18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
emes125 2022-03-18, 23:05 16
Zapłaci zapłaci. Matka nie może się zrzec alimentów, bo te są na dziecko.
Zgłoś
Avatar
PanBukTwój 2022-03-18, 23:12 2
Żałosny amator.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-03-18, 23:16 11
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Tymczasem na olxie. Typowy januszek



Ty już tutaj nie udawaj. Choćbyś nie wiadomo jaką historyjkę opowiedział o tym jak wpadłeś na to ogłoszenie to i tak nikt jej nie kupi. Wszyscy wiedzą że to Twoje ogłoszenie.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-03-18, 23:33 1

xXx5226 napisał/a:

Ty już tutaj nie udawaj. Choćbyś nie wiadomo jaką historyjkę opowiedział o tym jak wpadłeś na to ogłoszenie to i tak nikt jej nie kupi. Wszyscy wiedzą że to Twoje ogłoszenie.



Nie posiadam Olx'a...
Zgłoś
Avatar
razak 2022-03-19, 0:56 129
Godzina utworzenia ogłosznia na OLX 22:38
Godzina utworzenia posta na sadolu 22:54

Chciałeś być zabawny i pewnie w swojej pustej główce myślałeś, że jesteś. Paradoksalnie nawet nic nie masz na swoją obronę bo nie przyznając sie do utworzenia tego żenującego postu jako chujowa reklama. Sprzedałeś się, że na OLX szukasz chuja który spuści ci sie do dupy (no bo jak inaczej znaleźć taki post) Nawet mi cie kurwa nie żal

w woj podlaskim mają teraz ferie czy o co chodzi ?
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-03-19, 1:00 3
razak napisał/a:

Godzina utworzenia ogłosznia na OLX 22:38
Godzina utworzenia posta na sadolu 22:54
Chciałeś być zabawny i pewnie w swojej pustej główce myślałeś, że jesteś. Paradoksalnie nawet nic nie masz na swoją obronę bo nie przyznając sie do utworzenia tego żenującego postu jako chujowa reklama. Sprzedałeś się, że na OLX szukasz chuja który spuści ci sie do dupy (no bo jak inaczej znaleźć taki post) Nawet mi cie kurwa nie żal
w woj podlaskim mają teraz ferie czy o co chodzi ?



Kurwa po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free i kurwa trafiłem na takie coś lol PS Stul ryj, bo ci przypierdolę klawiaturą bezprzewodową naura.
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-03-19, 1:31 9
PanBukTwój napisał/a:

Żałosny amator.



Jak postąpiłby profesjonalista zatem?
Zgłoś
Avatar
contracts 2022-03-19, 5:40 17
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Kurwa po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free i kurwa trafiłem na takie coś lol PS Stul ryj, bo ci przypierdolę klawiaturą bezprzewodową naura.



Za darmo to nawet nie chce mi się Ci do ryja nasrać
Zgłoś
Avatar
gunnar666 2022-03-19, 7:16 9
Dzień dobry... tak jestem zainteresowana zajściem w ciążę.... mhm,tak...... tak, będziemy próbować do skutku.
Zapraszam

Zgłoś
Avatar
htp 2022-03-19, 9:10 1
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Nie posiadam Olx'a...



Top ogólnie wiadomo. OLX należy do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers.,
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-03-19, 9:56 2
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Kurwa po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free


Tak, tylko zobaczyć? Kłamiesz! Biznes sobie z tego uczyniłeś! Pierdolony Janusz wyłudzacz. Tylko dej! dej! Za darmo! Jeszcze Ci przywieź, bo biedny jesteś, i masz chorą córkę, a Ty za chwilę to wystawiasz na sprzedaż... Wstydź się Marcinku... biznesmenie od siedmiu boleści...
Zgłoś
Avatar
Baldzi 2022-03-19, 10:41 3
Toc to stare ogłoszenie jak świat. Jeszcze taka ciekawostka, koleś tkwi w rejestrze zboczeńców za gwałt.

rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public/home/28c6ebae-632b-4e34-9e9b-06ee70c27192
Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-03-19, 11:17 3
Jaki trzeba mieć odrealniony światopogląd myśląc że jakakolwiek kobieta chciałaby samotnie wychowywać dziecko. I nie mówię tu o wyborze między patologicznym ojcem a samotnością. Tylko o świadomej decyzji - chce aby moje dziecko nie miało ojca, chce sama zmieniać zasrane pieluchy i nie mieć oparcia na męskim ramieniu. Myśli że zarucha i kobieta będzie w niebo wzięta z gówniakiem na głowie.
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2022-03-19, 13:30
Kiedyś na olx w takiej sprawie ogłaszał się paszkwil z ryja ciekawe czy to ten sam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie