, 13:52
Hahahaha! Nie no, świat stanął na głowie.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2016-09-21, 14:04 4
to gdzie te kurwy z policji byly jak sie to dzialo. doskonale wiedza co sie tam dzieje. jebany swiat niech nas ufo rozkurwi albo jakas kometa;d
Zgłoś
Avatar
beeveer 2016-09-21, 14:21 3
będzie film, będzie piwo. czy może mam na harda zajrzeć?
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2016-09-21, 14:38 1
beeveer napisał/a:

będzie film, będzie piwo. czy może mam na harda zajrzeć?



Nie ma nawet zdjęć, i raczej nie będzie jeśli 4 Tiry przejechały po nim to jedynie co zostanie to szlaczek czerwony z opon póki inne tiry nie rozjeżdżą śladów. Chyba, że coś z przemysłowych będzie to dodam.
Zgłoś
Avatar
kocyk8000 2016-09-21, 14:39 6
chociaz jedna mila wiadomosc z tej dziczy w calias
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-09-21, 15:05 24
Ma ktoś informacje co z protestem którzy organizowali mieszkańcy Calias? Siedzą już za szerzenie faszyzmu?
Zgłoś
Avatar
madufo 2016-09-21, 15:22 2
Był taki Węgier, który wiedział jak się tępi to gówno.
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2016-09-21, 15:29 9
Brudasy tyle rzeczy wrzucają kierowcom pod koła, że Ci nawet pewnie nie zauważyli jak przejeżdżają po jednym z nich.

Jak to się mówi hmm, peszek.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-09-21, 15:41 40
Hahaha. Uśmiechnąłem się

A tak na serio - czego kurwa oczekiwali?
Jakby mi ktoś wbił się na dach auta też bym jechał zygzakiem aby go zrzucić.
Do tego kierowcy zaszczuci przez tych jebanych brudasów i stawiam dychę, że nawet nie wiedzieli, że po nim przejechali. Zresztą co za różnica czy jeden przejedzie po nim czy 20. Już po pierwszym kaplica.
Do tego nawet jakby się skapowali to ja na ich miejscu bym też się nie zatrzymał z obawy na własne życie bo jak ci całe stado tych małp wyskoczy aby pomścić to kurwa mniej z ciebie zostanie niż z tego gówna które rozjechałeś.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2016-09-21, 16:06 4
madufo napisał/a:

Był taki Węgier, który wiedział jak się tępi to gówno.



A teraz ma sprawę w sądzie i nasrane w papierach.

hungarytoday.hu/news/hungarian-trucker-swerved-lorry-migrants-calais-f...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-09-21, 16:18 25
Mieli się kurwa zatrzymać, żeby kilkaset dzikusów ich zlinczowało? Oni są pierdolnięci czy jacyś? Niech odpowiedzialność poniesie policja, która dopuszcza do sytuacji, że oni chodzą po drodze na którą nie ma wstępu pieszy
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2016-09-21, 16:44 12
Jakie kurwa prawo oni maja? Jak ja mam rodzinę w usa to znaczy, że moge tam mieszkac na stałe, brać zasiłek i odpierdalać jakieś zjebane wiksy????? Wypierdalać na pustynię i w dzicz tam ich miejsce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie