18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Badylarz 2012-09-07, 22:49 1
Chciałbym pooglądać filmik, gdyby zostali gdzieś zamknięci w pomieszczeniu sam na sam!
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-09-07, 23:45
winno być na hardzie w dzialach kolejno:
1. seks, dewiacje
2. fekalia
3. modyfikacje ciała
4. wypadki
5. uszkodzenia ciała, złamania

Ad.1 Upierdoliłbym mu fallusa tępym nożem, w dupala wkopałbym paczkę gwoździ
Ad 2. Całą wioskę zaprosiłbym na grupowe szczanie sranie na typa jakoby się zintegrował z masą własną
Ad 3. i 4. Rozpierdolił go walcem drogowym skurwysyna półżywego dokończył młotkiem, ale takim pięciokilowym.

Btw. podejrzewam, że typ sobie nie wybaczy "tylko" rozbitej szyby
Zgłoś
Avatar
raziel331 2012-09-08, 0:04
@dlugowieczny
Mów za siebie bo co jak co, ale za gwałt powinna być kara najpierw od osób najbliższych ofiary. Dopiero potem przed sąd. Nie wiem jak ty, ale jak ja sobie wyobrażam takiego cygańskiego skurwiela, który mi gwałci matkę / dziewczynę to sam nie wiem co bym zrobił najpierw gdybym chuja dorwał.
Zgłoś
Avatar
javal 2012-09-08, 2:59
bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.



Nie ma za czym tęsknić. Pomęczy się taki kilka godzin i po krzyku. Wystarczy że taki np pedofil trafi do więzienia i ma całe lata przesrane bo za takimi nikt nie przepada nawet ludzie w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-09-08, 11:11
raziel331 napisał/a:

@dlugowieczny
Mów za siebie bo co jak co, ale za gwałt powinna być kara najpierw od osób najbliższych ofiary. Dopiero potem przed sąd. Nie wiem jak ty, ale jak ja sobie wyobrażam takiego cygańskiego skurwiela, który mi gwałci matkę / dziewczynę to sam nie wiem co bym zrobił najpierw gdybym chuja dorwał.



No i w tym cały problem, bo gówno byś zrobił. Nie wiem czy taki matoł z ciebie, że nie rozumiesz kilku prostych zdań? Niech ci będzie, napiszę jeszcze raz. Gdyby ludzie robili tak jak piszesz, to gwałtów prawie by nie było. Tymczasem w naszym kraju ciągle skazuje się osoby za gwałty, po czym wychodzą i gwałcą kolejne kobiety. Na świecie nie ma minuty, by nie była w jej trakcie gwałcona jakaś kobieta i to nie w jakimś buszu, ale krajach uważanych za cywilizowane. Wiesz czemu tak jest? Bo każdy jest mądry w necie tak jak ty, a w normalnym życiu jest pizdą. Kumasz?
Zgłoś
Avatar
typo 2012-09-09, 23:36
dlugowieczny napisał/a:

Normalnie żal czytać pierdy, które tu pociskacie.

Licytujecie się kurwa co byście mu nie zrobili, a i tak wiemy, że gówno byście zrobili. Co kilka minut czyjaś matka, żona, siostra, córka, jest gwałcona. W wielu przypadkach sprawca jest znany i skazywany na jakąś śmieszną karę, w przypadku nieletnich spotkałem się nawet z wyrokiem zawieszonym na okres próby. W tym roku człowiek, który odsiedział już wyrok, znowu zgwałcił co najmniej trzy kobiety, w tym nieletnią dziewczynę(o tych wiadomo, bo zgłosiły sprawę), no i co wy na to, napinające się w necie gnojki. Czekam na waszą reakcję, nie tu w postaci kolejnych postów pizdeczek, ale na hardzie, skoro takie z was kozaki.



Nie wiem, czy Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, czy jesteś, aż taką superpizdą. Jeszcze raz i powoli, bo nie kumam. Sugerujesz, że jeżeli ktoś by zgwałcił Twoją matkę i dostałbyś unieszkodliwionego skurwesyna na 72 godziny w celi z całym wachlarzem popierdolonych narzędzi, to byś mu nic nie zrobił?

Bo o takiej sytuacji mówimy. Nikt nie chce sie kurwa bawić w Chucka Norrisa i wyłapywać i rozpierdalać gwałcicieli (choć przydałaby się taka jednostka).
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-10-30, 7:06
powienien dostać 2 min sam na sam w tym bagażniku z gwałcicielem
Zgłoś