18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-28, 19:11 3
gonzor napisał/a:

Każdy kraj chwali się tym co ma najlepsze.
Co pokaże olimpiada z Polski?
Bimber, skarpetę w klapkach Kubota, Chrystus i Maryja parą królewską Polski, Grunwald po raz pięćsetny, Kaczyński na Wawelu, zawodzenie na góralskich gęślach, kaszubskie wycie, podlaska zagroda z kiblem na podwórku, Orły Sokoły, Polacy nic się nie stało, Zenek, Maryla Rodowicz ooo Maryla, to jest moja koncepcja !



ty pokażesz swój paskudny ryj i tęczowe gówno
Zgłoś
Avatar
KoKoS__ 2024-07-28, 20:57 2
Nabs napisał/a:

co ty kurwa pierdolisz. nie chodzi o religię, chodzi o promowanie zjebania umysłowego. sugerowanie że leonadro był gejem bo otaczał się facetami, to tak samo jak sugerowanie że jesteś gejem bo gadasz ciągle o gejozie. a nawet jeżeli był, w żadnych jego zapiskach nie ma promowania zjebania umysłowego. problemem nie jest to że lubisz przyjmować w dupę, tylko promowanie tego i sugerowanie że wszyscy powinni zaakceptować twoje zjebanie i jeszcze ci klaskać.
nikogo nie interesuje to że lubisz w dupę, dlatego przestań się tym chwalić i normalizować to jakby to było coś zupełnie normalnego. nie jest normalne, bo gdyby bycie gejem było normalne to nasz gatunek przestałby istnieć. normalny jest hetero, więc przyjmuj po ciuchu w domowym zaciszu kolegów, nie rozgłaszając tego, bo każdy w chuju twoje życie osobiste ma.



Oj dziecko nie denerwuj się tak, pewnie ty też otaczasz się samymi facetami i teraz masz z tym problem. Nigdzie nie napisałem, że ja "lubię w dupę" Za mocno przejmujesz się życiem innych ludzi i jak to nazywasz ich zjebaniem umysłowym. Zajmij się sobą, może będziesz szczęśliwszy. A co do mojej osoby to jestem w 100% hetero i w przeciwieństwie do ciebie mam dzieci a ty co najwyżej walisz w chusteczkę. I dokładnie tak jak napisałeś nikogo nie obchodzi, że ktoś lubi w dupę tak samo jak nikogo , że tata od kołyski podstawiał tobie kutasa. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-07-28, 22:53 1
Nie wiem co da to bulwersowanie się i ubijanie miksera pod to. Takie właśnie pokazy są preparowane specjalnie w myśl starej zasady divide et impera. Elity współpracują motłoch bije się ze sobą w imię idiotycznych przekonań, ideologii itp itd. My wy, nasi wasi, prawica lewica, biali czarni, kobiety mężczyźni. Psy szczekają a karana jedzie dalej nic nie zmienicie i myślę że warto kupić wazelinę aby kukle mniej was swędziały. Zreszta to że wam się coś nie podoba nie znaczy że reszta ma takie samo zdanie. Może tutaj znajdujecie pobratynców ale zobaczcie na wyniki wyborów xD ludzie to debile i nic tego nie zmieni. To co jest prawda, co jest dobre nie ma żadnego znaczenia. Swiata nie zmienicie, przestańcie się tym gównem podniecać bo to nic nie daje oprócz wysysania z was życia. Żyjcie tak aby wam i waszym rodzina było jak najlepiej reszta nie ma tak naprawdę znaczenia.
Z fartem
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-07-29, 0:46
wiedziałem że żabojady odpiedrolą taką lewuche że nam czopki zlecą 🤦
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-07-29, 3:29
Francja tonie w głównie nic dziwnego skoro prezydent jest nekrofilem xD
Zgłoś
Avatar
Lookas84 2024-07-29, 8:58 1
Wciskanie tego ludziom na siłę pod pretekstem sportu działa wręcz odwrotnie niż to sobie zaplanowali. Zastanawiam się czy to nie jest robione specjalnie aby dzielić społeczeństwo całego świata. Może takim nardem lepiej rządzić. Po prostu w świecie jest podział na 2 grupy. Zjebani i jeszcze bardziej zjebani.
Zgłoś
Avatar
Ferdek5555 2024-07-29, 19:18 2
Tam też wypadł medal

Zgłoś
Avatar
Lufik 2024-08-02, 23:37
Parafianie o Bogach Olimpu nie słyszeli jak widać !
Żałosne bo Olimpiada to grecki wynalazek. Parafianie niestety rozumem i wiedzą nie grzeszą ! 🤣🤣🤣
Zgłoś