18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pan Mularz 2012-09-07, 13:41
Libky napisał/a:

Jak na sytuację zachował niesamowity spokój


Kto, gwałciciel?
Zgłoś
Avatar
torba 2012-09-07, 14:00
Koles jest spokojny, bo wie ze jakby chcial to moglby chlopa zabic w pare sekund ;d
Dokladnie tak jak wlasciciele porzadnych samochodow, nie chce im sie scigac pseudo rajdowcow w odpicowanych golfach trojkach tdi...
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-09-07, 14:14
czemu ten brudas nie biegnie za samochodem?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-07, 14:36
baal2000 napisał/a:

czemu ten brudas nie biegnie za samochodem?


Ten brudas powinien być przywiązany za jaja na hol leżąc na brzuchu, tfu!
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-09-07, 14:55
gdyby byli sam na sam, byłoby ciekawiej
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-07, 15:21
bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.



Teraz dostają prywatną ochronę, darmowe posiłki i spanie.
Zgłoś
Avatar
robson101 2012-09-07, 15:30
powinni im dać chwile sam na sam
Zgłoś
Avatar
M@peT 2012-09-07, 16:08
Jaki to model VW ?
Zgłoś
Avatar
Kotli 2012-09-07, 16:14
M@peT napisał/a:

Jaki to model VW ?



Podejrzewam, że Golf IV kombi. Brazylijski rynek motoryzacyjny różni się dosyć od europejskiego, często produkuje się tam modele, których produkcja w Europie już się zakończyła. Można też spotkać wersje niespotykane na europejskim rynku (np. Corsa B w sedanie i w kombi).
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-09-07, 16:25
bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.



Nie dość, że jesteś gwałcicielem, pedofilem to jeszcze masochistą? Jak tak ci brakuje takich zabaw to pogadaj z Linkem
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-09-07, 16:48
jak dla mnie, to gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców powinno się dawać pod opiekę/terapię ludziom z pomysłem tzn.

wziąć takiego do garażu i codziennie po trochu kazać mu samemu odcinać po troszku penisa, po tym troszkę poprzypalać a na koniec zmiażdżyć tępym narzędziem. i tak codzinnie przez x czasu.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2012-09-07, 16:57
Najgorsze jest to że teraz co poniektóre dziwki kręcą aferę typom że je zgwałcił. Zanim kolo się wytłumaczy dupa pęka a potem to już wiadomo gdzie leci.
Dla obsranych małolat to taki żart - koleś ją olał bo brzydka a ona leci na psy że ją zgwałcił.
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-09-07, 17:22
Jak widać ludzie potrzebują emocjonalnych uciech z widoku rozczłonkowanego zwyrodnialca albo chociaż karania go w fizyczny/psychiczny sposób. To dla mnie taka jasna strona ciemnogrodu o którym wspomniał michji.

Ci z wysokim super ego nie muszą wcale tego oglądać
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2012-09-07, 18:59
po co go odpychali ? ja bym dał chłopu sobie w gościa ponapierdalać.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-09-07, 19:45
Normalnie żal czytać pierdy, które tu pociskacie.

bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.


typo napisał/a:

Powinni wszystkim mężczyznom zgwałconych ofiar (mężom, ojcom, przyjaciołom, chłopakom) udostępnić skurwesyna na 72 godziny sam na sam w pokoju z różnymi ciekawymi narzędziami. Oczywiście z zastrzeżeniem, że nie można go zabić - niech się nim dożywotnio w pudle z nim zabawią (no chyba, że kogoś poniesie i kolesia zajebie - wtedy ewentualnie grzywna 20 zika dla sprzataczki za wyniesienia ciała).

Myślę, że zabawy analne z rozgrzanym prętem, lub spokojne usuwanie paznokci przez zmiażdzenie palców obcęgami (rozgrzanymi, a jakże), byłyby dobrą karą.

Cały proces należałoby powtarzać co miesiąc, aż rodzinom ofiar (no i sama ofiara oczywiście również miałaby możliwość odpłacenia sie za kary) się nie znudzi.



Licytujecie się kurwa co byście mu nie zrobili, a i tak wiemy, że gówno byście zrobili. Co kilka minut czyjaś matka, żona, siostra, córka, jest gwałcona. W wielu przypadkach sprawca jest znany i skazywany na jakąś śmieszną karę, w przypadku nieletnich spotkałem się nawet z wyrokiem zawieszonym na okres próby. W tym roku człowiek, który odsiedział już wyrok, znowu zgwałcił co najmniej trzy kobiety, w tym nieletnią dziewczynę(o tych wiadomo, bo zgłosiły sprawę), no i co wy na to, napinające się w necie gnojki. Czekam na waszą reakcję, nie tu w postaci kolejnych postów pizdeczek, ale na hardzie, skoro takie z was kozaki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie