18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Stoho 2012-12-06, 19:39 1
JEB!! to mnie rozbawiło
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-06, 19:39
Koniec Świata napisał/a:

pani sędzina-konserwatywna-femina


Jak feministka może być konserwatystką? Przecie feminazistki są postępowe i brzydzą się konserwatyzmem
Przynajmniej znakomita większość
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-06, 20:09
Arashel napisał/a:


Czyli co? W Polsce rocznie plus/minus 100tys. polek ląduje w pierdlu za nielegalne mordowanie dzieci...?
Pomijam znikome procenty tego co chory system sprawiedliwości usprawiedliwia...



po pierwsze jest coś takiego jak wykrywalność przestępstw po drugie istnieje coś takiego jak dane szacunkowe po trzecie za dokonanie aborcji kobiecie w Polsce nie grozi żadna kara karany jest lekarz

i pozwól że wypowiem się w twoim języku jak o czymś nie masz pojęcia to stul kurwa dziób i się trochę poucz maturę masz za parę miesięcy
Zgłoś
Avatar
koc 2012-12-06, 20:10 2
Jak mógł wyrzucić dziecko do kosza z napisem szkło.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-06, 20:14 1
jabolmax napisał/a:

po pierwsze jest coś takiego jak wykrywalność przestępstw po drugie istnieje coś takiego jak dane szacunkowe


A na jakiej podstawie oszacowałeś sobie takowy wynik?
Przyznałeś sam że wykrywalność nie jest 100%...

jabolmax napisał/a:

po trzecie za dokonanie aborcji kobiecie w Polsce nie grozi żadna kara karany jest lekarz


I owszem kara jest przewidziana także dla niej.

jabolmax napisał/a:

i pozwól że wypowiem się w twoim języku jak o czymś nie masz pojęcia to stul kurwa dziób i się trochę poucz maturę masz za parę miesięcy


Matura była paręnaście miesięcy temu leszczyku... Więc wróć do tematu.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-06, 20:40
@Arashel

Rzeczywistość nie jest taka czarno-biała jak tobie się wydaje. Feminizm ma różne twarze. Przykładem będzie specyficzny feminizm sędzin, które faworyzują matki w sądach rodzinnych posługując się konserwatywnym komunałem "matka jest tylko jedna".
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-12-06, 20:43
ONZ wie lepiej! I UNISYF! Gdzie jest UNISYF i gdzie byli rodzice ja się pytam?

Poza tym może czas najwyższy skończyć z fanaberiami świętojebliwych fantastów i zalegalizować aborcję na życzenie do określonego "wieku" płodu. Oczywiście za własne pieniądze, bo nie widzę powodu by coś takiego miało spadać na garby podatników (chociaż w przypadku zagrożenia życia matki lub ciąży "w wyniku" można by to przesunąć na koszt państwa, byle się nie okazało, że nagle mamy po 100 tys gwałconych rocznie w kraju...).
Zgłoś
Avatar
gabriela494 2012-12-06, 20:49
a 100 tys. to nie za dużo tym bardziej, że żyjemy w katolickim kraju? ale nie krzyczcie na mnie proszę, moge sie mylić

A ja myślę, że aborcja powinna być tylko legalna jeśli kobieta może umrzeć. Co do gwałtu bym się kłóciła, rozumiem że to wbrew woli kobiety, ale z drugiej strony co jest temu winne dziecko. Może zamiast walczyć o prawo do aborcji wypadałoby sie zająć tymi dziewczynami, żeby miały szansę pokochać to niewinne dziecko. Zresztą aborcja i eutanazje inaczej wyglądają jeśli patrzymy na nie z boku a i inaczej jeśli w jakiś sposób, się to tyczy nas samych
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-06, 20:52
Koniec Świata napisał/a:

Rzeczywistość nie jest taka czarno-biała jak tobie się wydaje.


jest na tyle czarno-biała by zrozumieć że nie można wymagać alimentów od kogos kogo sie nie wychowało tylko oddało do domu dziecka / okna życia.
Pani sędzina może się poczesać po bobrze co najwyżej bo prawo akurat jasno te sprawy określa.

Koniec Świata napisał/a:

Feminizm ma różne twarze.


Ma jedną. Taką dość dziwną w której kij wie o co chodzi jeśli tylko spojrzymy na to na spokojni bez seksizmu na wstępie.

quote="Koniec Świata"]Przykładem będzie specyficzny feminizm sędzin, które faworyzują matki w sądach rodzinnych posługując się konserwatywnym komunałem "matka jest tylko jedna".


Konserwatyzm "komunałem" jest "czcij ojca swego i matkę swoją".
Konserwatywne zwroty powstały w czasach kiedy nie było lewackiego popierdolenia rodzin, zwyczajów czy pojęć no i też nauki biologiczne nie były tak szalenie rozwinięte, więc takowy zwrot nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-06, 20:57
@Arashel

Feminokonserwatyzm istnieje w polskich sądach rodzinnych, czy tego chcesz czy nie. Po prostu jeszcze nie miałeś z nim do czynienia osobiście.

Wobraź sobie, że alimenty od dziecka dostawali alko-rodzice, którzy oddawali swoje kilkuletnie dzieci do domów dziecka. Tazk wiem, wydaje się niemożliwe, a jednak.

Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-12-06, 20:58
gabriela494 napisał/a:

ja myślę, że aborcja powinna być tylko legalna jeśli kobieta może umrzeć. Co do gwałtu bym się kłóciła, rozumiem że to wbrew woli kobiety, ale z drugiej strony co jest temu winne dziecko. Może zamiast walczyć o prawo do aborcji wypadałoby sie zająć tymi dziewczynami, żeby miały szansę pokochać to niewinne dziecko. Zresztą aborcja i eutanazje inaczej wyglądają jeśli patrzymy na nie z boku a i inaczej jeśli w jakiś sposób, się to tyczy nas samych



90% racji bo np wcześniaki potrafią się urodzić jeszcze wtedy, kiedy w niektórych krajach można dokonać aborcji

a poza tym to się w pełni zgadzam
Miałem kiedyś taką, co to feministka pełną gębą, ale w łóżku to lubiła dać się związać. Pamiętam, że kiedyś miała fazę na "o nie ciąża". Ja się wtedy żartem spytałem czy jak się okaże, że na prawdę zaszła to zdecyduje się na aborcję, to mnie zdzieliła przez łeb trzymaną w ręku chochlą.

każdy pierwszy do zabicia cudzego dziecka, a jak przychodzi co do czego to prędzej sam się da zaszlachtować niż swojego bobasa
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-06, 20:58
Arashel napisał/a:


A na jakiej podstawie oszacowałeś sobie takowy wynik?
Przyznałeś sam że wykrywalność nie jest 100%...


ja niczego nie szacowałem posługuje się danymi podawanymi od Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny

Arashel napisał/a:


I owszem kara jest przewidziana także dla niej.


nie niema jeśli jest inaczej to proszę daj linka

Arashel napisał/a:


Matura była paręnaście miesięcy temu leszczyku... Więc wróć do tematu.


ja jebie patrzę na datę twoich urodzin z profilu nie mam pojęcia kiedy wy macie teraz matury, miałeś super nie zmienia to faktu że nie masz pojęcia o czym mówisz a się wypowiadasz przeczytaj kilka książek z zakresu etyki biologii czy prawa polecam przeczytać również te które nie są zgodne z twoimi poglądami
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-06, 21:11
Koniec Świata napisał/a:

Feminokonserwatyzm istnieje w polskich sądach rodzinnych, czy tego chcesz czy nie. Po prostu jeszcze nie miałeś z nim do czynienia osobiście.


Nie... To jest po prostu feminizm a ty dorabiasz do tego propagandę że ma coś wspólnego z konserwatyzmem.

Koniec Świata napisał/a:

Wobraź sobie, że alimenty od dziecka dostawali alko-rodzice, którzy oddawali swoje kilkuletnie dzieci do domów dziecka. Tazk wiem, wydaje się niemożliwe, a jednak.


A masz jakieś dowody na takie stwierdzenia...?
Bo to że sobie mówisz to trochę za mało skoro myślisz proste pojęcie konserwatyzmu i feminizmu.

jabolmax napisał/a:

ja niczego nie szacowałem posługuje się danymi podawanymi od Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny


A na jakiej podstawie oni to oszacowali...?

jabolmax napisał/a:

nie niema jeśli jest inaczej to proszę daj linka


Kodeks Karny. Artykuły powyżej numeru sto o ile się zdaje mi mówiły o tym. Szukaj, szukaj.

jabolmax napisał/a:

nie masz pojęcia o czym mówisz a się wypowiadasz przeczytaj kilka książek z zakresu etyki biologii czy prawa polecam przeczytać również te które nie są zgodne z twoimi poglądami


I co? Próbujesz mi teraz wmówić że w książkach od etyki i biologii znajduje się treść która skrótowo i bez ubierania w ładne słówka mówi "tak, możecie zabijać nienarodzone dzieci"...?
Zgłoś
Avatar
kares 2012-12-06, 21:24
@jabolmax
Podaj z łaski swojej linka do tych danych o 100 tys. nielegalnych aborcji w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Toks 2012-12-06, 21:32 3
jabolmax, jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, to moje zdanie.
1. Na siłę szukasz argumentów by potwierdzić to co już wcześniej napisałeś.
2. Starasz się mieć odrębne zdanie tylko po to by pokazać jakim to chojrakiem/kozakiem/idiotą nie jesteś. Niestety w internecie 90% to takie osoby,
3. Twoja interpretacja psycho-rozwoju dziecka jest na tak zgodnym poziomie z tym do czego doszli psychologowie/psychiatrzy (itp), że gotów jestem stwierdzić że powtarzasz tylko to co Ci ojciec mówił jednocześnie tłukąc Cię żelaznym prętem po ryju.
4. Czepiasz się czyjejś matury, a obawiam się, że na twoim świadectwie maturalnym jest podpis pana Giertycha i zatwierdzona amnestia (tak się to nazywało?).
5. Co do tematu, nie rozumiem sensu likwidacji czegoś co nie jest szkodliwe społecznie, natomiast ma jakiś tam wpływ na lokalną moralność.
6. Co do domów dziecka - zdziwiłbyś się jak tam jest. Tam przynajmniej co noc ojciec by Cię nie gwałcił.

Więcej nie piszę, bo i tak musiałem bardzo obniżyć poziom swojej wypowiedzi by pasowała do kolegi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie