18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
adrian686 2013-03-03, 18:36 3
Ten Kebab pod spodem lepiej śpiewa xD
Zgłoś
Avatar
arek2991 2013-03-03, 18:46 6
Włączyłem sobie to na słuchawkach bo jeszcze ktoś usłyszy
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-03-03, 18:47 5
Poczatek faktycznie nie byl najlepszy ale jako wielki fan zenskich wokali smiem twierdzic ze barwa jej glosu ma niesamowity charakter, barwe jak i tonacje. Zdecydowanie poslucham jej klipow.

Rozumie ze wiekszosc na tym portalu to zakompleksieni introwertycy ale od obiektywizmu nic wam sie nie stanie.
Zgłoś
Avatar
skizo 2013-03-03, 18:48 2
Kurwa jak ona wyje, dzwięk jak ze starego "chropowatego" głośnika. Niby gdzie ona ma mocny głos? drze kurwa pysk jak pojebana. Skompromitowała się kosmicznie niech spierdala z Polski i nie robi nam siary kurwa jebne chaFta
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-03-03, 18:57 3
Wyszło jak wyszło, bo nie mieli podkładu z jej playbackiem.

Młoda mogła nacisnąć tego dużego X skoro już jej pozwolili tam usiąść.
Zgłoś
Avatar
matol 2013-03-03, 18:58 5
nemiroff napisał/a:

ale wiocha kurwa...i jeszcze te miny dopierdala, jakby faktycznie myślała, że dobrze śpiewa... kompromitacja, kurwa mać, niech to nie wyjdzie poza granice polskiego internetu, błagam...


Muszę Cię zasmucić - ona to już śpiewała poza granicami polskiego internetu. Kuba, mówiąc że słyszał gorsze wersje, nabijał się z jej wykonania z poprzedniego roku, które nagrała z orkiestrą Denmark Street Big Band. Ten cover miał same negatywne komentarze na Youtube i nawet orkiestra, która jej akompaniowała, wstydziła się tego występu. Nagranie zostało usunięte z Youtube, ale można znaleźć na innych portalach, bo sporo o tym pisali. Najgorsze, że ona dalej profanuje ten utwór.
Zgłoś
Avatar
Jaanek 2013-03-03, 19:04
@Suty_dziobaka

Druga piosenka od tej Karoliny wrzucona czysta bez żadnych przeróbek? Jeśli tak to ma zajebiście czysty głos. Szacun.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-03-03, 19:13
czy ktoś na tym forum potrafi słuchać ze zrozumieniem?
Okupnik nie chodziło o pokazanie 'jak się śpiewa' tylko o to, że można włożyć więcej energii w śpiewanie zamiast stać jak anemiczka na tej scenie. Po za tym nie jest bez powodu w jury. Jakby nie umiała śpiewać to by tam nie siedziała. ZNAWCY !
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-03, 19:28 2
@poloo89 - chciała pokazać jej jak używać odsłuchu i sprzetu scenicznego, sama tak powiedziała, nie wspominała nic o staniu prosto czy układzie choreograficznym, chodziło jej o wokal. A jest w jury bo pewnie obciągneła co nieco, tu i ówdzie, komu trzeba, tylko to decyduje w dzisiejszych czasach o uczestnictwie w takim programie - bo jak wytłumaczyć np. udział w którymś programie o śpiewaniu Maleńczuka, który ma pojęcie o śpiewaniu takie jak ja o curlingu?
Zgłoś
Avatar
t................o 2013-03-03, 19:40 1
Zaśpiewała dość dobrze. Nie chodzi o to aby dobrze to odwzorować. można śpiewać jak się chce, aby było czysto;)
Jak dla mnie głos ma fajny, zaśpiewane czysto(chodź były momenty takie o) w refrenie trafiła nieźle.
Wiem że stać ją na więcej.

Jestem na Tak.
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-03-03, 20:13 1
@up
Pierdol się jesteśmy Polakami nigdy nie może być dobrze.

Zaśpiewane chujowo, na jej miejscu wykonałbym Seppuku na scenie.
Zgłoś
Avatar
knix666 2013-03-03, 20:13
uwielbiam te wasze hejty, zobaczcie z tej strony jaki Tatiana ma glos i jak ciezko jest jej zaspiewac jej ten utwor tak wysoko... hejt hejt hejt....
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-03, 20:23 1
Kto kurwa mądry w ogóle ogląda te programy!? Ludzie, kurwa, trochę powagi.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-03-03, 21:30
Suty_dziobaka napisał/a:

Nawet Adele śpiewając ten utwór na gali rozdania Oscarów dała ciała. Wyraźnie brakowało jej tchu przy refrenie i trochę fałszowała.



Chciałabym cię posłuchać, jak śpiewasz tak niełatwą piosenkę po tym, gdy odbierasz Oskara, mając jednocześnie świadomość, że ogląda cię cały świat. Oprócz tego pamiętaj, że Adele miała długą przerwę - na ciążę i właściwie nadal jest na "macierzyńskim". Zaśpiewała fenomenalnie, a ty się znasz najwyraźniej jak świnia na gwiazdach.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-03, 22:16
zle nie spiewa.. chuj wam chodzi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie