18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Avatar
Bartekniko 2024-07-28, 10:23
gonzor napisał/a:

Każdy kraj chwali się tym co ma najlepsze.
Co pokaże olimpiada z Polski?
Bimber, skarpetę w klapkach Kubota, Chrystus i Maryja parą królewską Polski, Grunwald po raz pięćsetny, Kaczyński na Wawelu, zawodzenie na góralskich gęślach, kaszubskie wycie, podlaska zagroda z kiblem na podwórku, Orły Sokoły, Polacy nic się nie stało, Zenek, Maryla Rodowicz ooo Maryla, to jest moja koncepcja !



Nadal to i tak by było lepsze od tego co tu widzieliśmy...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-28, 10:33 1
CzerstWybut napisał/a:

Łuo ja pierdole ale podałeś przykład. Poddaje się.



korea północna doskonale sobie radzi? no ja pierdole! ci ateiści mają obowiązek wierzyć w klan Kimów

[ Dodano: 2024-07-28, 10:44 ]
gonzor napisał/a:

Każdy kraj chwali się tym co ma najlepsze.
Co pokaże olimpiada z Polski?
Bimber, skarpetę w klapkach Kubota, Chrystus i Maryja parą królewską Polski, Grunwald po raz pięćsetny, Kaczyński na Wawelu, zawodzenie na góralskich gęślach, kaszubskie wycie, podlaska zagroda z kiblem na podwórku, Orły Sokoły, Polacy nic się nie stało, Zenek, Maryla Rodowicz ooo Maryla, to jest moja koncepcja !



nie olimpiada, tyljo igrzyska olmpijskie to po pierwsze, po drugie długo nam taka impreza nie będzie groziła, a po trzecie co złego jest w kaszubach, górach, czy grunwaldzie? mamy bogatą historię, którą można światu opowiedzieć w ciekawy sposób, zwróć uwagę jak wyglądały ceremonie w innych krajach i ta ostatnia? grecy i chińczycy chwalili się swoją historią, a żabojady czym się pochwalili? nie znanym na cały świat napoleonem, nie regionami związanymi z np. produkcji znanych na cały świat win, pochwalili się natomiast całą zgraają chorych psychicznie ludzi, którzy od teraz są wizytówką "wspaniałej, potężnej francji".
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-07-28, 11:04
Ahh. Kwiki prawicowców....miód na uszy
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-28, 11:54
Tenbel napisał/a:

Ahh. Kwiki prawicowców....miód na uszy



Mam w dupie jak elity reprezentują swoja Francje. Wkurwil bym sie jak by takie pośmiewisko zrobili z Polski bo u nas ta degeneracja ma poparcie na 6% a nie jak u żabojadów.
Zgłoś
Avatar
KoKoS__ 2024-07-28, 11:54 5
Ja nie, mogę Polacy to naprawdę pojebany naród. Przejmujecie się rzeczami na które nikt normalny na świecie nie zwraca uwagi. Jak już ktoś wierzy w niepokalane poczęcie, zmartwychwstania i inne bzdety to tylko i wyłącznie jego sprawa (tak jak homoseksualizm). Drugi mój argument, mówicie, że jak ktoś zrobiłby coś takiego z islamem to w ogóle wojna itp. Kurwa z kim Wy się porównujecie? Z najbardziej zacofanymi, tępymi i niewykształconymi ludźmi chodzącymi po tej planecie. Chcecie powiedzieć, że też jesteście takimi kretynami? Z tego co widzę równacie do przeciętnego kozojebcy. Poza tym autor obrazu którego widzicie karykaturę "Ostatnia wieczerza" czyli Leonardo da Vinci TEŻ BYŁ GEJEM!!!!! pozdro i polecam maść na ból dupy. Może zacznijcie żyć własnym życiem, będziecie szczęśliwsi.

Ktoś kiedyś w Poznaniu napisał na jednym murze bardzo mądre zdanie, a brzmiało ono: 'UCZUCIA RELIGIJNE MOŻNA OBRAZIĆ TYLKO U IDIOTY"
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-28, 12:28 1
Noż kurwa, naprawdę Sadole nagle stali się takimi obrońcami jedynie słusznej wiary i chrześcijańskiej tradycji?
Tak was bolą dupy, że Francuzi posadzili paru dziwolągów za stołem? Ja pierdolę... Idźcie się wyżalić Ojcu Dyrektorowi z Torunia, on was zrozumie.
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-07-28, 12:38 1
No i komu przeszkadzał Hitler przynajmniej nie mielibyśmy tej zarazy na ulicach
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-28, 13:34 1
organizatorem otwarcia byl żyd lgbt, wiec czego sie spodziewac? xdd
Zgłoś
Avatar
kontownik 2024-07-28, 14:11
wojtas22 napisał/a:

No to był już szczyt szczytów jak dla mnie kurwa. Jakby cos takiego odjebali do allaha to juz by dawno byli poćwiartowani.



O TYM SAMYM POMYŚLAŁEM

[ Dodano: 2024-07-28, 14:13 ]
KoKoS__ napisał/a:

Ja nie, mogę Polacy to naprawdę pojebany naród. Przejmujecie się rzeczami na które nikt normalny na świecie nie zwraca uwagi. Jak już ktoś wierzy w niepokalane poczęcie, zmartwychwstania i inne bzdety to tylko i wyłącznie jego sprawa (tak jak homoseksualizm). Drugi mój argument, mówicie, że jak ktoś zrobiłby coś takiego z islamem to w ogóle wojna itp. Kurwa z kim Wy się porównujecie? Z najbardziej zacofanymi, tępymi i niewykształconymi ludźmi chodzącymi po tej planecie. Chcecie powiedzieć, że też jesteście takimi kretynami? Z tego co widzę równacie do przeciętnego kozojebcy. Poza tym autor obrazu którego widzicie karykaturę "Ostatnia wieczerza" czyli Leonardo da Vinci TEŻ BYŁ GEJEM!!!!! pozdro i polecam maść na ból dupy. Może zacznijcie żyć własnym życiem, będziecie szczęśliwsi.
Ktoś kiedyś w Poznaniu napisał na jednym murze bardzo mądre zdanie, a brzmiało ono: 'UCZUCIA RELIGIJNE MOŻNA OBRAZIĆ TYLKO U IDIOTY"
Pozdrawiam



TY JESTEŚ DEBIL
tu nie chodzi o to że obrazili jezuska tylko o to że miało być że wszystkie religie kultury itp są równe a obrazaili katolików, gdyby obrazili w podobny sposób muzułmanów to by te wszystkie stadiony były w płomieniach a organizatorzy rozstrzelani przez bojówki islamskie

francja to kolejny stan umysłu jak rosja
Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-07-28, 14:32 1
KoKoS__ napisał/a:

Ja nie, mogę Polacy to naprawdę pojebany naród. Przejmujecie się rzeczami na które nikt normalny na świecie nie zwraca uwagi. Jak już ktoś wierzy w niepokalane poczęcie, zmartwychwstania i inne bzdety to tylko i wyłącznie jego sprawa (tak jak homoseksualizm). Drugi mój argument, mówicie, że jak ktoś zrobiłby coś takiego z islamem to w ogóle wojna itp. Kurwa z kim Wy się porównujecie? Z najbardziej zacofanymi, tępymi i niewykształconymi ludźmi chodzącymi po tej planecie. Chcecie powiedzieć, że też jesteście takimi kretynami? Z tego co widzę równacie do przeciętnego kozojebcy. Poza tym autor obrazu którego widzicie karykaturę "Ostatnia wieczerza" czyli Leonardo da Vinci TEŻ BYŁ GEJEM!!!!! pozdro i polecam maść na ból dupy. Może zacznijcie żyć własnym życiem, będziecie szczęśliwsi.
Ktoś kiedyś w Poznaniu napisał na jednym murze bardzo mądre zdanie, a brzmiało ono: 'UCZUCIA RELIGIJNE MOŻNA OBRAZIĆ TYLKO U IDIOTY"
Pozdrawiam



co ty kurwa pierdolisz. nie chodzi o religię, chodzi o promowanie zjebania umysłowego. sugerowanie że leonadro był gejem bo otaczał się facetami, to tak samo jak sugerowanie że jesteś gejem bo gadasz ciągle o gejozie. a nawet jeżeli był, w żadnych jego zapiskach nie ma promowania zjebania umysłowego. problemem nie jest to że lubisz przyjmować w dupę, tylko promowanie tego i sugerowanie że wszyscy powinni zaakceptować twoje zjebanie i jeszcze ci klaskać.

nikogo nie interesuje to że lubisz w dupę, dlatego przestań się tym chwalić i normalizować to jakby to było coś zupełnie normalnego. nie jest normalne, bo gdyby bycie gejem było normalne to nasz gatunek przestałby istnieć. normalny jest hetero, więc przyjmuj po ciuchu w domowym zaciszu kolegów, nie rozgłaszając tego, bo każdy w chuju twoje życie osobiste ma.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-28, 15:23
Państwa pokazują na tych otwarciach to co u nich najlepsze, chwalą się swoją kulturą i historią, najwidoczniej to co najlepsze we Francji to faceci poprzebierani za baby i w ogóle jakieś mambo szambo, normalnie pokazali jak upada ich państwo, ich kultura, zresztą widać to w wydarzeniach wokół tych igrzysk - kradzieże, gwałty, pobicia, braki prądu, sabotaże, brudna rzeka.

Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-28, 16:14 2
Przecież w Paryżu pokazali inscenizacje góry Olimpu i ich bogów a Polacy wieszcza w komentarzach o zagładzie Europy 😂 gówno burza o nic 💁‍♂️
Zgłoś
Avatar
Nancy83 2024-07-28, 16:17
A później się dziwią że ciemność nastała.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2024-07-28, 16:45
Na wszeli wypadek radzę by Polska nie przyjmowała za jakieś 10 lat uchodźców z Kalifatu Francuskiego. Ciężko zapracowali na swój los, nie odbierajmy im plonów z zasianego ziarna.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-28, 18:37
No toż... temat na temat starych olimpiad, a zabrakło najważniejszej:

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie