18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
en3 2012-12-06, 21:49
@Jabolmax Chyba ktoś nie planował rodziny jeśli oddaje dziecko gdziekolwiek -.-
Takich idiotów trzeba tępić kurwa, i żyje taki chuj sto lat i ciśnie na rencie. Pierdolone nieroby.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-06, 22:19
Arashel napisał/a:


A na jakiej podstawie oni to oszacowali...?

s chuj mnie to obchodzi są to uznane dane to je przytaczam

Arashel napisał/a:


Kodeks Karny. Artykuły powyżej numeru sto o ile się zdaje mi mówiły o tym. Szukaj, szukaj.

ja nie muszę szukać bo mam przed oczami to i niczego takiego nie ma jest kilkanaście paragrafów o odpowiedzialności karnej osób które aborcja na kobiecie dokonały oraz te które do takowej przymusiły oraz odpowiedzialności jeśli w wyniku dokonanego zabiegu kobieta zmarła zresztą ode mnie chcesz metodologii badań jakiegoś ośrodka a sam jednego przepisu nie możesz naleźć

Arashel napisał/a:


I co? Próbujesz mi teraz wmówić że w książkach od etyki i biologii znajduje się treść która skrótowo i bez ubierania w ładne słówka mówi "tak, możecie zabijać nienarodzone dzieci"...?

nie mówię że w tych książkach płody i embriony dziećmi nie są nazywane a życie kobiety jest uważane za ważniejsze lub równoważne życiu płodu

Toks napisał/a:

jabolmax, jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, to moje zdanie.

fakt że myślę inaczej niż ty nie przesądza o mojej głupocie
Toks napisał/a:


1. Na siłę szukasz argumentów by potwierdzić to co już wcześniej napisałeś.


ja w ogóle nie wkładam w to wysiłku traktuję to jako rozrywkę
Toks napisał/a:


2. Starasz się mieć odrębne zdanie tylko po to by pokazać jakim to chojrakiem/kozakiem/idiotą nie jesteś. Niestety w internecie 90% to takie osoby, .

ja nie jestem chojrakiem bronie stanowistak że okna życia są nie efektywne a ich istnienie bez sensu
Toks napisał/a:


3. Twoja interpretacja psycho-rozwoju dziecka jest na tak zgodnym poziomie z tym do czego doszli psychologowie/psychiatrzy (itp), że gotów jestem stwierdzić że powtarzasz tylko to co Ci ojciec mówił jednocześnie tłukąc Cię żelaznym prętem po ryju.


opisałem wersje zbrutalizowaną naprawdę nie chce mi się jechać do matki o tej porze i pożyczać od niej książki z zakresu pedagogiki czy psychologii dziecięcej uwierz mi na słowo że dzieci to nie są miłe istoty miłe dobre i czyste istoty jak opisywał je Roussos wyobraź sobie np. że dzieci nawet te kilku letnie posiadają seksualność masturbują się często na wzajem mają fantazje erotyczne itp. tak wiem ciekawe rzeczy można czasami poczytać
Toks napisał/a:


4. Czepiasz się czyjejś matury, a obawiam się, że na twoim świadectwie maturalnym jest podpis pana Giertycha i zatwierdzona amnestia (tak się to nazywało?).


jak by to ująć ja miałem maturę z dwa lata przed panem gierdychem

Toks napisał/a:


5. Co do tematu, nie rozumiem sensu likwidacji czegoś co nie jest szkodliwe społecznie, natomiast ma jakiś tam wpływ na lokalną moralność. .

nie przynosi też żadnych zysków chyba że udowodnisz że któreś z tych 41 dzieci zostało by zabite gdyby nie okna życia wydaje mi się że liczba nielegalnych aborcji o której pisałem świadczy o tym że okna nie maiły żadnego wpływu na życie tych dzieci
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-06, 22:38
jabolmax napisał/a:

s chuj mnie to obchodzi są to uznane dane to je przytaczam


Ty poważny jesteś w tym momencie?
Przyznajesz że nie masz pojęcia co do wyliczenia takowego i jego słuszności i bierzesz ta liczbę na poważne...?

jabolmax napisał/a:

ja nie muszę szukać bo mam przed oczami to i niczego takiego nie ma jest kilkanaście paragrafów o odpowiedzialności karnej osób które aborcja na kobiecie dokonały oraz te które do takowej przymusiły oraz odpowiedzialności jeśli w wyniku dokonanego zabiegu kobieta zmarła zresztą ode mnie chcesz metodologii badań jakiegoś ośrodka a sam jednego przepisu nie możesz naleźć


Pacz, pacz. Tam to zaraz obok tego wszystkiego jest.

jabolmax napisał/a:

nie mówię że w tych książkach płody i embriony dziećmi nie są nazywane a życie kobiety jest uważane za ważniejsze lub równoważne życiu płodu


Książka o etyce określa czyje życie jest cenniejsze/ważniejsze...? Jakaś postępowa nowość jak widać. Z tego co wiem zawsze uczono że każde życie jest sobie równe.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-06, 22:46
Arashel napisał/a:


Ty poważny jesteś w tym momencie?
Przyznajesz że nie masz pojęcia co do wyliczenia takowego i jego słuszności i bierzesz ta liczbę na poważne...?

dobrze ja poszukam metodologii badań jak ty zacytujesz mi przepis w którym kobieta która dokonuje aborcji jest karana więzieniem lub czym kolwiek

Arashel napisał/a:


Książka o etyce określa czyje życie jest cenniejsze/ważniejsze...? Jakaś postępowa nowość jak widać. Z tego co wiem zawsze uczono że każde życie jest sobie równe.

życie każdego człowieka jest tak samo ważne tyle że embrion to nie człowiek
Zgłoś
Avatar
kares 2012-12-06, 22:55
jabolmax napisał/a:

ja nie muszę szukać bo mam przed oczami to i niczego takiego nie ma jest kilkanaście paragrafów o odpowiedzialności karnej osób które aborcja na kobiecie dokonały oraz te które do takowej przymusiły oraz odpowiedzialności jeśli w wyniku dokonanego zabiegu kobieta zmarła zresztą ode mnie chcesz metodologii badań jakiegoś ośrodka a sam jednego przepisu nie możesz naleźć

Art. 149. k.k. "Matka, która zabija dziecko w okresie porodu pod wpływem jego przebiegu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

jabolmax napisał/a:

ja nie jestem chojrakiem bronie stanowistak że okna życia są nie efektywne a ich istnienie bez sensu

Jeżeli piszesz, że zostawiono w "oknie" 41 noworodków więc jakim cudem to okno jest równocześnie wg ciebie nieefektywne? Albo spełnia swoją rolę albo nie, zdecyduj się.

Cytat:

opisałem wersje zbrutalizowaną naprawdę nie chce mi się jechać do matki o tej porze i pożyczać od niej książki z zakresu pedagogiki czy psychologii dziecięcej uwierz mi na słowo że dzieci to nie są miłe istoty miłe dobre i czyste istoty jak opisywał je Roussos wyobraź sobie np. że dzieci nawet te kilku letnie posiadają seksualność masturbują się często na wzajem mają fantazje erotyczne itp. tak wiem ciekawe rzeczy można czasami poczytać

Jeżeli faktycznie takie jest twoje zdanie o dzieciach to szczerze żal mi ciebie.

Cytat:

nie przynosi też żadnych zysków chyba że udowodnisz że któreś z tych 41 dzieci zostało by zabite gdyby nie okna życia wydaje mi się że liczba nielegalnych aborcji o której pisałem świadczy o tym że okna nie maiły żadnego wpływu na życie tych dzieci

tezy i twierdzenia godne samego Janusza Korwina-Mikke.
Zgłoś
Avatar
Darson666 2012-12-06, 23:06
@upy
Dołączę do tej waszej zagorzałej dyskusji tyle, że moim zdaniem zwolenników aborcji trzeba by wyskrobać jako pierwszych, niech przynajmniej wiedzą, co popierają.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-06, 23:14 3
Darson666 napisał/a:

@upy
Dołączę do tej waszej zagorzałej dyskusji tyle, że moim zdaniem zwolenników aborcji trzeba by wyskrobać jako pierwszych, niech przynajmniej wiedzą, co popierają.



Nie ma czegoś takiego jak zwolennik aborcji. Jest tylko zwolennik decydowania o sobie. Najbardziej bawi mnie to jak przeciwnicy aborcji mówią, że nie można usuwać uszkodzonego płodu z którego będzie powykręcany lub upośledzony kaleka, ale opiekować się takim cierpiącym człowiekiem i łożyć na jego utrzymanie to kurwa by nie chcieli. Ale nieeeee, przecież oni oddają raz na rok 1% podatku na fundację i oni wiedzą lepiej. To samo z niechcianymi dziećmi poupychanymi w sierocińcach. Przecież one mają tam tak dobrze, wychowywane masowo przez wychowawców, bez normalnej rodziny.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-06, 23:16 1
jabolmax napisał/a:

dobrze ja poszukam metodologii badań jak ty zacytujesz mi przepis w którym kobieta która dokonuje aborcji jest karana więzieniem lub czym kolwiek


I po co teraz? Już chyba jasno powiedziałeś że wierzysz w coś czego nie sprawdziłeś w żaden sposób. To już chyba wystarczająca powie wszystkim jak mało wiesz na ten temat.

jabolmax napisał/a:

życie każdego człowieka jest tak samo ważne tyle że embrion to nie człowiek


I tu problem masz. Bo prócz książek o etyce biologii, które rzekomo czytałeś, masz też książki które autentycznie się biologią zajmują, których jak widać nie czytałeś. Jak mówiłem wszystkie dokładnie mówią że dziecko ludzkie to dziecko ludzkie od dnia "zero".
Zgłoś
Avatar
BlanX 2012-12-06, 23:31
Cytat:

Płeć szakal123
Jak mógł wyrzucić dziecko do kosza z napisem szkło.



A co? miał szukać z napisem: "niechciane dzieci?"
Zgłoś
Avatar
kares 2012-12-06, 23:41
Koniec Świata napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak zwolennik aborcji. Jest tylko zwolennik decydowania o sobie.


Chcesz mi powiedzieć, że matka która zdecydowała się usunąć ciąże decyduje wyłącznie o sobie? Jak chce decydować o sobie to niech se cipa jedna z drugą jajniki podwiąże jak chce się dupczyć spokojnie. Ale kurwa nie, dziecko owszem ale jeszcze nie teraz, bo jeszcze młoda, kariera przed nią bla bla bla.
I nie pisze tutaj o ofiarach gwałtu albo przypadkach gdzie trzeba wybierać dziecko lub matka, choć prawdziwa matka i tak nie będzie wybierać.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-06, 23:54 3
@kares

A jak sobie jajników nie podwiąże, bo to upokarzające to lepiej niech rodzi kolejne dzieci żłopie alko i niech żyją w tym syfie. Niech żyje z nimi w biedzie, a dzieciak niech ma potem gorszy start niż masa innych dzieciaków i wstydzi się swojej chujowej sytuacji. Myslicie, że życie dziecka polega tylko na urodzeniu? W tym świecie "nie ma litości dla biedaków". Rodzisz się w biedzie i najczęściej w biedzie pozostajesz. A najlepiej mają dziciaki nadzianych rodziców, co żyją w bestrosce i świecie marzeń. Rozumiem, że zajebiście jest żyć w sierocińcu na kupie i patrzeć na dzieciaki z normalnych rodzin?

Nie rozumiecie złożoności życia, bo wam nie było źle, prawda?
Zgłoś
Avatar
kares 2012-12-07, 0:13
Nie, nie rozumiem jak można pozbawiać dzieci nawet szansy na normalne życie, takim podejściem nie dajesz im nawet możliwości wyjścia z patologicznej rodziny i być może późniejszego szczęśliwego życia.
I masz rację, nie było mi źle w życiu, co nie znaczy że nie rozumiem tragedii ludzkich. Mam nadzieje, że kiedyś doczekamy się takich czasów, że opieka społeczna będzie opieką społeczną a pijackie kurwy rodzące dzieci poczęte w trakcie libacji będą sterylizowane.
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-12-07, 0:50
Kurwa, jak uniokrata może tytułować kogoś "siostrą"?

Poprawne określenie to "Pani".
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-07, 0:52 2
kares napisał/a:

Nie, nie rozumiem jak można pozbawiać dzieci nawet szansy na normalne życie, takim podejściem nie dajesz im nawet możliwości wyjścia z patologicznej rodziny i być może późniejszego szczęśliwego życia.
I masz rację, nie było mi źle w życiu, co nie znaczy że nie rozumiem tragedii ludzkich. Mam nadzieje, że kiedyś doczekamy się takich czasów, że opieka społeczna będzie opieką społeczną a pijackie kurwy rodzące dzieci poczęte w trakcie libacji będą sterylizowane.



I tutaj pokazujesz jakie twoje myślenie jest prostackie i jednowymiarowe. Opieka społeczna nigdy nie będzie pomagać ludziom, bo ludziom trzeba dać pracę i szansę na normalne życie. Zapomogami nie zwalczysz patologii. Ty byś chciał kastrować dorosłych ludzi? Myślisz, że można sobie kogoś zaciągnąć do gabinetu i podwiązać jajniki, albo wyciąć jaja? Z patologicznej rodziny ciężko jest wyjść, bo to jest piętno na całe życie, dewastacja psychiki i wynoszenie z domu złych wzorców. Zabierzesz dziecko alkopatusom i wrzucisz do sierocińca? Też mi rozwiązanie. Często alkopatusy i genetyczni debile robią dzieci upośledzone, których potem nie mogą utrzymać i tak w kółko. A może trzeba otworzyć w Polsce ogromny ośrodek dla wszystkich upośledzonych i powykręcanych dzieci, które urodziły się "kochane przez miłosiernego boga"?
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-12-07, 5:29
kares napisał/a:

Art. 149. k.k. "Matka, która zabija dziecko w okresie porodu pod wpływem jego przebiegu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

może przeczytaj interpretacje przepisu co to aborcja i okres porodu, to dwie różne kwestie, aborcja ma miejsce przed porodem, okres porodu to czas o momentu urodzenia dziecka do 8 dni
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie