18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
miksuss 2022-02-28, 14:09
yesan napisał/a:

k***a, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



Tak. Bo jak NATO albo ONZ zamknie przestrzeń powietrzną to Ruscy przestaną tam latać, bo nie wolno. Tak jakby teraz było wolno latać. Żeby to o czym mówisz miało sens trzeba atakować rosyjskie samoloty. Wnioski pewnie potrafisz wyciągnąć.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-28, 17:16 1
Myślę,że tu się lepiej sprawdzała i przy tych tematach powinna pozostać.

Zgłoś
Avatar
picolo 2022-02-28, 17:51
yesan napisał/a:

k***a, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



To posłuchaj jej jeszcze raz uważnie bo nadinterpretujesz tekst , którego ona nie powiedziała. Głupie babsko i tyle .
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2022-02-28, 18:18 1
Angel napisał/a:

No i to jest wojenny strateg.
To ja mam lepszy pomysł: niech Ukraina zamknie granice to więcej ruskich nie wjedzie.
Załenski nie musisz mi dziękować za uratowanie Ukrainy.



Putin jej nienawidzi, znalazła jeden prosty trik
Zgłoś
Avatar
Kaczor68 2022-02-28, 20:34 1
Nie no kurwa. To prawie tak jak ten Czeczen dojebał z 31 lutego.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2022-02-28, 21:41 2
Zabawne jak jeszcze niedawno czytałe na sadolu o pieprzonych Ukraińcach, precz z nimi, precz z imigracją zarobkową, UPA, banderowcy, swołocz itd. Teraz nagle wszyscy się przejmują Ukrainą z woli Usraela ? Żałosne
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-03-01, 0:42
Bardzo logiczne, bo jak ktoś chce żeby ona nie mówiła, to jej rego zakazuje, i ona wie, że to jest skuteczne.
I rozciąga to na resztę świata.
Zgłoś
Avatar
razak 2022-03-01, 15:33
stokrotka tępa kurwa jak zawsze
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-03-01, 16:48
yesan napisał/a:

Kurwa, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



ONZ to wydmuszka. Rosja jako stały członek Rady Bezpieczeństwa zablokuje wszystko co jej nie pasi.
ONZ co najwyżej ubolewa nad wojną.
Zgłoś
Avatar
rara 2022-03-05, 11:06
Przecież były próby zamknięcia przestrzeni ale ruski mi8 rozjebczyli bramę do lasu
Zgłoś