18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Policeman 2020-01-13, 16:03
Słaba jakość, rozumiem, że bóbr sika, tak?
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-13, 16:16 1
A ty chuju bobrze

Skórwysynie bobrze
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-01-13, 16:23 68
Za opłacanie przez publiczność wejściówek do cyrku i promowanie w ten sposób znęcania się nad zwierzętami to ten bóbr powinien na nich narsać jeszcze a właściciela zagryźć na śnie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2020-01-13, 16:31 9
Nie wiem czemu Jarosławski cyrk skojarzyl mi się z Sejmem
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-01-13, 16:32 1
Na jakiego chuja oglądać bobra w cyrku. Co to kobit nie mata?! Pokaże ci bobra i nie osika.
Zgłoś
Avatar
coincrush 2020-01-13, 16:40
Dałbym na harda. Strasznie się to ogląda.
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2020-01-13, 16:48 10
Kiedyś się śmiałem z ludzi którzy bojkotowali cyrki "eko zjeby jakieś" , do momentu jak zobaczyłem filmiki z tresury zwierząt i poczytałem o tresurze i środkach które używają cyrkowcy żeby przygotować taki występ. Od tego momentu ciesze się jak jakiś misio bądź tygrys opierdoli cyrkowca w trakcie wystąpienia (polecam po czytać jak trenuje się niedźwiedzi) .
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2020-01-13, 17:52 1
Juzwa napisał/a:

Na jakiego ch*ja oglądać bobra w cyrku. Co to kobit nie mata?! Pokaże ci bobra i nie osika.



Może Cię zaskoczę, ale te co żyją to też sikają.
Zgłoś
Avatar
saves 2020-01-13, 18:19
Niech ginie...
Zgłoś
Avatar
Aleo 2020-01-13, 18:50 3
Ludzie którzy chodzą jeszcze do cyrków są bardzo prymitywni.
Zgłoś
Avatar
Darkwaterfall 2020-01-13, 18:52 6
Wielopłaszczyznowe (tj. m .in. polityczne, prawne, społeczne) przyzwolenie na znęcanie się nad zwierzętami jest jednym z milionów innych argumentów, przez które uważam Państwo Moskiewskie (od kilkuset lat nazywane Rosją) za krainę społecznie i kulturalnie ubogą, zacofaną cywilizacyjnie, wręcz patologiczną. Ze zniszczonym przez totalitarny system społeczeństwem.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-01-13, 21:08
Na szczęście cyrki ze zwierzętami zwijają interes.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-01-13, 22:20 3
Cyrki miały miejsce bytu 100lat temu kiedy przeciętnego mieszczanina nie było stać na zapierdalanie parowcem na inny kontynent żeby zobaczyć lwa, słonia czy murzyna.
Teraz wsiadasz w samolot za śmieszne pieniądze i widzisz lwa w naturalnym środowisku.
I cyrki nie mają racji bytu. I bardzo dobrze!

Natomiast zwrócił bym uwage na coś innego. Najbardziej cyrki bolą lewicowców. I zastanawiam się dlaczego?
Taki bóbr ma przecież pełen socjal. Żyje sobie za darmo na koszt cyrku. Ma żarcie, nocleg, ciepełko... Cyrk zapewnia mu prace gdzie może nawet oszczać wszystkich a robota dalej będzie. No lewicowa idylla. Lewicowe chuje, dlaczego pana Bobra chcecie wrzucić w szpony naturalnego kapitalizmu gdzie sam będzie musiał decydować o swoim losie?
Zgłoś