18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Zona_Putina 2013-06-21, 10:16 86
Też kiedyś widziałam jak asfalt płynie
Zgłoś
Avatar
black88 2013-06-21, 10:24 18
haha a nie wierzyłem jak w radiu mówili ze przejeżdzające auta chlapią na dzieci asfaltem...
Zgłoś
Avatar
ilves 2013-06-21, 10:34 26
Ratowali sytuacje najnowocześniejszą technologią - taczką z piaskiem, hahahaha. Piwo
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-06-21, 11:00
nawet na autobanah nie mają takiej technologi zwiększającej przyczepność
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-06-21, 11:03 1
Polsat??
Gdzie są kurwa mać reklamy?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-21, 11:09
To już się smutne robi.
Tak ludzie nie mieliby pieniędzy, żeby płacić za prywatne drogi ale mają pieniądze żeby płacić za te drogi, armię urzędników i niekończące się remonty.
Jebać logikę!
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-06-21, 11:23 3
A gdzie ten asfalt oni widzą???

Smoła, to nie asfalt!!!
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-21, 11:29
Polacy są mistrzami w budowaniu dróg, po zimie dziury, w czasie lata miękka papka a jesienią to liście zaskoczą drogowców.
Zgłoś
Avatar
MISIEQM1 2013-06-21, 11:41 2
Kilka fotek dodatkowo dla interesowanych link do artykułu z Olkuskiego ,,szmatławca'' http://przeglad.olkuski.pl/index.php/nasze-interwencje/8149-20. Takie sytuacje w tej dziczy to codzienność





Zgłoś
Avatar
meme18 2013-06-21, 11:45
Ten reporter mówi, jakby miał się zaraz zesrać, taki spięty
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-06-21, 12:17
i oczywiscie zadnych gwarancji od kurew ktore droge robily nie ma, trzeba bedzie kolejny przetarg zrobic jak sie znowu roztopi i powstana plywajace koleiny, gwarancje pewnie nie obejmuja plyniecia asfaltu w lato i pekania w zime
Zgłoś
Avatar
Skora2 2013-06-21, 12:47 23
Ale to jest pierdolenie... "Panowie drogowcy miejcie się na baczności" "przy użyciu najnowocześniejszych technologi" i pokazują rozjebaną taczkę i dwie miotły. Jak można zwalać winę na najniższy szczebel, czyli roboli, że chujowo zrobili. Jak mają takie materiały albo odgórnie narzucone że ma położyć 5 cm asfaltu a nie 15, to się droga rozpierdoli po miesiącu. Śmiech na sali, bo czemu oni są winni? Z pustego to i Salomon nie naleje. Jak mają pół stara tego grysu asfaltowego (nie wiem jak się to nazywa) do załatania dziur w całej gminie i jak widzę jak najcięższy z nich ubija to butami - bo nie mają ni walca, ni wibratora, czy zagęszczarki to jak to ma być dobrze zrobione?
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-06-21, 13:22 3
HAAAAA w końcu o mojej wiosce!!
Zgłoś
Avatar
merh 2013-06-21, 13:28
skora,jak ja nie mam sprzetu,to nie robie roboty. Zastanawia mnie czy ci robole są naprawde tak tępi,czy faktycznie mają to w dupie. Robią droge pośrednio dla siebie.Jesli ekipa sie zbuntuje,do tego zwoła mieszkancow i zaprotestują przeciwko takiej budowie ,to chyba jakiś rozgłos pojdzie i droga bedzie musiała być zbudowana wg norm. To samo tyczy sie łatania dziur jebanym żwirem. No do huja wafla,czy ja jako motocyklista mam 4 koła i przynajmniej 2 zawsze na czystym asfalcie?! dla mnie to bezposrednie zagrozenie dla zycia,bo jadac nawet 40/h koła traca przyczepnosc na czyms takim.A drogowy płace taki sam..

Ból dupy siega wyżyn.Potrzebujemy gościa z głową na karku,ktorego bedzie mozna poprzeć w społecznej kampanii przeciwko takiemu rozporzadzaniu hajsem.Naszym hajsem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie