18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Okrutny maszynista
M................s • 2014-12-05, 10:14

Skurwiel najpierw włącza kamerkę, a dopiero później hamuje, jak już jest po ptokach...
Zgłoś
Avatar
blanku 2014-12-05, 21:20
widać wypowiedzieli się sami specjaliści... sadolowe to było ze włączył kamerę. pociąg wazy 3tysiace ton oblodzone szyny odcinek hamowania pewnie jakieś 500-1000m powodzenia... misio miał pecha ze leciał po torach
Zgłoś
Avatar
____ 2014-12-05, 21:34
misiu z kreskówki się urwał, uciekał na wprost zamiast zejść z szyn...skończyło się jakoś inaczej niż w bajce
Zgłoś
Avatar
Perturbator 2014-12-05, 21:38 2
Na tym krwa polega ewolucja!!! Zwierzę za głupie, żeby skręcić i zejść z torów zginęło. I kurwa dobrze! A zoofilom chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
Didekc 2014-12-05, 21:54 3
Nie zesrajcie się przypadkiem z tym niedźwiedziem ;]
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2014-12-05, 22:00
Yogi kuwo, łazisz po torach, gdzie masz łajzo kamizelkę ja się pytam?! Behapowiec zobaczy to ci po premii pojedzie.
Zgłoś
Avatar
ImYourFather 2014-12-06, 0:16
@Antalor
Dlatego uciekaj stąd szybciutko i nadrób braki z podstawówki i nie spinaj się tak bo Ci się jeszcze jakaś krzywda z nerwów stanie, a lekcje się same nie odrobią
Zgłoś
Avatar
MidasPL 2014-12-06, 0:28
Wy kurwa się znacie... To w Rosji normalne. Każdy maszynista, czy kierowca jeżdżący po wschodnich i centralnych terenach kraju ma przy sobie strzelbę. Zapewne zahamuje, oskóruje i sprzeda, bo futro z takiego misia to 2-3 jego miesięczne pensje. Życie.
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-12-06, 1:19
MidasPL napisał/a:

Zapewne zahamuje, oskóruje i sprzeda, bo futro z takiego misia to 2-3 jego miesięczne pensje. Życie.



O tak, futro pierwszego sortu. Wystarczy na parę rękawiczek i dziecięcą czapkę.
Zgłoś
Avatar
kashan 2014-12-06, 8:03
No to wam podpowiem niewyedukowane barany:
Wiem że na pewno u nas (mama kolegi pracuje na kolei dłużej niż większość z was żyje na tym świecie) w Polszy, jeżeli na torach leży samobójca, jeżeli ktoś przechodzi przez tory jak jedzie pociąg, jeżeli auto przejeżdża przez przejazd kolejowy to maszynista nie może nic zrobić. I nie chodzi tu o czystą fizykę, wagę i prędkość pociągu czy drogę hamowania. Tak ich uczą i takie mamy przepisy ŻE maszynista może hamować dopiero PO ZDARZENIU. Bo gdyby tak każdy potencjalny samobójca, który leży na torach, robił sobie jaja i wstawał w ostatniej chwili, a procedura hamowania poszła już w ruch to było by jeszcze więcej opóźnień niż jest dotychczas a opóźnienia niosą za sobą koszty. Dlatego nie łudźcie się że jeżeli chcecie przed towarowym zdążyć przejść przez tory to od zacznie hamować. Zahamuje dopiero jak kogoś lub coś pierdolnie. Wtedy są podstawy do zatrzymania pociągu. Nie wcześniej.
Zgłoś
Avatar
tpawelt 2014-12-06, 12:23
i tak pewnie by nie wyhamował
a futro się przyda
Zgłoś
Avatar
Naturall 2014-12-06, 15:19
Nie wiem, nie znam się. Ale mordowanie zwierząt "bo tak" jest głupie, brzydkie i chuj w buzie temu mośkowi.
Kolega wyżej opisał jak to może wyglądać w przepisach (jak wyżej wspomniałem, nie znam się) ale dać sygnał "z tuby", pierdzielnąć brzęczykiem donośnym jak sam skurwiesyn by mógł - ot, chociażby co by spróbować ratować misia. A jakby to nic nie dało to chuj z misiem, nie wykorzystał szansy i pa.
Pozdrawiam "ciule".
Zgłoś
Avatar
MajsterMajster 2014-12-06, 17:00
Ostatnio słyszałem opowieść o tym jak maszyniści między sobą wymieniają się tym ile mają "zestrzeleń" na koncie. Jest w Polsce ponoć koleś, który ma ksywkę "oczko" bo ma 20 już na koncie :p. Misia szkoda i rzeczywiście mogli użyc tego swojego jebutnego sygnału.
Zgłoś
Avatar
denial87 2014-12-06, 23:00
mogli skręcić...w prawo lub w lewo. Albo zawrócić.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2014-12-07, 14:57
@MajsterMajster coś pierdolisz, bo oczko to 21.
Zgłoś