18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BongMan 2011-07-10, 13:11 40
Zamachowcy, terroryści i tak dalej - liczymy na was!
Zgłoś
Avatar
cherry_1990 2011-07-10, 13:30 2
Wszyscy wiedzą, że wyjadą dopiero wtedy jak nie będzie już co ukraść czy zjeść, a i wtedy jeszcze będą grabić i gwałcić bogu ducha winnych przejeżdżających przez Gorzów.
Zgłoś
Avatar
mlody113 2011-07-10, 13:34 5
I cyganie zrobią flashmob pt. Usiądźmy wszyscy razem i wyżebrajmy jakieś grosze
Podczas takiego eventu to chyba na szczudłach będzie trzeba chodzić
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-07-10, 14:02 7
Jak już się zjadą to proszę wszystkich murarzy o zjazd do Gorzowa i otoczenie go murem.
Naprawdę proszę.
Gorzowianie!!!
Was również proszę, wiem że to wielkie poświęcenie ale pomyślcie ilu ludzi będzie Wam wdzięcznych.
Jakoś Was pomału potem z tego getta wytachamy.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2011-07-10, 14:03 3
Allah Akbar !!! lub Maryjo !!!
Wyjebać ich w powietrze
Zgłoś
Avatar
Buubles 2011-07-10, 14:10 3
Mam nadzieję, że Gorzów będzie dla tych brudasów jak Oświęcim dla żydów
Zgłoś
Avatar
Megi 2011-07-10, 14:52
Ja nie wiem zupełnie o co wam chodzi przecież nie każdy cygan jest nierobem mendą i żebrakiem ... ehhh przecież są wśród nich bardziej wyrafinowane osobniki jak np. złodzieje czyli ok 99% populacji

Swoją drogą bardzo współczuję gorzowianom gdyż ta plaga osiedli się tam dopóki nie rozkradnie wszystkiego co możliwe, a potem pojadą do Ciechocinka czy kurwa Ciechanowa dalej kraść bo to że oni 'zjeżdżają' do Polski to tylko złudne wrażenie najpierw żebrzą i kradną tu a potem się przenoszą i tak w koło Macieju.
Zgłoś
Avatar
Misiek100020 2011-07-10, 15:11 21
Proponuje wycieczkę do Gorzowa. Ja już się pakuje:
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-10, 15:19 3
e tam, te gazety zawsze cygnią.
no co, nic złego się nie stanie. przyjadą cyganie, podpierdolą trochę drobnego towaru ze sklepów, wszystkie mydła i stajtaśmy z publicznych kibli (nie żeby było to im potrzebne, po prostu głupio nie zajebać, jak jest tak wystawione).
@Buubles taa, popatrz sobie jak dziś się żydzi rządzą w oświęcimiu, tego nie można, tamtego nie można, o wszystko się burzą, najchętniej zrobili by z oświęcimia jeden wielki skansen pamięci. więc uważaj bo jeszcze wykraczesz.
Zgłoś
Avatar
Wesoły 2011-07-10, 16:45
Mieszkam w GW ale się cieszę, że w chwili obecnej jestem za granicą. Nie będę musiał patrzeć na ten burdel...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-10, 17:05 14
Jak możemy nazwać Cygana bez rąk?
- Godnym zaufania.
Zgłoś
Avatar
Lumpex75 2011-07-10, 17:09
A to KURWY!
Zgłoś
Avatar
aaduch 2011-07-10, 21:00 1
Zapraszam do siebie, do GW, tych, którzy pomogą plagę tępić mogę nawet przenocować
Zgłoś
Avatar
bloodbail 2011-07-11, 7:00
a później dziwota że Gorzów z mapy zniknął... Swego czasu kolega mi opowiedział ciekawą anegdotę na temat cyganów. Mianowicie historia była prawdziwa.
Wpada dwóch cyganów z reklamówkami w obu rękach do sklepu muzycznego... Właściciel sklepu widząc ich bacznie patrzy im na ręce żeby go nie okradli... Podchodzą do stoiska z gitarami, oglądają, testują po chwili odkładają te instrumenty i wychodzą. Właściciel przed zamknięciem sklepu liczy towar po czym okazuje się że zniknęły cztery gitary... Jak to możliwe? Bęben gitary schowali sprytnie do reklamówki, w gryfy w rękawy.. ^^ Dziękuje dobranoc ;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie