18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
AIDS 2012-09-07, 11:53 13
0:56 eeee ziomek wisisz nam za szybę
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-09-07, 11:58 26
no i zwierzęta trzeba przewozić w bagażniku albo na przyczepce
Zgłoś
Avatar
DFM 2012-09-07, 12:00 1
Kurwa takiemu to jebnąć kulkę w łeb i jest święty spokój

Zaraz zaraz i święty spokój i materiał na harda
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-09-07, 12:06 122
Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-09-07, 12:42 3
dobrą pamięć masz bezimienny, też tęsknię
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-09-07, 12:42
heheh na jakim dolku siedzial .
Zgłoś
Avatar
dexen93 2012-09-07, 12:42
kurwa, chuj przebił szybe D
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-09-07, 12:47 4
bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.



Ale takie wyroki dawał przecież ciemnogród, czy gdzieś się już pogubiłem ?
Zgłoś
Avatar
tosztobartosz 2012-09-07, 12:48 2
bezimienny90 napisał/a:

Brakuje mi czasów gdy gwałcicieli pedofilów i innych zwyrodnialców palili, kroili czy ciągnęli po głównych ulicach miast.

To odwiedź harda okazuje się, że te czasdy wcale się nie skończyły i w afrykańskich wioskach nadal kultywuje się tradycję.
Zgłoś
Avatar
typo 2012-09-07, 12:55 59
Powinni wszystkim mężczyznom zgwałconych ofiar (mężom, ojcom, przyjaciołom, chłopakom) udostępnić skurwesyna na 72 godziny sam na sam w pokoju z różnymi ciekawymi narzędziami. Oczywiście z zastrzeżeniem, że nie można go zabić - niech się nim dożywotnio w pudle z nim zabawią (no chyba, że kogoś poniesie i kolesia zajebie - wtedy ewentualnie grzywna 20 zika dla sprzataczki za wyniesienia ciała).

Myślę, że zabawy analne z rozgrzanym prętem, lub spokojne usuwanie paznokci przez zmiażdzenie palców obcęgami (rozgrzanymi, a jakże), byłyby dobrą karą.

Cały proces należałoby powtarzać co miesiąc, aż rodzinom ofiar (no i sama ofiara oczywiście również miałaby możliwość odpłacenia sie za kary) się nie znudzi.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-07, 13:08 4
Kurwa nie wiem co Was tak bawi. Ja jestem wkurwiony

typo napisał/a:

Powinni wszystkim mężczyznom zgwałconych ofiar (mężom, ojcom, przyjaciołom, chłopakom) udostępnić skurwesyna na 72 godziny sam na sam w pokoju z różnymi ciekawymi narzędziami. Oczywiście z zastrzeżeniem, że nie można go zabić - niech się nim dożywotnio w pudle z nim zabawią (no chyba, że kogoś poniesie i kolesia zajebie - wtedy ewentualnie grzywna 20 zika dla sprzataczki za wyniesienia ciała).

Myślę, że zabawy analne z rozgrzanym prętem, lub spokojne usuwanie paznokci przez zmiażdzenie palców obcęgami (rozgrzanymi, a jakże), byłyby dobrą karą.

Cały proces należałoby powtarzać co miesiąc, aż rodzinom ofiar (no i sama ofiara oczywiście również miałaby możliwość odpłacenia sie za kary) się nie znudzi.


Niczego nie dodam, powiedziałeś już wszystko
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-09-07, 13:09
Jakby dali mu tego gościa to nie wiele by z niego zostało, był na takim wkurwie ze nawet wzmacniana szybka nie dala mu rady.
Zgłoś
Avatar
mckarmi 2012-09-07, 13:22 4
I ja się pytam, po jaką cholerę oni go odciągali...Dostał by kutas za swoje.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-09-07, 13:31
ale szybe chyba będzie musiał odkupić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie