18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
wojtas22 2024-07-28, 1:21 102
No to był już szczyt szczytów jak dla mnie kurwa. Jakby cos takiego odjebali do allaha to juz by dawno byli poćwiartowani.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-07-28, 1:26 66
Jebać te kurwy żebojadów
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-28, 1:35 20
Jak wyżej jebac kurwy zabojadów
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-28, 1:41 26
Dobrze im tak kurwom za 1939 xD Francji już nie ma.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-28, 1:45 4
wojtas22 napisał/a:

No to był już szczyt szczytów jak dla mnie kurwa. Jakby cos takiego odjebali do allaha to juz by dawno byli poćwiartowani.



islamiści poćwiartują ich, spokojnie.
Jezus jest jednym z najważniejszych proroków w islamie, a transy zrobiły pokaz wyraźnie nawiązujacy do niego
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-07-28, 2:07 8
bleblebator1 napisał/a:

islamiści poćwiartują ich, spokojnie.
Jezus jest jednym z najważniejszych proroków w islamie, a transy zrobiły pokaz wyraźnie nawiązujacy do niego



Jeżuś może i jest jednym z najważniejszych, ale żaden z wojujących odłamów islamu się na niego nie powołuje i nie morduje w jego imię.
Zgłoś
Avatar
Gantar 2024-07-28, 2:14 5
Jebane lewaki szkoda że jeszcze opon nie było upodlenie społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-28, 2:56 23
Każdy kraj chwali się tym co ma najlepsze.
Co pokaże olimpiada z Polski?

Bimber, skarpetę w klapkach Kubota, Chrystus i Maryja parą królewską Polski, Grunwald po raz pięćsetny, Kaczyński na Wawelu, zawodzenie na góralskich gęślach, kaszubskie wycie, podlaska zagroda z kiblem na podwórku, Orły Sokoły, Polacy nic się nie stało, Zenek, Maryla Rodowicz ooo Maryla, to jest moja koncepcja !
Zgłoś
Avatar
Goliat777 2024-07-28, 3:14 7
Zajebać te kurwy kolorowe.
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-28, 3:21 20
Hahaha. I co, że niby obrażają jakieś religie skoro wszystkie religie to bajki i ściema dla prostego ludu. Bóg Chrześcijański, Allah czy inne byty są tak samo prawdziwe jak prawdziwy jest Harry Potter czy elfy z Władcy Pierścieni.
Ja osobiście popieram wszelkie kpiny z religii bo te religie na to tylko zasługują, aby je wyśmiać. Człowiek co podniósł peta z ulicy i wrzucił do śmietnika robi 100 razy sensowniejszą rzecz od kogoś kto idzie do kościoła. Bo ten pierwszy chociaż zrobił coś pożytecznego.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-28, 3:44 45
Kubikson napisał/a:

Hahaha. I co, że niby obrażają jakieś religie skoro wszystkie religie to bajki i ściema dla prostego ludu. Bóg Chrześcijański, Allah czy inne byty są tak samo prawdziwe jak prawdziwy jest Harry Potter czy elfy z Władcy Pierścieni.
Ja osobiście popieram wszelkie kpiny z religii bo te religie na to tylko zasługują, aby je wyśmiać. Człowiek co podniósł peta z ulicy i wrzucił do śmietnika robi 100 razy sensowniejszą rzecz od kogoś kto idzie do kościoła. Bo ten pierwszy chociaż zrobił coś pożytecznego.



Widać żeś z prostej komuszej rodziny wychowany.

Polecam troche poczytać książek o historii i socjologii. To że masz swoje prawa i obowiązki to zasługa religii. Jesteś tępym ignorantem kpiąc z ludzkich potrzeb.

Francja jest przykładem co się dzieje w kraju multikulturowym, rządzonym przez lewicę. Palenie samochodów, kradzieże, bezdomność, zamachy, skandale i zboczenia nie robią już wrażenia na ich mieszkańcach. Współczuje ludziom co muszą tam odchować swoje dzieci.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-07-28, 3:45 2
"Sadistic kiedyś a dziś. "
Zgłoś
Avatar
Kubikson 2024-07-28, 4:02 12
CzerstWybut napisał/a:

Widać żeś z prostej komuszej rodziny wychowany.
Polecam troche poczytać książek o historii i socjologii. To że masz swoje prawa i obowiązki to zasługa religii. Jesteś tępym ignorantem kpiąc z ludzkich potrzeb.
Francja jest przykładem co się dzieje w kraju multikulturowym, rządzonym przez lewicę. Palenie samochodów, kradzieże, bezdomność, zamachy, skandale i zboczenia nie robią już wrażenia na ich mieszkańcach. Współczuje ludziom co muszą tam odchować swoje dzieci.



Chłopie, ale aby się bronić przed patologią nie jest potrzebna żadna religia. Zobacz na taką Koreę Północną gdzie nie ma żadnego Chrześcijaństwa a 90% społeczeństwa to ateiści. I Korea Północna doskonale sobie radzi zachowując jedność narodową i nie przyjmują żadnych nachodźców. To zależy od woli władz i narodu a nie od jakichś pieprzonych religii.

Poza tym poczytaj sobie o historii np. Chrześcijaństwa. Znaczna większość tej historii to mordy grabieże, palenie na stosie, itd.
Jakie ja mam prawa dzięki religii??? Przez długi okres historii za wyrzekanie się wiary w Jezusa ludzi mordowano. Niezłe mi prawo, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-28, 4:13 27
Kubikson napisał/a:

Chłopie, ale aby się bronić przed patologią nie jest potrzebna żadna religia. Zobacz na taką Koreę Północną gdzie nie ma żadnego Chrześcijaństwa a 90% społeczeństwa to ateiści. I Korea Północna doskonale sobie radzi zachowując jedność narodową i nie przyjmują żadnych nachodźców. To zależy od woli władz i narodu a nie od jakichś pieprzonych religii.
Poza tym poczytaj sobie o historii np. Chrześcijaństwa. Znaczna większość tej historii to mordy grabieże, palenie na stosie, itd.
Jakie ja mam prawa dzięki religii??? Przez długi okres historii za wyrzekanie się wiary w Jezusa ludzi mordowano. Niezłe mi prawo, nie ma co.



Łuo ja pierdole ale podałeś przykład. Poddaje się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie