18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2014-03-21, 12:39 11
Spoko. Tylko obrazek psuje ta "chrześcijańska prawica" - to akurat zupełnie bez sensu...
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2014-03-21, 12:44 9
Fajnie sie zgrywa lewacka propaganda nad tematem o kłamiącym pedale
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-21, 12:44 4
@up
Po części pasuje gdyż nauki Jezusa hehehe były prawicowe obyczajowo (ale nie do tego stopnia co na sadolu...) lecz lewicowe gospodarczo: sprawiedliwość społeczna itp.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-03-21, 12:45 81
Pasowałoby raczej:
Chrześcijańska lewica
Rozsądny pedał
Myślący murzyn
A w sumie nie, myślący murzyn to bardziej paradoks aniżeli oksymoron.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-21, 12:46 4
@gambiterv
Taaa bo wmawianie pedziom pedofilii to nie jest prawacka propaganda...
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-03-21, 12:54
Widzę, że obrazek, jak na ironię, stworzył jakiś mądry lewak...
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2014-03-21, 14:01 6
JesusChytrus napisał/a:

Po części pasuje gdyż nauki Jezusa hehehe były prawicowe obyczajowo (ale nie do tego stopnia co na sadolu...) lecz lewicowe gospodarczo: sprawiedliwość społeczna itp.


Nie zgodzę się. Sprawiedliwość społeczna to nie jest wymysł chrześcijański. Jak już, to może Ci chodziło o solidaryzm społeczny, który zawiera w sobie pewne elementy "socjalistyczne", a który jest oficjalną nauką Kościoła Katolickiego. Jednak czyste chrześcijaństwo, bez katolickich naleciałości, było wręcz kapitalistyczne. Jako przykład podam przypowieść o talentach:
Wikipedia napisał/a:

Przypowieść z Ewangelii Mateusza opowiada o panu, który wyrusza w podróż i zostawia swą własność sługom. Jeden otrzymuje 5 talentów, drugi 2, a trzeci jeden talent, według ich zdolności.
Po powrocie, pan pyta sługi o ich zarząd nad powierzoną własnością. Pierwsi dwaj podwoili stan posiadania i otrzymali odpowiednią nagrodę:
"Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!”— Mt 25,21
Trzeci człowiek zmarnował swój talent i otrzymał karę:
„Przyszedł i ten, który otrzymał jeden talent, i rzekł: "Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: chcesz żąć tam, gdzie nie posiałeś, i zbierać tam, gdzieś nie rozsypał. Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!"
Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".

Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-03-21, 14:13 6
Zgłoś
Avatar
Czipsy 2014-03-21, 14:20 23
Wkurwiają mnie takie przekazy. To jest czysta propaganda. Jeżeli ktoś twierdzi że ten obrazek jest ok, to właśnie nie jest myślący. Ja się pytam, co ma homofobia do rozsądku? Czy ten sam obszar mózgu jest odpowiedzialny za rozsądne decyzje i akceptację homoseksualizmu? Czy Ten sam odpowiada za rasizm i myślenie? Nie. W cale nie. To jest zagrywka propagandowa. Niemyśląca masa patrząc na ten obrazek przestaje uważać się za rasistę czy homofoba bo wtedy uważa się za myślącą i rozsądną osobę.

I wiadomość dla ludzi szerzących propagandę. Kij wam w oko i siekiera w plecy.
Zgłoś
Avatar
kazik1985 2014-03-21, 14:49 10
Taki ambitniejszy obrazek dla inteligentniejszej części sadola.
Obraz przedstawia lewacką propagandę miejcie to na uwadze.
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-03-21, 14:50 9
Czipsy napisał/a:

Ja się pytam, co ma homofobia do rozsądku?

Homofobia, czyli lęk przed pedałami, czy jak się tam zwą, jest jak najbardziej nierozsądna. Jeżeli boisz się, że jakiś homoś może zdążyć ci wyrządzić jakąkolwiek krzywdę zanim zamienisz go w krwawą papkę, to jesteś ciotą jeszcze bardziej niż on.

Jakoś rzadko widzę białego rasistę. To murzyni zawsze bezpodstawnie nienawidzą białych (jeżeli my coś do nich mamy, to przynajmniej mamy ku temu jakieś podstawy, ot chociażby to, że są czarni). Chyba nie powiesz mi, że małpy potrafią mysleć?
Światły kolonizator – cóż, tu sprawa nieco się komplikuje, bowiem wszystko zależy od punktu widzenia. Dla nas kolonizatorzy na masową wręcz skalę nieśli cywilizację w najgłębsze zakątki świata, tam, gdzie nigdy wcześniej ona nie dotarła. W zamian obławiali się kasą, no bo nikt nie będzie za darmo tyrał jak jakiś niewolnik. Można powiedzieć, że kolonializm wzbogacił obie strony. Z punktu widzenia takich Azjatów czy ińdiańców natomiast, którzy w większości mieli już własną, i to całkiem rozwiniętą cywilizację, kolonizatorzy byli zwykłymi zaborcami, tak jak dla nas Niemcy (wiem, że powinno się pisać z małej litery, ale staram się trzymać zasad ortografii; ktoś swoją drogą powinien je w końcu zmienić). Punktu widzenia murzynów nie ma, bo wiadomo, że czarnuchy i ryby głosu nie mają.
Twardy kłaczek to też oczywiście oksymoron; co do chrześcijańskiej prawicy nie jestem pewien, ale tu akurat się nie znam, więc się nie wypowiem.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-03-21, 19:48 8
Mój ulubiony oksymoron to logika lewicy.
Zgłoś
Avatar
orwell14 2014-03-21, 19:53 16
Raczej lewacki obrazek dla spierdolonej części sadistica.
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2014-03-21, 19:53 2
Up: matką wszystkich oksymoronów jest "Miłego Poniedziałku".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie